Test IELTS -w czym może dopomóc kurs przygotowujący?

Strona główna » Test IELTS -w czym może dopomóc kurs przygotowujący?

Test IELTS -w czym może dopomóc kurs przygotowujący?


Jeśli masz zamiar zdawać test IELTS, warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą Ci się do niego przygotować. Specjalistyczny kurs pomoże Ci poznać strukturę tego testu, pogłębi Twoją wiedzę i utrwali znajomość kluczowego słownictwa oraz gramatyki.

Co to jest test IELTS?


IELTS inaczej (International English Language Testing System) to rodzaj testu sprawdzającego poziom znajomości języka angielskiego. Wykazuje on poziom praktycznej znajomości języka angielskiego, który potrzebny jest aby uczyć się lub pracować w środowisku anglojęzycznym. Test IELTS skupia się na czytelnej komunikacji w języku angielskim i rozumieniu go W miejsce zadań gramatycznych są stosowane w nim pewnego rodzaju tricki lub pułapki, których zadaniem jest sprawdzić, czy język ten jest zrozumiały dla kandydata, czy też wykorzystuje go on jedynie mechanicznie.

Istnieją różne typy testów IELTS. Jednym z nich jest Test IELTS Academic, który pozwala na podjęcie studiów pierwszego bądź drugiego stopnia w każdym kraju anglojęzycznym, IELTS General Training, przydatny, jeśli planujesz pracę w kraju anglojęzycznym, a także forma testu IELTS potrzebna dla agencji UK Visas and Immigration (UKVI).

Test IELTS to bardzo praktyczny egzamin.


Zalety posiadania certyfikatu IELTS?


Najważniejszymi atutami dobrze zdanego egzaminu IELTS są:

 • Popularność — test jest akceptowany przez ponad 11 000 instytucji takich jak organizacje publiczne, placówki edukacyjne i firmy z sektora prywatnego w ponad 140 krajach.
 • Fakt, iż ułatwia on spełnienie wymagań służb imigracyjnych.
 • Przydatność w dalszej nauce. Zdanie tego egzaminu powyżej 6-7 punktów daje przepustkę do większości anglojęzycznych instytucji edukacyjnych.
 • Wzmocnienie aplikacji, jeśli na świadectwie maturalnym uzyskaliśmy mniej niż 60 proc. z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.

699

Promocja!

IELTS Academic Online

 • Promocja – prawie 50% RABATU  za dołączenie do kursu. 
 • Nasz kurs IELTS składa się z 18 x 90 minut zajęć prowadzonych przez doświadczonych, zmotywowanych nauczycieli native speakerów
 • Lekcje są starannie skonstruowane, aby zrównoważyć nowe słownictwo, powtórkę gramatyki oraz świadomość i umiejętności egzaminacyjne IELTS
 • Zajęcia są intensywne i produktywne i są uzupełniane dużą ilością samodzielnej nauki, którą należy wykonać poza zajęciami
 • Three Lions zapewnia wszystkie materiały do nauki. Materiały te są interaktywne i można je pobrać – gotowe do użycia w dowolnym miejscu i czasie
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
IELTS Academic A Wt + Czw 19.00-20.30 12.03.2024 16.05.2024 699 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Każda lekcja poświęcona jest tematowi, z którego wybierane jest i praktykowane nowe słownictwo. Oczekuje się, że uczniowie będą mówić po angielsku przez cały czas. Czas lekcji jest podzielony między nowe słownictwo, mówienie i ćwiczenia gramatyczne, składające się na ogólną znajomość języka angielskiego; oraz zajęcia z technik egzaminacyjnych, pomagające opanować wymagania poszczególnych sekcji egzaminu Cambridge IELTS. 

Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów. Oprócz materiałów do nauki w klasie, studenci IELTS EXAM otrzymują obszerne materiały do nauki po zajęciach, z których mogą korzystać w domu.

Wszystkie materiały są wliczone w cenę – materiały edukacyjne są interaktywne, więc nie jest wymagane drukowanie.

Materiały szkoleniowe są udostępniane uczniom przed zajęciami, dając im czas na przygotowanie, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie.

Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem bezpłatnej platformy e-learningowej Three Lions.

Nowe materiały są dodawane do naszej platformy e-learningowej po każdych zajęciach, aby dalej rozwijać i utrwalać język poznany w klasie. 

Studenci IELTS EXAM są zapraszani do wzięcia udziału w naszym bezpłatnym egzaminie próbnym w każdym semestrze, zdając pełny egzamin Cambridge IELTS w warunkach egzaminacyjnych, a następnie otrzymując informacje zwrotne na temat swojego wyniku, mocnych i słabych stron.

Co tydzień organizujemy dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których dalej rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup. 

Semestr kończy się egzaminem online obejmującym cały język z kursu, po którym studenci otrzymują certyfikaty.


Test IELTS Academic — struktura i zawartość


Egzamin IELTS Academic, jak większość egzaminów językowych składa się z czterech części:

 • Reading,
 • Listening,
 • Speaking
 • Writing.


Reading na tym egzaminie trwa 60 min i składają się na niego 3 teksty i ok. 40 pytań do nich.

Słuchanie na egzaminie IELTS to aż 40 pytań takich jak testy wielokrotnego wyboru, uzupełnianie luk i diagramów czy udzielanie krótkich odpowiedzi. Nagrania można odsłuchać tylko jeden tylko raz.

Pisanie składa się z dwóch zadań. Najpierw trzeba wyjaśnić informacje, które zostały przedstawione w formie tabeli, Jej zawartość należy opisać, podsumować i wyjaśnić. Drugie zadanie polega na przedstawieniu swojej opinii co do konkretnej kwestii za pomocą pisemnej wypowiedzi złożonej z 250 słów.

Mówienie to rozmowa z egzaminatorem, polegająca na przedstawieniu się, rozmowy na swój temat i udzielenia odpowiedzi na dotyczące pokazanego obrazka.

Wynik egzaminu zależny jest od ocen z wszystkich czterech części egzaminu i wynosić on może od 1 do 9 punktów. Ostateczna ocena końcowa jest wypadkową wszystkich wcześniej zdawanych części. 5,5 punktów IELTS oznacza poziom B2. Natomiast, aby dostać się na większość anglojęzycznych uczelni pożądane jest 6-7 punktów.

Wyniki testu IELTS są ważne tylko dwa lata, ale można do niego podchodzić nieograniczoną ilość razy.

Czy warto zapisać się na kurs przygotowujący do IELTS?


Abu przygotować się do egzaminu IELTS, należy rozpocząć naukę nie później niż na trzy miesiące przed jego terminem. Na pozytywny wynik testu wpływa zarówno opanowanie materiału, jak i dobra znajomość jego struktury. Dlatego najlepiej przygotowywać się do niego uczęszczając na specjalistyczny kurs przygotowujący do IELTS, który.:

 • zapozna kursanta z treścią i strukturą tego rodzaju testu,
 • ugruntuje wiedzę,
 • rozwinie umiejętności językowe kandydata,
 • pozwoli na wyćwiczenie poprawnego mówienia,
 • rozwinie kluczowe słownictwo,
 • utrwali gramatykę,
 • ułatwi proces aplikacji na brytyjskie uniwersytety.

Kurs przygotowujący do egzaminu IELTS koncentruje się na doskonaleniu sprawności językowych, ale pozwala również przyswoić sobie strategię rozwiązywania zadań charakterystycznych właśnie dla tego egzaminu. Wykonywanie regularnych ćwiczeń i słuchanie wskazówek nauczyciela z pewnością wpłynie na solidne przygotowanie do egzaminu.