Darmowy e-Learning

Nowoczesny system do samodzielnej pracy z językiem angielskim

Poznaj darmowy e-Learning od Three Lions

Platforma e-Learningowa jest całkowicie bezpłatna dla naszych studentów. Stanowi źródło dodatkowej wiedzy do samodzielnej nauki. Dzięki niej nasi studenci mogą na bieżąco ćwiczyć swoje umiejętności w obszarze gramatyki i słownictwa. Materiały są przygotowane w taki sposób, aby stymulować studenta i wspierać w działaniu.

System samodzielnie ocenia Twoje wyniki, pozwalając Ci na bieżąco mierzyć postępy i porównywać je  z kolegami z tej samej grupy. Każde ćwiczenie możesz wykonać tylko raz lub wrócić do niego w dowolnej chwili, aby powtórzyć i odświeżyć swoją wiedzę.

Platforma jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, dzięki czemu możesz wykonywać ćwiczenia w dowolnym momencie i gdziekolwiek jesteś – wszystko czego potrzebujesz to odpowiednie urządzenie i połączenie z Internetem (np. przez Wi-Fi).

Kontynuacja lekcji dla lepszego efektu

Nasza platforma e-Learningowa jest tematycznie połączona z materiałem, jaki w danym momencie jest realizowany podczas zajęć. Daje to studentom możliwość, utrwalenia, ale i rozwinięcia wiedzy zdobytej na lekcjach. Wykonując ćwiczenia językowe łatwo sprawdzisz, w jakim stopniu opanowałeś przerabiany materiał. Dodatkowo otrzymujesz dodatkowe ćwiczenia do samodzielnej pracy.

E-platforma jest dedykowanym narzędziem  wspierającym szybki proces nauki naszych studentów.

Interesująca i atrkcyjna

Szybki postęp w angielskim? Jest możliwy dzięki Twojemu zaangażowaniu na lekcjach, ale i regularnemu korzystaniu z platformy. Twoja samodzielna praca pomoże Ci się rozwinąć a statystyka w budowana w system pokaże, jaki robisz progres. Na platformie znajdziesz szeroką gamę interesujących, ale i wymagających ćwiczeń. Przyjazny i łatwy w użyciu interfejs zmotywuje Cię do regularnej nauki. Ponieważ system jest „inteligentny”, pozwala na „podpowiedzi”. System punktuje nie tylko idealne odpowiedzi: 1/2 punktu jest przyznawane za te, które są „prawie doskonałe”. W ten sposób nie stracisz motywacji – platforma została zaprojektowana tak, aby zauważać Twoje postępy i  je nagradzać.

To platforma do e-Learningu stworzona dla Ciebie! Łatwy dostęp, konkretna wiedza językowa i gramatyczna, dzięki której szybko i skutecznie rozwiniesz swój angielski.

Po zajęciach – e-Learning

Phrasal verbs, idiomy, ćwiczenia egzaminacyjne i zadania pisemne to bardzo ważne obszary języka angielskiego. Jednak ich rozwój wymaga czasu. Dlatego nasi studenci na poziomie B2 i wyższym mają dostęp do obszernych ćwiczeń praktycznych w tych kluczowych obszarach.

Na platformie e-learningowej mogą wykonywać ćwiczenia przygotowane do samodzielnej nauki. Szybki, dostęp, łatwa obsługa. Uczysz się zgodnie z planem i widzisz rezultaty.

Autentyczne dodatkowe materiały

To naprawdę ważne, aby nasi uczniowie mieli kontakt z prawdziwym, autentycznym językiem angielskim, pochodzącym z różnych źródeł.

Na zajęciach Twoim nauczycielem będzie native speaker.

Dostępne na naszej platformie materiały dydaktyczne bazują na nowoczesnych, funkcjonujących dzisiaj, tekstach – w ten sposób cały czas uczysz się „żywego języka angielskiego”.

Nasza platforma e-learningowa cały czas się rozwija, nieustannie dostosowujemy i dodajemy ćwiczenia oparte na autentycznych źródłach, takich jak gazety, strony internetowe, czasopisma i filmy. Tematy są współczesne, prowokujące i pełne najnowocześniejszego i żywego języka. Tym samym są ciekawsze dla naszych studentów.

Statystyki. Wyniki. Certyfikaty

W trakcie kursu Twoje wyniki i dane dosłownie ewoluują.

Dane dotyczące wykonania zadań, wskaźniki sukcesu i porównań z innymi studentami w miarę Twojej pracy się zmieniają i są dla Ciebie widoczne. Wiesz dzięki temu, jak plasujesz się na tle grupy.

Pod koniec kursu dane te uzupełniane będą o opinie  nauczyciela prowadzącego i na ich podstawie tworzony jest certyfikat, który jest dostarczany w klasie lub przesyłany mailowo.