Kurs ONLINE: IELTS Academic EXAM

Ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu kursów przygotowawczych do egzaminu IELTS. Rozwiń swoje umiejętności językowe pod okiem  lektorów – Native Speakers.

Kursy Przygotowujące do Testu IELTS Academic. Od blisko 20 lat nasza szkoła języka angielskiego przygotowuje kursantów do testu IELTS. Doświadczeni lektorzy przeprowadzą Cię przez wszystkie wymagane obszary tematyczne. Wskażą miejsca do poprawy, nad którymi jeszcze powinieneś popracować, ale przede wszystkim udzielą wskazówek, jak efektywnie to zrobić.

Zastanawiasz się czy to kurs dla Ciebie?

 • Kursy te dedykowane są dla osób, które chcą przystąpić do testu IELTS i sprawdzić swoje możliwości językowe. Szczególnie dotyczy to osób, które planują studia zagraniczne, albo też zamierzają podjąć pracę w krajach anglojęzycznych
 • Na tym poziomie kursów opieramy się na własnych materiałach-nie na książkach.  Są to dedykowane, metodycznie przygotowane opracowania doskonalące wiedzę językową naszych kursantów
 • Kurs IELTS został zaprojektowane przez dyrektora szkoły języka angielskiego Three Lions. Jako były egzaminator Cambridge IELTS, metodyk nauczania i aktywny lektor – „od podszewki” rozumie jak nauczać efektywnie
 • RODZAJ KURSU

  ONLINE. Kurs skoncentrowany jest na przygotowaniu do testu IELTS w oparciu o specyficzne wymagania Cambridge IELTS.

 • LEKCJE

  Zajęcia trwają 2×60 minut w tygodniu lub 1×120 minut. Odbywają się wyłącznie z wykwalifikowanymi, doświadczonymi lektorami native speakerami. W każdej grupie online jest maksymalnie 9 kursantów.

 • TECHNOLOGIA

  Materiały są przekazywane na Twoje konto w chmurze przed lekcją. Dzięki temu masz czas na przygotowanie. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem platformy ZOOM. Po zajęciach do platformy e-learningowej dodawane są nowe materiały dydaktyczne bezpośrednio związane z lekcją.

Przygotujemy Cię do testu IELTS

„Żyjemy angielskim”, zatem przygotowanie Cię do testu nie jest dla nas problemem – oczywiście pod warunkiem, że Ty sam tego chcesz. Skoro jednak dotarłeś do tej strony, jesteś na właściwej drodze.

Zamierzasz przygotować się do testu IELTS? Nasi lektorzy – native speakerzy pomogą Ci osiągnąć Twój cel.

Co jeszcze nas wyróżnia w przygotowaniu do IELTS EXAM

Od 20 lat skupiamy się na  skutecznej nauce języka angielskiego, również w kontekście certyfikowanych egzaminów.

Tym samym wiemy, które obszary mogą być dla Ciebie szczególnie problematyczne. Wspólnie z Tobą skupimy się na ich zrozumieniu, abyś utrwalił wiedzę i uniknął ewentualnych „pułapek” podczas testu.

Każda lekcja kursu IELTS koncentruje się na określonym obszarze egzaminu i na wymaganych na tym poziomie wiedzy aspektach gramatycznych. W oparciu o nasze metody nauki szybko zauważysz efekty: zyskasz pewność siebie, uporządkujesz gramatykę, a co najważniejsze osiągniesz pewność siebie, która pozwoli Ci bezstresowo podejść do egzaminu.

Ucz się angielskiego i chroń planetę

Czy wiesz, że na wszystkich lekcjach w klasie wykorzystujemy w 100% interaktywne materiały – nie musisz ich drukować. Twoje materiały, notatki, prace domowe, zadania pisemne i testy są dostępne przez 24h na dobę i gdziekolwiek się znajdujesz

IELTS Academic EXAM

Ważne jest, abyś czuł się komfortowo i z łatwością stosował formuły i wymagania różnych sekcji egzaminu Cambridge IELTS. Podczas kursu skupiamy się na różnych częściach egzaminu w poszczególnych zajęciach.

 • CZYTANIE – Pomożemy Ci nabrać biegłości w różnych częściach egzaminu z czytania – pokażemy różne rodzaje zadań jakie są wymagane abyś mógł z sukcesem zaliczyć ten ważny element egzaminu.
 • SŁUCHANIE – Prawie na każdych zajęciach przerabiamy fragment egzaminu ze słuchu. Szybko się rozwiniesz w tym względzie ponieważ używamy w tym celu autentycznych materiałów do słuchania używanych podczas egzaminów IELTS.
 • MÓWIENIE – Zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim.  Zapoznamy Cię w trakcie konwersacji z praktyczną częścią egzaminu ustnego.
 • PISANIE – Język używany w zadaniach IELTS Cambridge. Pisanie obejmuje zadania, które są dostarczane online do wypełnienia w domu. Twoi nauczyciele są gotowi, aby sprawdzić i poprawić Twoją pracę oraz doradzą Ci co powinieneś poprawić.

IELTS (International English Language Testing System) to jeden z najpopularniejszy na świecie testów sprawdzający poziom znajomości języka angielskiego. Test  IELTS odzwierciedla poziom praktycznych umiejętności z języka angielskiego niezbędny do nauki, pracy i życia w środowisku anglojęzycznym. W czasie kursów w naszej szkole poznasz niezbędne struktury gramatyczne wymagane na IELTS:

 • Powtórzenie czasów gramatycznych
 • Zdania warunkowe np. If I had a car, I would drop you
 • Konstrukcje typu unreal past np. I wish I had a house by the beach
 • Strona bierna np. The book is being read
 • Mowa zależna np. He said he was at the mall
 • Zdania z zaimkami względnymi np. that, who, which, whose
 • Czasowniki modalne np. She might have done it

a także

 • Spójniki np. and, but, although, however
 • Przedimki np. in, on, at
 • Określniki ilościowe, czyli: some, any, a few, plenty of
 • Zdania względne (relative clauses) np. My mother, who is 86, lives in New York
 • Konstrukcje used to i get used to
 • Imiesłowy czasu teraźniejszego i przeszłego np. She came into the room, singing;
 • Inwersja stylistyczna np. Little did he know about her family
 • Zdania czasowe np. Before I went to school, I had eaten breakfast;
 • Rzeczowniki i przymiotniki złożone np. thunderstorm, long-distance;
 • Przedimki określone i nieokreślone: a, an, the, przedimki zerowe
 • Pytania pośrednie: Do you know if Sam likes vegetables?
 • Zdania rozszczepione (cleft sentences) np. It was the computer she bought yesterday;
 • Konstrukcje czasownikowe np. I finished reading the book / I want to sleep!

 

Zadania pisemne wykonujesz online za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej. Nie prosimy uczniów o pisanie podczas zajęć. Podobna zasada dotyczy także sprawdzianów i testów. Platforma e-learningowa pozwala Ci samodzielnie wykonywać potrzebne testy, abyś wiedział co już umiesz a nad czym jeszcze trzeba pracować.Kurs IELTS EXAM kończy się testem końcowym, który jest przeprowadzany zdalnie. Oceniają go Twoi nauczyciele, a jako odpowiedź otrzymasz certyfikat ukończenia kursu zawierający ogólne oceny i zalecenia dotyczące przyszłych postępów.

 

Nie masz pewności czy ten poziom jest dla Ciebie? Wykonaj test, zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, aby wybrać idealny kurs dla Ciebie !

Rozwiąż nasz test złożony z 35 pytań. Na koniec dodaj swój adres e-mail, a wyślemy Ci informację zwrotną dotyczącą popełnionych błędów. Spróbuj już teraz 🙂

Zapisz sie na kurs

Jak uczymy

Dzięki nauce z dwoma native speakerami podczas zajęć korzystasz z dwóch stylów nauczania, doskonalisz angielski bazując na różnych akcentach języka

 • Tematyka zajęć jest zgodna z wymaganiami, jakie stawia  egzamin Cambridge IELTS
 • Podczas tego kursu, na bieżąco jesteś informowany o swoich postępach, czy ewentualnych obszarach do nadrobienia. Regularne informacje zwrotne od swoich nauczycieli otrzymujesz, jako bieżący feedback w trakcie zajęć oraz online w postaci przygotowanej dla Ciebie informacji

Pomoc w IELTS EXAM – e-learning

Łączymy naukę z technologią, dlatego po zajęciach nauka jest kontynuowana przy użyciu naszej platformy e-Learningowej wypełnionej materiałami do nauki na temat konkretnych zagadnień językowych. Nasze kursy zostały starannie zaplanowane przez naszego dyrektora i założyciela szkoły, który był wcześniej egzaminatorem Cambridge IELTS i trenerem nauczycieli w British Council.

NASI NAUCZYCIELE

Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Wszyscy native speakerzy pochodzą z państw, w których angielski jest językiem ojczystym. W każdym jednak przypadku akcent oraz sposób wypowiedzi jest zróżnicowany i specyficzny zarówno dla dla samego regionu, ale i temperamentu nauczyciela. Poniżej znajdziesz krótkie profile lektorów, którzy doskonale rozumieją czym jest egzamin IELTS i jak przygotować Cie do niego abyś osiągnął swój cel.

Chcesz wiedzieć więcej czym jest CEFR?

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

Kurs angielskiego b1 online

Dostęp do darmowych materiałów

Obserwuj nas! Już wkrótce będziesz mógł dołączyć do naszego
Three Lions English Club

Co tydzień będziesz dostawał na swoją skrzynkę mailową artykuły, ciekawostki wyszukane specjalnie dla Ciebie  z The Guardian, BBC.com, huffpost.com, Daily beast.com, Daily Mail, The Economist …