Kurs języka angielskiego dla firm

Przygotuj Swój Team do swobodnej komunikacji po angielsku!
Skuteczny angielski dla dorosłych!

 • Języka angielskiego w naszej szkole uczą wykwalifikowani profesjonalni native speakerzy
 • Kursy angielski dla firm online planujemy i przygotowujemy tak, aby były dynamiczne i produktywne
 • Świeże materiały szkoleniowe są dostarczane na konto kursanta w chmurze na 36 godzin przed rozpoczęciem zajęć
 • Możesz skoncentrować się na komunikacji, słownictwie lub mówieniu
 • Korzystamy z platformy ZOOM

Tylko native speakerzy – Uczysz się angielskiego wyłącznie z native speakerami. Nauczysz się prawdziwego angielskiego, nowoczesnego słownictwa i poprawnej wymowy.

Koncentrujesz się na mówieniu i słuchaniu – stawiamy na konwersację, mówienie i nowe słownictwo. Dzięki temu Twój zespół będzie wyrażał się pewniej i precyzyjnie.

Brak drogich podręczników – zapewniamy wszystkie materiały dla naszych kursantów. Nie ma żadnych dodatkowych opłat, a materiały są dostarczane na 36 godzin przed rozpoczęciem zajęć. Każdy kursant ma szansę przygotować się wcześniej. Angielski dla firm to lekka forma nauczania bez książek.

Elastyczność czasowa

Wybierasz dzień i godzinę, których chcesz się uczyć. Dostosowujemy godziny spotkań – nie pobieramy opłat za anulowanie.

E-Learning – nauka nie musi kończyć się po zakończeniu lekcji – każdy student kursu dla biznesu otrzymuje dostęp do naszej platformy e-learningowej. Jest ona dostępna również z urządzeń mobilnych. Zawiera pakiety materiałów dodawane po każdych zajęciach.

Długość lekcji – możliwość wyboru 60 lub 90 minut. Angielski dla firm pozwala na swobodną formę wyboru czasu aktywnych zajęć

Gwarancja jakości – nasz dyrektor i założyciel szkoły Three Lions tworzy i monitoruje wszystkie programy, zajęcia i materiały używane na zajęciach. Przed stworzeniem obecnej szkoły był egzaminatorem Cambridge (CAE, CPE, IELTS) i trenerem nauczycieli w British Council w Krakowie. Biorąc to pod uwagę możesz mieć zaufanie do jakości świadczonych przez nas usług.

Angielski dla firm – elearning

 • Każdy student online otrzymuje dostęp do ekskluzywnej platformy e-learningowej
 • Świeży materiał – bezpośrednio powiązany z językiem nauczanym na zajęciach – jest dodawany po każdej lekcji, co wspiera Twoją wiedzę zdobytą podczas zajęć
 • Sprawdzasz swoje postępy – masz bezpośredni dostęp do wszystkich swoich statystyk. Zobacz swoje postępy na tle grupy
 • Powtarzasz ćwiczenia lub wypełniasz sprawdziany i testy
 • Serwis jest w 100% zoptymalizowany pod kątem smartfonów – zabierz swój angielski ze sobą, gdziekolwiek jesteś

Zaufali nam między innymi:

DELPHI
ZK Serwis
ES Group
Stigo
FRU.PL
Socjomania
Here
Sii
ING Bank
RMF
Labs
Pega
Maxto
M-Sport
Media Press

Kontakt

Jeżeli ciągle zastanawiasz się dlaczego to właśnie lektorzy Three Lions powinni uczyć Twój zespoł języka angielskiego, potrzebujesz dowiedzieć więcej! Chcesz dopytać o ofertę skrojoną dla Twojej firmy-zadzwoń! Nasz manager wyjaśni wszystkie interesujące Cię kwestie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące detali kursu-zadzwoń. Agnieszka dopyta Cię o Twoje cele, preferencje i dopasuje wariant nauki optymalny dla Ciebie.
tel. 792 070 880
mail. manager@3lions.pl

  Skoncentruj się na komunikacji

  Podczas naszych kursów językowych dla firm największy nacisk kładziemy na komunikację, aby zachęcić Twój zespół do swobodnej nauki języka angielskiego.

  Ćwiczenia zwiększą ich płynność, wzbogacą słownictwo i pomogą pokonać barierę mowy.

  Sprawimy, że korzystanie z języka angielskiego będzie przyjemne i bezstresowe.

  Profesjonalna organizacja

  Cechują nas starannie zaplanowane kursy o przejrzystej strukturze.  Jesteśmy zorientowani na cel-jakim jest swobodne komunikowanie się naszych studentów w języku angielskim. Zajęcia prowadzimy w oparciu o ustalone metody dydaktyczne, które zwiększają ich efektywność. Nadzór nad organizacją wszystkich lekcji i kursów językowych prowadzi nasz dyrektor. To doświadczony metodyk, egzaminator, aktywny lektor-i „oryginalny Brytyjczyk”.  Przed założeniem szkoły Three Lions był odpowiedzialny za szkolenie nauczycieli w British Council. Ucząc osoby dorosłe wiemy, jak ważny jest dla nich czas w połączeniu z szybkim efektem. Dlatego też posługujemy się własnymi, sprawdzonymi materiałami dydaktycznymi. Przygotowujemy je dostarczamy z wyprzedzeniem, aby nasi  kursanci i lektorzy podczas zajęć skupiali się wyłącznie na efektywnej pracy nad językiem.

  NASI NAUCZYCIELE

  Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Wszyscy native speakerzy pochodzą z państw, w których angielski jest językiem ojczystym. W każdym jednak przypadku akcent oraz sposób wypowiedzi jest zróżnicowany i specyficzny zarówno dla samego regionu, jak i temperamentu nauczyciela. Nasi native speakerzy dodatkowo reprezentują różne kultury. Potrafią świetnie przygotować Twój zespół do pracy w środowisku anglojęzycznym.

  Three Lions- brytyjskie doświadczenie w sercu Krakowa! Sprawdź jak nas znaleźć