Kurs angielskiego FCE EXAM online

Zdaj pierwszy poważny egzamin z angielskiego ważny przez całe życie. Ucz się od ekspertów z 20-letnim doświadczeniem.

 

EGZAMIN B2 + FCE

Kursy FCE EXAM English przygotują Cię do każdej części egzaminu Cambridge FCE. To pewnie Twój pierwszy egzamin językowy, ale ważny bo na całe życie!

Mamy 20-letnie doświadczenie w tworzeniu kursów językowych i  kursów egzaminacyjnych z języka angielskiego. Doskonale poruszamy się nie tylko w obszarze nauczania języka, ale też wiemy jak skutecznie przygotować do egzaminu. Bazujemy na autorskich materiałach przygotowanych przez naszego metodyka nauczania, opracowanych tak, abyś łatwo i skutecznie przyswajał niezbędną wiedzę.

Egzamin FCE – jak się do niego przygotować

 • Przygotowując Cię do egzaminu skoncentrujemy się na najbardziej problematycznych jego obszarach. W ten sposób efektywnie przejdziemy przez wszystkie  kwestie, które mogą sprawić Ci trudność. Skupimy się na zmaksymalizowaniu efektów w czasie.
 • Lekcje są prowadzone wyłącznie przez doświadczonych native speakerów skoncentrowanych
 •  Materiały są przygotowane specjalnie tak, aby  ukierunkować Cię w przyswojeniu niezbędnej wiedzy potrzebnej do zdania egzaminu
 • Gramatyka i słownictwo oparte są na wymaganiach egzaminów Cambridge FCE
 • RODZAJ KURSU

  Kurs w wersji ONLINE. Zajecia w oparciu o nasze autorskie materiały egzaminacyjne, nie ma konieczności kupowania drogiego podręcznika.

  Wszystkie materiały dostarcza Three Lions – w tym arkusze egzaminacyjne Cambridge. W cenie kursu takze egzamin próbny.

 • LEKCJE

  Trwają 2 x 90 min w tygodniu.

  Zajęcia prowadzą wyłącznie wykwalifikowani lektorzy – native speakerzy.

  Lekcje organizowane są w małych grupach, maksymalnie jest to 9 osób, dzięki temu każdemu uczniowi możemy poświęcić wiecej uwagi.

 • TECHNOLOGIA

  • Nowe materiały szkoleniowe są dodawane do Twojego konta w chmurze przed rozpoczęciem zajęć
  • Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem Zoom
  • Po lekcji naukę kontynuujesz za pośrednictwem platformy e-learningowej

Przygotuj się z nami do egzaminu FCE

Ten specjalnie opracowany kurs FCE EXAM, pozwoli Ci poznać specyfikę poszczególnych części egzaminu i precyzyjne wymagania każdej z tych części. Lekcje koncentrują się na gramatyce i słownictwie powszechnie występującym na egzaminie FCE Cambridge.  Realizujemy je opierając się na autentycznych materiałach egzaminacyjnych Cambridge.

W trakcie kursu poszerzysz swoje słownictwo, a my pomożemy Ci usunąć błędy i luki w Twojej wiedzy gramatycznej. W ten sposób nabierzesz pewności siebie. Dodatkowo utrwalisz i przećwiczysz zdobytą podczas zajęć wiedzę wiedzę korzystając z naszej platformy e-learningowej.

Jak się przygotować na egzamin FCE

 • Uczysz się z dwoma dedykowanymi native speakerami – dzięki temu korzystasz z dwóch akcentów i stylów nauczania, dodatkowo czerpiesz z innych kultur
 • Lekcje są oparte na konkretnych wymaganiach egzaminu Cambridge FCE
 • Otrzymujesz regularne informacje zwrotne i poprawki od swoich nauczycieli – na zajęciach i online.

Nasze kursy zostały starannie zaplanowane przez założyciela szkoły i jej dyrektora. Był on wcześniej egzaminatorem Cambridge (CAE, CPE, IELTS), a także nauczycielem w British Council. Jako doświadczony metodyk przygotowuje wszystkie materiały, plany i działania w ramach kursów. Dzięki czemu możesz polegać na skuteczności naszych metod nauczania.

Każda lekcja jest wypełniona treścią, wciągająca i produktywna

 • Nowe materiały do ​​nauki dostaniesz od nas przed rozpoczęciem zajęć. Masz czas na przygotowanie. Rozpoczniesz zajęcia przygotowany i pewny siebie.
 • Lekcje prowadzą tylko native speakerzy – dzięki temu uczysz się autentycznego żywego języka z poprawną wymową.
 • Twoi nauczyciele zadbają o tempo i zainteresowanie. Osiągają to dzięki różnorodnym pomysłowym – zadaniom i ćwiczeniom
 • Po zajęciach naukę kontynuujesz z użyciem naszej platformy e-learningowej, wypełnionej materiałami szkoleniowymi dotyczącymi konkretnego języka, którego uczy się w klasie. Na poziomie B2+ otrzymujesz również materiały e-learningowe FCE EXAM PRACTICE, zbiór Idiomów i Phrasal Verbs. Poprzez platformę wykonasz także potrzebne zadania pisemne.
 • Twoi lektorzy regularnie prześlą Ci spersonalizowane informacje zwrotne z korektami  i wskazówkami.
 • Zaprosimy Cię również na bezpłatny MOCK EXAM, aby dowiedzieć się dokładnie, na jakim etapie przygotowań do FCE się znajdujesz.
 • Aby pomóc Ci zapamiętać język z kursu, regularnie organizujemy lekcje powtórkowe z dodatkowymi materiałami do nauki online.
 • Co tydzień zapraszamy Cię na bezpłatne zajęcia, które dotyczą konwersacji, gramatyki i umiejętności egzaminacyjnych, aby pomóc Ci zmaksymalizować postęp.
 • Kursy kończą się testem online i certyfikatem wewnętrznym zawierającym opinie nauczyciela i porady dotyczące w jaki sposób osiągnąć lepsze wyniki.

Dwa razy w roku organizujemy  bezpłatne egzaminy próbne.

Zostaniesz zaproszony na darmowy MOCK EXAM. Dzięki temu sprawdzisz się, określisz, na jakim etapie przygotowań do egzaminu FCE znajdujesz się obecnie.

Organizujemy także lekcje powtórkowe, które łatwiej pomogą Ci przyswoić nowy język. Ponadto zapewniamy dodatkowe materiały do nauki online.

Raz w tygodniu zapraszamy Cię na bezpłatne zajęcia. Dotyczą one kilku obszarów: konwersacji, gramatyki i umiejętności egzaminacyjnych. W ten sposób możesz nadrabiać, czy też doskonalić swoje umiejętności. Wybierasz obszar, który jest dla Ciebie ważny, aby osiągać progres w nauce.

Kurs kończy się testem online i certyfikatem wewnętrznym zawierającym opinie nauczycieli. Ujmuje także wskazówki, co powinieneś poprawić w przyszłości dla osiągnięcia lepszych rezultatów.

Ucz się angielskiego i chroń planetę

Czy wiesz, że na wszystkich lekcjach w klasie wykorzystujemy w 100% interaktywne materiały – nie musisz ich drukować. Twoje materiały, notatki, prace domowe, zadania pisemne i testy są dostępne przez 24h na dobę i gdziekolwiek się znajdujesz

Czas trwania kursu – 1 Semestr

Warto zdać egzamin FCE. Jest ważny do końca życia

Ważne jest, abyś zaznajomił się z formatami i wymaganiami różnych sekcji egzaminu Cambridge FCE. Dlatego skupiamy się na częściach egzaminu podczas każdych zajęć. Sprawdź swoje VOCABULARY PLANS”, aby dowiedzieć się dokładnie, jakich tematów i słownictwa będziesz się uczyć.

 • CZYTANIE I UŻYWANIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO – Szczególnie koncentrujemy się na używaniu języka – pomagając Ci nabrać biegłości w różnych częściach i pokazując rodzaj języka wymaganego w każdej sekcji.
 • SŁUCHANIE – Ta część egzaminu realizujemy podczas zajęć, ponadto materiały z niej udostępniamy na bieżąco na Twoim koncie w chmurze do dalszej nauki w domu.
 • MÓWIENIE – Zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim, a sprawdzone ćwiczenia służą do znacznej poprawy szybkości mówienia, płynności i dokładności.
 • PISANIE – Język związany z zadaniami Cambridge FCE omawiamy w trakcie zajęć, a zadania są udostępniane na platformie e-learning do samodzielnego wykonania. Twoi nauczyciele sprawdzą i poprawią Twoją pracę a także udzielą Ci porad dotyczących ulepszeń.

Proponujemy także bezpłatne cotygodniowe zajęcia z umiejętności egzaminacyjnych, aby zapewnić ambitnym studentom maksymalną szansę na poprawę.

Poznasz i przejrzysz obszary gramatyki najczęściej występujące na egzaminie Cambridge FCE. Gramatyka jest wprowadzana na zajęciach, a następnie ćwiczona online na naszej platformie e-learningowej. Oferujemy również bezpłatne lekcje gramatyki co tydzień dla wszystkich naszych uczniów.

 • Strona bierna
 • Zdania względne
 • Tryby warunkowe
 • Czasy
 • Artykuły i określniki
 • Składnia czasowników
 • Przymiotniki i przysłówki
 • Użycie: used to, get used to, getting used to
 • Czasowniki modalne
 • Określniki ilościowe
 • Mowa zależna
 • Przyimki
 • Łączenie słów i fraz

Pisanie zadań odbywa się online za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej. Nie prosimy uczniów o wykonywanie zadań pisemnych podczas zajęć. Nie organizujemy także żadnych sprawdzianów na zajęciach.

Platforma e-learningowa zapewnia regularne testy, a kurs kończy się testem końcowym, który jest wypełniany w domu i oceniany przez nauczycieli. Dzięki niemu dowiesz się na ile jesteś gotów do podejścia do egzaminu FCE, a co jeszcze powinieneś poprawić

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

google

Uczęszczam na lekcję do ThreeLions od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele są zaangażowani, tworzą przyjazną atmosferę, zawsze starają się wszystko dobrze wytłumaczyć, a lekcje prowadzą na tyle kreatywnie, że oprócz nauki, można się dobrze bawić. Polecam!

Marcel Drwięga 30 marca, 2023
google

Super szkoła, rewelacyjni nauczyciele-kompetentni i pomocni, sami native speakerzy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam😄

Paulina Broniewska 17 lutego, 2023
google

Ciekawa szkoła oparta na trochę innych zasadach niż typowe szkoły angielskiego. Jedna z nielicznych gdzie na zajęciach grupowych można przełamać barierę komunikacyjną. Lekcje ciekawe, lektorzy sympatyczni. Ale są też minusy: czasami sporo chaosu w szkole i w organizacji zajęć. Niestety często też na lekcjach i w materiałach do nauki jest bałagan. Lektorzy bardziej lub mniej profesjonalni, zależy na kogo się trafi. Grupy nie do końca dobrze dobrane pod względem poziomu, co utrudnia naukę. Nad tym przydałoby się popracować. Przystępna cena jak za zajęcia z nativami. Bardziej odpowiadałaby mi formuła dłuższych zajęć raz w tygodniu niż dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Generalnie nie jest źle na tle innych szkół, ale np. gramatyki może być ciężko się tu nauczyć, choć oczywiście ćwiczenia gramatyczne się robi. Można poćwiczyć płynność rozmowy, ale już niekoniecznie poprawność. Plus za możliwość wyboru formy stacjonarnej lub on-line.

Katarzyna W 12 października, 2022
google

Super szkoła. Polecam 🙂

Józef Derus 1 października, 2022
google

Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole💜

Agnieszka Wojcik 22 września, 2022
google

Super kursy, świetna kadra, przestępne ceny. Gorąco polecam

Karolina Kwiek 20 września, 2022
Zobacz wcześniejsze

Nie jesteś pewien czy ten poziom jest dla Ciebie? Wykonaj test, zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, aby wybrać idealny kurs dla Ciebie !

Rozwiąż nasz test złożony z 35 pytań. Na koniec dodaj swój adres e-mail, a wyślemy Ci informację zwrotną dotyczącą popełnionych błędów. Spróbuj już teraz 🙂

Zapisz sie na kurs

Promocja do: 2023/10/31

1049

Promocja!

FCE EXAM Online

 • Three Lions zapewnia wszystkie materiały – podręcznik nie jest wymagany
 • Kurs trwa 28 x 90 minut, a lekcje odbywają się na platformie Zoom.
 • Semestr jesienny 2023 rozpoczyna się 16 października
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
FCE EXAM A Pon + Śr 17:30 - 19:00 16.10.2023 31.01.2024 1049 Zamawiam
FCE EXAM B Wt + Czw 19:00 - 20:30 17.10.2023 01.02.2024 1049 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Na zajęciach skupiamy się na najtrudniejszych obszarach egzaminu – pomagając ci doskonalić umiejętności egzaminacyjne. Punkty gramatyczne są wprowadzane na zajęciach, a następnie ćwiczone za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej. Dodatkowo pomagamy rozwijać płynność mówienia i poszerzać słownictwo

Każda lekcja poświęcona jest tematowi, z którego pobierane i ćwiczone jest nowe słownictwo. Oczekuje się, że uczniowie będą mówić po angielsku przez cały czas. Czas lekcji jest podzielony między nowe słownictwo, mówienie i ćwiczenia gramatyczne, budujące ogólne umiejętności języka angielskiego; oraz ćwiczenia z technik egzaminacyjnych, pomagające zrozumieć wymagania poszczególnych sekcji egzaminu Cambridge FCE.

Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów. Oprócz materiałów do nauki w klasie, studenci FCE EXAM otrzymują obszerne materiały do nauki po zajęciach, które można uzupełnić w domu.
Wszystkie materiały są wliczone w cenę – Materiały do nauki są interaktywne, więc nie wymagają drukowania.
Materiały do nauki są udostępniane uczniom przed zajęciami, dając im czas na przygotowanie, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie.
Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem bezpłatnej platformy e-learningowej Three Lions.
Nowe materiały są dodawane do naszej platformy e-learningowej po każdych zajęciach, aby dalej rozwijać i utrwalać język. Studenci FCE EXAM otrzymują również materiały ćwiczeniowe online do części 1-4 Use of English, a także idiomy, czasowniki frazowe i zadania pisemne – wszystko to uzupełnia naukę w klasie.
Studenci FCE EXAM są zaroszeni do wzięcia udziału w naszym bezpłatnym egzaminie próbnym w każdym semestrze, pisząc pełny egzamin Cambridge FCE, a następnie otrzymując informacje zwrotne na temat swojego wyniku, mocnych i słabych stron.
Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup.
Semestr kończy się egzaminem w wersji online obejmującym zagadnienia z całego kursu, po którym uczniowie otrzymują certyfikaty.

Mamy 20 lat doświadczenia w egzaminach Cambridge, a kurs został zaprojektowany przez byłych egzaminatorów Cambridge

Jak uczymy

Nasze kursy egzaminacyjne FCE są wypełnione konkretną treścią, skoncentrowane na odpowiednich celach i nastawione na optymalną produktywność. Wiemy, że Twój czas jest ważny, dlatego każde zajęcia są wypełnione ćwiczeniami ze słownictwa, gramatyki i umiejętności egzaminacyjnych.

 • Nabierzesz pewności siebie i poczujesz się pewniej a lektorzy przeprowadzą Cię przez różne części egzaminu, podkreślając jego najbardziej problematyczne obszary.
 • Nowe słownictwo na każdych zajęciach poszerzy Twój zakres wiedzy i da Ci pewność, że będziesz wyrażać się jasno zarówno w zadaniach pisemnych jak i ustnych.
 • Twoje umiejętności słuchania rozwiną się poprzez ćwiczenia na każdej lekcji i powtarzanie czterech części egzaminu ze słuchu FCE.
 • Nauka gramatyki zaczyna się na zajęciach, a następnie kontynuujesz ją z użyciem platformy e-Learningowej, na której po każdych zajęciach znajdziesz nowe, ukierunkowane materiały.

Lekcje przeglądowe i testy online pomagają mierzyć postępy i koncentrować wysiłki na obszarach słabych punktów.

Nowe materiały do ​​nauki dostarczymy do Ciebie przed rozpoczęciem zajęć, abyś miał wystarczający czas na przygotowanie. Przyjdź na zajęcia z poczuciem pewności siebie wiedząc czego będziesz się uczył.

 • Nasi nauczyciele- native speakerzy- dbają to, aby podczas zajęć nie dopadło Cię znużenie. W tym celu uczą także poprzez „zabawę”
 • Lektorzy regularnie przekażą Ci także spersonalizowane informacje zwrotne. Zarówno podczas lekcji z bieżącą korektą, ale też przesłanymi pisemnie uwagami i wskazówkami  na Twoje osobiste konto Three Lions.
 • Aby pomóc Ci zapamiętać język z kursu, regularnie odbywają się lekcje powtórkowe z materiałami uzupełniającymi online.
 • Co tydzień zapraszamy Cię na bezpłatne zajęcia oparte na konwersacjach, gramatyce i egzaminach.
 • Kursy kończy się testem online i certyfikatem zawierającym opinie nauczycieli i porady dotyczące przyszłych ulepszeń.

NASI NAUCZYCIELE

Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Wszyscy native speakerzy pochodzą z państw, w których angielski jest językiem ojczystym. W każdym jednak przypadku akcent oraz sposób wypowiedzi jest zróżnicowany i specyficzny zarówno  dla samego regionu jak i temperamentu nauczyciela. Są świetnymi dydaktykami, którzy potrafią dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom ale także nastawieniu pomóc Ci osiągnąć sukces językowy.

Chcesz wiedzieć więcej czym jest CEFR?

FAQ

Są one skierowane do osób chcących uzyskać certyfikat językowy FCE. Kursy FCE EXAM English przygotują Cię do każdej części egzaminu Cambridge FCE. To pewnie Twój pierwszy egzamin językowy, ale ważny bo na całe życie – świadectwo wydawane jest bezterminowo!

Egzamin B2 First jest znany także pod nazwą First Certificate in English (FCE). Egzamin ten pokazuje, że znasz angielski wystarczająco dobrze, by pracować lub uczyć się w środowisku anglojęzycznym.

Przygotuj się do FCE, jeśli chcesz pracować w anglojęzycznej firmie, mieszkać w kraju, gdzie językiem komunikacji jest angielski lub wziąć udział w kursie przygotowującym / wstępnym do studiów w języku angielskim. Egzaminy Cambridge English Qualifications uznawane są przez ponad 25 000 organizacji na całym świecie. Wśród nich znajdują się pracodawcy, uczelnie wyższe i instytucje rządowe.

Zajęcia na prowadzą wyłącznie doświadczeni native speakerzy. Uczysz się z dwoma dedykowanymi native speakerami – dzięki temu korzystasz z dwóch akcentów i stylów nauczania, dodatkowo czerpiesz z innych kultur

Lekcje organizowane są w małych grupach, maksymalnie jest to 9 osób, dzięki temu każdemu uczniowi możemy poświęcić więcej uwagi.

Potrzebujesz laptopa, komputera stacjonarnego, tabletu lub smartfona z dostępem do Internetu.

Zajęcia są prowadzone na platformie ZOOM.

Lekcje trwają 90 minut dwa razy w tygodniu.

Przygotowując Cię do egzaminu skoncentrujemy się na najbardziej problematycznych jego obszarach. W ten sposób efektywnie przejdziemy przez wszystkie  kwestie, które mogą sprawić Ci trudność. Skupimy się na zmaksymalizowaniu efektów w czasie

Kurs jest w wersji ONLINE. Zajęcia opierają się o nasze autorskie materiały egzaminacyjne, nie ma konieczności kupowania drogiego podręcznika. Wszystkie materiały dostarcza Three Lions – w tym arkusze egzaminacyjne Cambridge. Cena kursu zawiera także egzamin próbny.

Lekcje są oparte na konkretnych wymaganiach egzaminu Cambridge FCE . Specjalnie opracowany kurs FCE EXAM, pozwoli Ci poznać specyfikę poszczególnych części egzaminu i precyzyjne wymagania każdej z tych części. Lekcje koncentrują się na gramatyce i słownictwie powszechnie występującym na egzaminie FCE Cambridge. Realizujemy je opierając się na autentycznych materiałach egzaminacyjnych Cambridge.

Mamy 20-letnie doświadczenie w tworzeniu kursów językowych i  kursów egzaminacyjnych z języka angielskiego. Doskonale poruszamy się nie tylko w obszarze nauczania języka, ale też wiemy jak skutecznie przygotować do egzaminu. Bazujemy na autorskich materiałach przygotowanych przez naszego metodyka nauczania, opracowanych tak, abyś łatwo i skutecznie przyswajał niezbędną wiedzę. Ogromna grupa naszych absolwentów uzyskała Certyfikat FCE z bardzo wysokimi wynikami!

Po zajęciach naukę kontynuujesz z użyciem naszej platformy e-learningowej, wypełnionej materiałami szkoleniowymi. Na poziomie B2+ otrzymujesz również materiały e-learningowe FCE EXAM PRACTICE, zbiór Idiomów i Phrasal Verbs. Poprzez platformę wykonasz także potrzebne zadania pisemne.

Wszystkie materiały są interaktywne. Tematy lekcji dobieramy w taki sposób, aby były nowoczesne i interesujące, czasami nawet nieco prowokacyjne. Zależy nam na jak największym pobudzeniu Twojej kreatywności, a zarazem staramy sie poruszać w obszarach dedykowanych egzaminowi FCE, abyś był i czuł się doskonale do niego przygotowany.

Nie wymagamy papierowej, wydrukowanej wersji materiałów – można je pobrać i przechowywać na swoim urządzeniu. Przed zajęciami dodajemy nowe materiały do Twojego konta w chmurze dzięki czemu możesz się z nimi wcześniej zapoznać.

Poznasz i przejrzysz obszary gramatyki najczęściej występujące na egzaminie Cambridge FCE. Gramatyka jest wprowadzana na zajęciach, a następnie ćwiczona online na naszej platformie e-learningowej. Oferujemy również bezpłatne lekcje gramatyki co tydzień dla wszystkich naszych uczniów.

Pisanie zadań odbywa się online za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej. Nie prosimy uczniów o wykonywanie zadań pisemnych podczas zajęć. Nie organizujemy także żadnych sprawdzianów na zajęciach.
Platforma e-learningowa zapewnia regularne testy, a kurs kończy się testem końcowym, który jest wypełniany w domu i oceniany przez nauczycieli. Dzięki niemu dowiesz się na ile jesteś gotów do podejścia do egzaminu FCE, a co jeszcze powinieneś poprawić

Będziesz solidnie przygotowany do uzyskania Certyfikatu językowego FCE. Egzamin B2 First składa się z czterech części. Ważne jest, abyś zaznajomił się z formatami i wymaganiami różnych sekcji egzaminu Cambridge FCE, dlatego podczas zajęć skupiamy ich omówieniu:

 • CZYTANIE I UŻYWANIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO – Szczególnie koncentrujemy się na używaniu języka – pomagając Ci nabrać biegłości w różnych częściach i pokazując rodzaj języka wymaganego w każdej sekcji
 • SŁUCHANIE – Ta część egzaminu realizujemy podczas zajęć, ponadto materiały z niej udostępniamy na bieżąco na Twoim koncie w chmurze do dalszej nauki w do
 • MÓWIENIE – Zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim, a sprawdzone ćwiczenia służą do znacznej poprawy szybkości mówienia, płynności i dokładności.
 • PISANIE – Język związany z zadaniami Cambridge FCE omawiamy w trakcie zajęć, a zadania są udostępniane na platformie e-learning do samodzielnego wykonania.

Twoi nauczyciele sprawdzą i poprawią Twoją pracę a także udzielą Ci porad dotyczących ulepszeń.

Kurs kończy się testem online i certyfikatem wewnętrznym zawierającym opinie nauczycieli. Ujmuje także wskazówki, co powinieneś poprawić w przyszłości dla osiągnięcia lepszych rezultatów. Dwa razy w roku organizujemy  bezpłatne egzaminy próbne. Zostaniesz zaproszony na darmowy MOCK EXAM. Dzięki temu sprawdzisz się, określisz, na jakim etapie przygotowań do egzaminu FCE znajdujesz się obecnie.

Mimo, że jesteśmy w stanie doskonale przygotować Cię do egzaminu FCE nie organizujemy go. Z tego względu zachodzi konieczność wniesienia przez Ciebie opłaty za egzamin FCE w centrum egzaminacyjnym, z którego skorzystasz. Egzamin możesz zdawać w umówionym i dogodnym dla Ciebie czasie oraz miejscu, które oczywiście posiada stosowne uprawnienia do jego przeprowadzenia.

Kurs angielskiego b1 online

Dostęp do darmowych materiałów

Obserwuj nas! Już wkrótce będziesz mógł dołączyć do naszego
Three Lions English Club

Co tydzień będziesz dostawał na swoją skrzynkę mailową artykuły, ciekawostki wyszukane specjalnie dla Ciebie  z The Guardian, BBC.com, huffpost.com, Daily beast.com, Daily Mail, The Economist …