Kurs angielskiego FCE EXAM online

Zdaj pierwszy poważny egzamin z angielskiego ważny przez całe życie. Ucz się od ekspertów z 20-letnim doświadczeniem.

 

EGZAMIN B2 + FCE

Kursy FCE EXAM English przygotują Cię do każdej części egzaminu Cambridge FCE. To pewnie Twój pierwszy egzamin językowy, ale ważny bo na całe życie!

Mamy 20-letnie doświadczenie w tworzeniu kursów językowych i  kursów egzaminacyjnych z języka angielskiego. Doskonale poruszamy się nie tylko w obszarze nauczania języka, ale też wiemy jak skutecznie przygotować do egzaminu. Bazujemy na autorskich materiałach przygotowanych przez naszego metodyka nauczania, opracowanych tak, abyś łatwo i skutecznie przyswajał niezbędną wiedzę.

Egzamin FCE – jak się do niego przygotować

 • Przygotowując Cię do egzaminu skoncentrujemy się na najbardziej problematycznych jego obszarach. W ten sposób efektywnie przejdziemy przez wszystkie  kwestie, które mogą sprawić Ci trudność. Skupimy się na zmaksymalizowaniu efektów w czasie.
 • Lekcje są prowadzone wyłącznie przez doświadczonych native speakerów skoncentrowanych
 •  Materiały są przygotowane specjalnie tak, aby  ukierunkować Cię w przyswojeniu niezbędnej wiedzy potrzebnej do zdania egzaminu
 • Gramatyka i słownictwo oparte są na wymaganiach egzaminów Cambridge FCE
 • RODZAJ KURSU

  Kurs w wersji ONLINE. Zajecia w oparciu o nasze autorskie materiały egzaminacyjne, nie ma konieczności kupowania drogiego podręcznika.

  Wszystkie materiały dostarcza Three Lions – w tym arkusze egzaminacyjne Cambridge. W cenie kursu takze egzamin próbny.

 • LEKCJE

  Trwają 2 x 90 min w tygodniu.

  Zajęcia prowadzą wyłącznie wykwalifikowani lektorzy – native speakerzy.

  Lekcje organizowane są w małych grupach, maksymalnie jest to 9 osób, dzięki temu każdemu uczniowi możemy poświęcić wiecej uwagi.

 • TECHNOLOGIA

  • Nowe materiały szkoleniowe są dodawane do Twojego konta w chmurze przed rozpoczęciem zajęć
  • Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem Zoom
  • Po lekcji naukę kontynuujesz za pośrednictwem platformy e-learningowej

Przygotuj się z nami do egzaminu FCE

Ten specjalnie opracowany kurs FCE EXAM, pozwoli Ci poznać specyfikę poszczególnych części egzaminu i precyzyjne wymagania każdej z tych części. Lekcje koncentrują się na gramatyce i słownictwie powszechnie występującym na egzaminie FCE Cambridge.  Realizujemy je opierając się na autentycznych materiałach egzaminacyjnych Cambridge.

W trakcie kursu poszerzysz swoje słownictwo, a my pomożemy Ci usunąć błędy i luki w Twojej wiedzy gramatycznej. W ten sposób nabierzesz pewności siebie. Dodatkowo utrwalisz i przećwiczysz zdobytą podczas zajęć wiedzę wiedzę korzystając z naszej platformy e-learningowej.

Jak się przygotować na egzamin FCE

 • Uczysz się z dwoma dedykowanymi native speakerami – dzięki temu korzystasz z dwóch akcentów i stylów nauczania, dodatkowo czerpiesz z innych kultur
 • Lekcje są oparte na konkretnych wymaganiach egzaminu Cambridge FCE
 • Otrzymujesz regularne informacje zwrotne i poprawki od swoich nauczycieli – na zajęciach i online.

Nasze kursy zostały starannie zaplanowane przez założyciela szkoły i jej dyrektora. Był on wcześniej egzaminatorem Cambridge (CAE, CPE, IELTS), a także nauczycielem w British Council. Jako doświadczony metodyk przygotowuje wszystkie materiały, plany i działania w ramach kursów. Dzięki czemu możesz polegać na skuteczności naszych metod nauczania.

Każda lekcja jest wypełniona treścią, wciągająca i produktywna

 • Nowe materiały do ​​nauki dostaniesz od nas przed rozpoczęciem zajęć. Masz czas na przygotowanie. Rozpoczniesz zajęcia przygotowany i pewny siebie.
 • Lekcje prowadzą tylko native speakerzy – dzięki temu uczysz się autentycznego żywego języka z poprawną wymową.
 • Twoi nauczyciele zadbają o tempo i zainteresowanie. Osiągają to dzięki różnorodnym pomysłowym – zadaniom i ćwiczeniom
 • Po zajęciach naukę kontynuujesz z użyciem naszej platformy e-learningowej, wypełnionej materiałami szkoleniowymi dotyczącymi konkretnego języka, którego uczy się w klasie. Na poziomie B2+ otrzymujesz również materiały e-learningowe FCE EXAM PRACTICE, zbiór Idiomów i Phrasal Verbs. Poprzez platformę wykonasz także potrzebne zadania pisemne.
 • Twoi lektorzy regularnie prześlą Ci spersonalizowane informacje zwrotne z korektami  i wskazówkami.
 • Zaprosimy Cię również na bezpłatny MOCK EXAM, aby dowiedzieć się dokładnie, na jakim etapie przygotowań do FCE się znajdujesz.
 • Aby pomóc Ci zapamiętać język z kursu, regularnie organizujemy lekcje powtórkowe z dodatkowymi materiałami do nauki online.
 • Co tydzień zapraszamy Cię na bezpłatne zajęcia, które dotyczą konwersacji, gramatyki i umiejętności egzaminacyjnych, aby pomóc Ci zmaksymalizować postęp.
 • Kursy kończą się testem online i certyfikatem wewnętrznym zawierającym opinie nauczyciela i porady dotyczące w jaki sposób osiągnąć lepsze wyniki.

Dwa razy w roku organizujemy  bezpłatne egzaminy próbne.

Zostaniesz zaproszony na darmowy MOCK EXAM. Dzięki temu sprawdzisz się, określisz, na jakim etapie przygotowań do egzaminu FCE znajdujesz się obecnie.

Organizujemy także lekcje powtórkowe, które łatwiej pomogą Ci przyswoić nowy język. Ponadto zapewniamy dodatkowe materiały do nauki online.

Raz w tygodniu zapraszamy Cię na bezpłatne zajęcia. Dotyczą one kilku obszarów: konwersacji, gramatyki i umiejętności egzaminacyjnych. W ten sposób możesz nadrabiać, czy też doskonalić swoje umiejętności. Wybierasz obszar, który jest dla Ciebie ważny, aby osiągać progres w nauce.

Kurs kończy się testem online i certyfikatem wewnętrznym zawierającym opinie nauczycieli. Ujmuje także wskazówki, co powinieneś poprawić w przyszłości dla osiągnięcia lepszych rezultatów.

Ucz się angielskiego i chroń planetę

Czy wiesz, że na wszystkich lekcjach w klasie wykorzystujemy w 100% interaktywne materiały – nie musisz ich drukować. Twoje materiały, notatki, prace domowe, zadania pisemne i testy są dostępne przez 24h na dobę i gdziekolwiek się znajdujesz

Czas trwania kursu – 1 Semestr

Warto zdać egzamin FCE. Jest ważny do końca życia

Ważne jest, abyś zaznajomił się z formatami i wymaganiami różnych sekcji egzaminu Cambridge FCE. Dlatego skupiamy się na częściach egzaminu podczas każdych zajęć.

 • CZYTANIE I UŻYWANIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO – Szczególnie koncentrujemy się na używaniu języka – pomagając Ci nabrać biegłości w różnych częściach i pokazując rodzaj języka wymaganego w każdej sekcji.
 • SŁUCHANIE – Ta część egzaminu realizujemy podczas zajęć, ponadto materiały z niej udostępniamy na bieżąco na Twoim koncie w chmurze do dalszej nauki w domu.
 • MÓWIENIE – Zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim, a sprawdzone ćwiczenia służą do znacznej poprawy szybkości mówienia, płynności i dokładności.
 • PISANIE – Język związany z zadaniami Cambridge FCE omawiamy w trakcie zajęć, a zadania są udostępniane na platformie e-learning do samodzielnego wykonania. Twoi nauczyciele sprawdzą i poprawią Twoją pracę a także udzielą Ci porad dotyczących ulepszeń.

Proponujemy także bezpłatne cotygodniowe zajęcia z umiejętności egzaminacyjnych, aby zapewnić ambitnym studentom maksymalną szansę na poprawę.

Poznasz i przejrzysz obszary gramatyki najczęściej występujące na egzaminie Cambridge FCE. Gramatyka jest wprowadzana na zajęciach, a następnie ćwiczona online na naszej platformie e-learningowej. Oferujemy również bezpłatne lekcje gramatyki co tydzień dla wszystkich naszych uczniów.

 • Strona bierna
 • Zdania względne
 • Tryby warunkowe
 • Czasy
 • Artykuły i określniki
 • Składnia czasowników
 • Przymiotniki i przysłówki
 • Użycie: used to, get used to, getting used to
 • Czasowniki modalne
 • Określniki ilościowe
 • Mowa zależna
 • Przyimki
 • Łączenie słów i fraz

Pisanie zadań odbywa się online za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej. Nie prosimy uczniów o wykonywanie zadań pisemnych podczas zajęć. Nie organizujemy także żadnych sprawdzianów na zajęciach.

Platforma e-learningowa zapewnia regularne testy, a kurs kończy się testem końcowym, który jest wypełniany w domu i oceniany przez nauczycieli. Dzięki niemu dowiesz się na ile jesteś gotów do podejścia do egzaminu FCE, a co jeszcze powinieneś poprawić

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

google

Uczęszczam na lekcję do ThreeLions od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele są zaangażowani, tworzą przyjazną atmosferę, zawsze starają się wszystko dobrze wytłumaczyć, a lekcje prowadzą na tyle kreatywnie, że oprócz nauki, można się dobrze bawić. Polecam!

Marcel Drwięga 30 marca, 2023
google

Super szkoła, rewelacyjni nauczyciele-kompetentni i pomocni, sami native speakerzy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam😄

Paulina Broniewska 17 lutego, 2023
google

Ciekawa szkoła oparta na trochę innych zasadach niż typowe szkoły angielskiego. Jedna z nielicznych gdzie na zajęciach grupowych można przełamać barierę komunikacyjną. Lekcje ciekawe, lektorzy sympatyczni. Ale są też minusy: czasami sporo chaosu w szkole i w organizacji zajęć. Niestety często też na lekcjach i w materiałach do nauki jest bałagan. Lektorzy bardziej lub mniej profesjonalni, zależy na kogo się trafi. Grupy nie do końca dobrze dobrane pod względem poziomu, co utrudnia naukę. Nad tym przydałoby się popracować. Przystępna cena jak za zajęcia z nativami. Bardziej odpowiadałaby mi formuła dłuższych zajęć raz w tygodniu niż dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Generalnie nie jest źle na tle innych szkół, ale np. gramatyki może być ciężko się tu nauczyć, choć oczywiście ćwiczenia gramatyczne się robi. Można poćwiczyć płynność rozmowy, ale już niekoniecznie poprawność. Plus za możliwość wyboru formy stacjonarnej lub on-line.

Katarzyna W 12 października, 2022
google

Super szkoła. Polecam 🙂

Józef Derus 1 października, 2022
google

Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole💜

Agnieszka Wojcik 22 września, 2022
google

Super kursy, świetna kadra, przestępne ceny. Gorąco polecam

Karolina Kwiek 20 września, 2022
Zobacz wcześniejsze

Nie jesteś pewien czy ten poziom jest dla Ciebie? Wykonaj test, zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, aby wybrać idealny kurs dla Ciebie !

Rozwiąż nasz test złożony z 35 pytań. Na koniec dodaj swój adres e-mail, a wyślemy Ci informację zwrotną dotyczącą popełnionych błędów. Spróbuj już teraz 🙂

Zapisz sie na kurs

Jak uczymy

Nasze kursy egzaminacyjne FCE są wypełnione konkretną treścią, skoncentrowane na odpowiednich celach i nastawione na optymalną produktywność. Wiemy, że Twój czas jest ważny, dlatego każde zajęcia są wypełnione ćwiczeniami ze słownictwa, gramatyki i umiejętności egzaminacyjnych.

 • Nabierzesz pewności siebie i poczujesz się pewniej a lektorzy przeprowadzą Cię przez różne części egzaminu, podkreślając jego najbardziej problematyczne obszary.
 • Nowe słownictwo na każdych zajęciach poszerzy Twój zakres wiedzy i da Ci pewność, że będziesz wyrażać się jasno zarówno w zadaniach pisemnych jak i ustnych.
 • Twoje umiejętności słuchania rozwiną się poprzez ćwiczenia na każdej lekcji i powtarzanie czterech części egzaminu ze słuchu FCE.
 • Nauka gramatyki zaczyna się na zajęciach, a następnie kontynuujesz ją z użyciem platformy e-Learningowej, na której po każdych zajęciach znajdziesz nowe, ukierunkowane materiały.

Lekcje przeglądowe i testy online pomagają mierzyć postępy i koncentrować wysiłki na obszarach słabych punktów.

Nowe materiały do ​​nauki dostarczymy do Ciebie przed rozpoczęciem zajęć, abyś miał wystarczający czas na przygotowanie. Przyjdź na zajęcia z poczuciem pewności siebie wiedząc czego będziesz się uczył.

 • Nasi nauczyciele- native speakerzy- dbają to, aby podczas zajęć nie dopadło Cię znużenie. W tym celu uczą także poprzez „zabawę”
 • Lektorzy regularnie przekażą Ci także spersonalizowane informacje zwrotne. Zarówno podczas lekcji z bieżącą korektą, ale też przesłanymi pisemnie uwagami i wskazówkami  na Twoje osobiste konto Three Lions.
 • Aby pomóc Ci zapamiętać język z kursu, regularnie odbywają się lekcje powtórkowe z materiałami uzupełniającymi online.
 • Co tydzień zapraszamy Cię na bezpłatne zajęcia oparte na konwersacjach, gramatyce i egzaminach.
 • Kursy kończy się testem online i certyfikatem zawierającym opinie nauczycieli i porady dotyczące przyszłych ulepszeń.

NASI NAUCZYCIELE

Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Wszyscy native speakerzy pochodzą z państw, w których angielski jest językiem ojczystym. W każdym jednak przypadku akcent oraz sposób wypowiedzi jest zróżnicowany i specyficzny zarówno  dla samego regionu jak i temperamentu nauczyciela. Są świetnymi dydaktykami, którzy potrafią dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom ale także nastawieniu pomóc Ci osiągnąć sukces językowy.

Chcesz wiedzieć więcej czym jest CEFR?

Kurs angielskiego b1 online

Dostęp do darmowych materiałów

Obserwuj nas! Już wkrótce będziesz mógł dołączyć do naszego
Three Lions English Club

Co tydzień będziesz dostawał na swoją skrzynkę mailową artykuły, ciekawostki wyszukane specjalnie dla Ciebie  z The Guardian, BBC.com, huffpost.com, Daily beast.com, Daily Mail, The Economist …