Jak uczymy

Poznaj autorskie, skuteczne metody nauki języka angielskiego!

Three Lions to połączenie doświadczenia w nauczaniu z nowoczesną technologią

Nasze lekcje angielskiego mają 2 główne cele: efekty i satysfakcja kursanta. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na znalezienie sposobu – jak uczyć osoby dorosłe, żeby  nie czuły presji, stresu, a jednocześnie same były zmotywowane do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

Wiemy, jak trudno jest powiedzieć pierwsze słowa, czy przełamywać kolejne bariery – dlatego tworzymy przyjazne warunki, które pozwolą Ci się w pełni otworzyć. Lekcje prowadzone są metodą komunikatywną, która zakłada aktywne używanie języka, bez względu na Twój stopień zaawansowania. Naszym głównym priorytetem jest rozwinięcie mówienia, rozumienia i poszerzanie słownictwa. Zajęcia z native speakerami pozwolą Ci nauczyć się „żywego” języka angielskiego.

Nasze tematy lekcyjne są nowoczesne, ciekawe, często nawet prowokacyjne. Przygotowujemy materiały z myślą o i dla naszych studentów. Na każdym poziomie, na każdej lekcji wprowadzamy nowe słownictwo. Dzięki temu, cały czas poznajesz współczesne i najbardziej autentyczne słowa, powszechnie spotykane w czasopismach, filmach i mediach. Kursy na poziomie B2+, C1, C2 i konwersacyjne  oparte są w całości na autentycznych materiałach Three Lions.

Skupiamy się na mówieniu i słownictwie

Zależy nam, abyś mówił jak najwięcej w trakcie zajęć. Aby Cię zaangażować  mamy przygotowany specjalny program, w którym oprócz nauki pojawia się też zabawa…  Zetkniesz się z różnorodnymi ćwiczeniami i grami, zaprojektowanymi tak, aby usprawnić płynność mówienia, usunąć ewentualne błędy. Chodzi o to byś nabrał pewności siebie. Na każdej lekcji przyswoisz nowe słownictwo, które pomoże Ci lepiej wyrazić siebie.

Tylko native speakers

Lekcje prowadzą wykwalifikowani, doświadczeni i dobrze przygotowani native speakerzy. Łączą profesjonalizm, wiedzę i naturalność. Nauczają w energicznym, ciepłym, rozrywkowym stylu. Dzięki temu lekcje nie są nudne. Nauczyciele monitorują, pomagają i poprawiają błędy, szczególnie podczas ćwiczeń konwersacyjnych. Uczą, jak tworzyć poprawne konstrukcje słowne, gramatyczne.

Technologia i nauka

Potrafimy łączyć  wiedzę i technologię. Dlatego korzystamy z nowoczesnych rozwiązań chmurowych. W ten sposób swobodnie udostępniamy Ci materiały potrzebne do przygotowania się do zajęć. Po ich zakończeniu pojawią się natomiast  materiały, dzięki którym będziesz mógł powtórzyć i utrwalić tematy z lekcji.

Nie musisz o niczym pamiętać – my robimy to za Ciebie. My skupiamy się na Tobie a Ty na nauce! A co ważne, bez zbędnych papierów, notatek, razem dbamy o naszą planetę!

Sprawdzona metodyka nauczania

Wszystkie nasze kursy są doskonale zaplanowane i przygotowane. Dopasowujemy je do potrzeb studentów, a jednocześnie zgodnie z wymaganiami CEFR. Za metodyczne przygotowanie zajęć w Three Lions odpowiada założyciel, dyrektor szkoły i jednocześnie lektor. Przed założeniem własnej szkoły nauki języka angielskiego był egzaminatorem Cambridge (CAE, CPE, IELTS) i trenerem nauczycieli w British Council. „Oryginalny” Brytyjczyk, z olbrzymią wiedzą i pasją do nauczania – to gwarancja Twojego sukcesu językowego!

Darmowe materiały

Angielskiego nigdy za dużo! Dlatego co tydzień możesz uczestniczyć w extra lekcji. Wybierasz interesujący Cię zakres z naszej oferty np. :

  • gramatyka,
  • konwersacje,
  • „szlify przed egzaminem”,
  • nauka przy muzyce
  • czy też  po prostu „Kawa z …”
    i uczestniczysz w nieformalnych zajęciach z innym, niż dedykowanym Twojej grupie native speakerem. Co ważne do tej lekcji również dostaniesz specjalnie przygotowane materiały!

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

google
Marcel Drwięga
30 marca, 2023

Uczęszczam na lekcję do ThreeLions od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele są zaangażowani, tworzą przyjazną atmosferę, zawsze starają się wszystko dobrze wytłumaczyć, a lekcje prowadzą na tyle kreatywnie, że oprócz nauki, można się dobrze bawić. Polecam!

google
Paulina Broniewska
17 lutego, 2023

Super szkoła, rewelacyjni nauczyciele-kompetentni i pomocni, sami native speakerzy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam😄

google
Katarzyna W
12 października, 2022

Ciekawa szkoła oparta na trochę innych zasadach niż typowe szkoły angielskiego. Jedna z nielicznych gdzie na zajęciach grupowych można przełamać barierę komunikacyjną. Lekcje ciekawe, lektorzy sympatyczni. Ale są też minusy: czasami sporo chaosu w szkole i w organizacji zajęć. Niestety często też na lekcjach i w materiałach do nauki jest bałagan. Lektorzy bardziej lub mniej profesjonalni, zależy na kogo się trafi. Grupy nie do końca dobrze dobrane pod względem poziomu, co utrudnia naukę. Nad tym przydałoby się popracować. Przystępna cena jak za zajęcia z nativami. Bardziej odpowiadałaby mi formuła dłuższych zajęć raz w tygodniu niż dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Generalnie nie jest źle na tle innych szkół, ale np. gramatyki może być ciężko się tu nauczyć, choć oczywiście ćwiczenia gramatyczne się robi. Można poćwiczyć płynność rozmowy, ale już niekoniecznie poprawność. Plus za możliwość wyboru formy stacjonarnej lub on-line.

google
Józef Derus
1 października, 2022

Super szkoła. Polecam 🙂

google
Agnieszka Wojcik
22 września, 2022

Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole💜

google
Karolina Kwiek
20 września, 2022

Super kursy, świetna kadra, przestępne ceny. Gorąco polecam

google
Ola
20 września, 2022

Bardzo polecam tą szkołą językową. Kursy angielskiego na wysokim poziomie z super nauczycielami, którzy wszystko dobrze tłumaczą. Dobra organizacja, i dobry kontakt z administracją szkoły. Bez problemów można dostac odpowiedzi na nurtujące pytania, bez względu czy dotyczą szkoły czy samego kursu angielskiego i nauczycieli. Polecam serdecznie

facebook
Aleksandra Łątka
poleca
20 września, 2022

Bardzo polecam tą szkołą językową. Kursy angielskiego na wysokim poziomie z super nauczycielami, którzy wszystko dobrze tłumaczą. Dobra organizacja, i dobry kontakt z administracją szkoły. Bez problemów można dostac odpowiedzi na nurtujące pytania, bez względu czy dotyczą szkoły czy samego kursu angielskiego i nauczycieli. Polecam serdecznie

facebook
Józef Derus
poleca
19 września, 2022

Jestem bardzo zadowolony z kursu języka angielskiego, który oferuje szkoła. Dobrze wydane pieniądze na lekcje, które zdecydowanie podniosły moje kwalifikacje. Lektorzy jakich spotkałem było profesjonalistami w każdym wydaniu, bardzo dokładnie tłumaczyli i słuchali odpowiedzi. Miłym dodatkiem są opinie przesyłane po lekcji. Bardzo polecam dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka.

facebook
Maria Gogola
poleca
19 września, 2022

Jestem po swoim pierwszy semestrze w tej szkole i już wiem, że zostanę na kolejne! Zajęcia prowadzone w kameralnych grupach przez native speakerów - dobrze przygotowanych do zajęć i zawsze z pozytywnym nastawieniem. Cena za kurs semestralny bardzo przyzwoita i zdecydowanie adekwatna do jakości 🙂

google
Izabella Derus
8 września, 2022

Najlepsza szkoła w Krakowie 🤭 Super nauczyciele ☺️

facebook
Kasia Nowak
poleca
8 września, 2022

Najlepsza szkoła w mieście dla dorosłych i pracujących ludzi!!! Dobra lokalizacja, organizacja i ciekawe zajęcia. Fajne metody, a ceny przystępne. Warto rok z góry kupić. Korzystają książki i swoich materiałów plus zadania i quizy i platforma do zadań w domu. Wszystko na dobrym poziomie. Bardzo polecam !

google
Maxim Titov
17 sierpnia, 2022

Chodzę na zajęcia z angielskiego już parę miesięcy, byłem na dwóch grupach, obie się podobały, porzadne materiały przygotowane na zajęcia, łatwy dostęp zdalny, szkola otwarta na feedback a zmieniłem grupę bo godzina nie pasowała

google
Aneta Różycka
16 sierpnia, 2022

Najlepsza szkoła angielskiego w Krakowie! 😄Świetni nauczyciela tacy jak Steven i James. Zdecydowanie polecam i z pewnością jeszcze wrócę na kurs! 😊❤️

google
Oksana Palinska
26 lipca, 2022

Najlepsza szkoła języka angielskiego w Krakowie 🙂

facebook
Kinga Burgiel
poleca
21 lipca, 2022

Ciekawe tematy, również te bieżące. Nauczycielami są tylko native speakerzy, dzięki czemu można łatwiej przełamać się do mówienia po angielsku. Dopełnieniem wszystkiego są prace domowe na platformie e-learningowej do których mamy zawsze dostęp. Uczestniczyłam w kilku kursach organizowanych przez Three Lions i polecam każdemu. Bardzo ciekawa forma zajęć, które poruszają ciekawe tematy, również te bieżące. Nauczycielami są tylko native speakerzy, dzięki czemu można łatwiej przełamać się do mówienia po angielsku. Dopełnieniem wszystkiego są prace domowe na platformie e-learningowej do których mamy zawsze dostęp. Uczestniczyłam w kilku kursach organizowanych przez Three Lions i polecam każdemu.

google
Kinga Burgiel
21 lipca, 2022

Bardzo ciekawa forma zajęć, które poruszają ciekawe tematy, również te bieżące. Nauczycielami są tylko native speakerzy, dzięki czemu można łatwiej przełamać się do mówienia po angielsku. Dopełnieniem wszystkiego są prace domowe na platformie e-learningowej do których mamy zawsze dostęp. Uczestniczyłam w kilku kursach organizowanych przez Three Lions i polecam każdemu.

google
Dorota
21 lipca, 2022

Najlepsza szkoła języka angielskiego! Zajęcia są genialne - czysta przyjemność 🙂

google
Piotr
20 lipca, 2022

Świetni nauczyciele, bardzo dobre materiały, interesujące lekcje! Bardzo polecam

facebook
Lidia Kozłowska
poleca
8 lipca, 2022

Ja ogólnie szkołę polecam, lektorzy w większości ok. Ale nauką w trybie konwersacje jestem zawiedziona. Niby mieliśmy rozmawiać na różne tematy a marnowałam czas na uzupełnianie zdań w brakujące słowa. Rozumiem, że słówka są ważne, ale jeśli wybieram konwersacje to nie chcę marnować 20 minut lekcji na uzupełnianie słówek tylko "gadać". Jeden lektor sam powiedział, że nie jesteśmy w szkole i szybko bo chyba w 2 minuty wspólnie przeczytaliśmy zdania i po sprawie. Po pół roku tych zajęć nie decyduję się na przedłużenie. Niewiele więcej się nauczyłam. Co do organizacji zajęć online- bez zarzutu.

google
kasia mrowiec
3 lipca, 2022

Dzięki nim przełamałam swój strach do mówienia po angielsku nawet na formalnych wystąpieniach

facebook
Judyta Kuzaj
poleca
1 lipca, 2022

Polecam , oboje z mezem chodzilismy na zajecia do roznych grup i oboje jestemy bardzo zadowoleni, ciekawe tematy, wspaniali i profesjonalni nauczyciele! Polecam 🙂

google
Zozols 1
23 czerwca, 2022

Zdecydowanie polecam dla kogoś kto chcę podnieść umiejętności w konwersacjach i przestać się stresować przy każdej wypowiedzi

google
Darix Joan Kruk
8 czerwca, 2022

Wspaniała szkoła polecam gorąco

Three Lions- brytyjskie doświadczenie w sercu Krakowa! Sprawdź jak nas znaleźć