Jak uczymy

Poznaj autorskie, skuteczne metody nauki języka angielskiego!

Three Lions to połączenie doświadczenia w nauczaniu z nowoczesną technologią

Nasze lekcje angielskiego mają 2 główne cele: efekty i satysfakcja kursanta. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na znalezienie sposobu – jak uczyć osoby dorosłe, żeby  nie czuły presji, stresu, a jednocześnie same były zmotywowane do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

Wiemy, jak trudno jest powiedzieć pierwsze słowa, czy przełamywać kolejne bariery – dlatego tworzymy przyjazne warunki, które pozwolą Ci się w pełni otworzyć. Lekcje prowadzone są metodą komunikatywną, która zakłada aktywne używanie języka, bez względu na Twój stopień zaawansowania. Naszym głównym priorytetem jest rozwinięcie mówienia, rozumienia i poszerzanie słownictwa. Zajęcia z native speakerami pozwolą Ci nauczyć się „żywego” języka angielskiego.

Nasze tematy lekcyjne są nowoczesne, ciekawe, często nawet prowokacyjne. Przygotowujemy materiały z myślą o i dla naszych studentów. Na każdym poziomie, na każdej lekcji wprowadzamy nowe słownictwo. Dzięki temu, cały czas poznajesz współczesne i najbardziej autentyczne słowa, powszechnie spotykane w czasopismach, filmach i mediach. Kursy na poziomie B2+, C1, C2 i konwersacyjne  oparte są w całości na autentycznych materiałach Three Lions.

Skupiamy się na mówieniu i słownictwie

Zależy nam, abyś mówił jak najwięcej w trakcie zajęć. Aby Cię zaangażować  mamy przygotowany specjalny program, w którym oprócz nauki pojawia się też zabawa…  Zetkniesz się z różnorodnymi ćwiczeniami i grami, zaprojektowanymi tak, aby usprawnić płynność mówienia, usunąć ewentualne błędy. Chodzi o to byś nabrał pewności siebie. Na każdej lekcji przyswoisz nowe słownictwo, które pomoże Ci lepiej wyrazić siebie.

Tylko native speakers

Lekcje prowadzą wykwalifikowani, doświadczeni i dobrze przygotowani native speakerzy. Łączą profesjonalizm, wiedzę i naturalność. Nauczają w energicznym, ciepłym, rozrywkowym stylu. Dzięki temu lekcje nie są nudne. Nauczyciele monitorują, pomagają i poprawiają błędy, szczególnie podczas ćwiczeń konwersacyjnych. Uczą, jak tworzyć poprawne konstrukcje słowne, gramatyczne.

Technologia i nauka

Potrafimy łączyć  wiedzę i technologię. Dlatego korzystamy z nowoczesnych rozwiązań chmurowych. W ten sposób swobodnie udostępniamy Ci materiały potrzebne do przygotowania się do zajęć. Po ich zakończeniu pojawią się natomiast  materiały, dzięki którym będziesz mógł powtórzyć i utrwalić tematy z lekcji.

Nie musisz o niczym pamiętać – my robimy to za Ciebie. My skupiamy się na Tobie a Ty na nauce! A co ważne, bez zbędnych papierów, notatek, razem dbamy o naszą planetę!

Sprawdzona metodyka nauczania

Wszystkie nasze kursy są doskonale zaplanowane i przygotowane. Dopasowujemy je do potrzeb studentów, a jednocześnie zgodnie z wymaganiami CEFR. Za metodyczne przygotowanie zajęć w Three Lions odpowiada założyciel, dyrektor szkoły i jednocześnie lektor. Przed założeniem własnej szkoły nauki języka angielskiego był egzaminatorem Cambridge (CAE, CPE, IELTS) i trenerem nauczycieli w British Council. „Oryginalny” Brytyjczyk, z olbrzymią wiedzą i pasją do nauczania – to gwarancja Twojego sukcesu językowego!

Darmowe materiały

Angielskiego nigdy za dużo! Dlatego co tydzień możesz uczestniczyć w extra lekcji. Wybierasz interesujący Cię zakres z naszej oferty np. :

  • gramatyka
  • konwersacje
  • „szlify przed egzaminem”
  • nauka przy muzyce
  • czy też  po prostu „Kawa z …”
    i uczestniczysz w nieformalnych zajęciach z innym, niż dedykowanym Twojej grupie native speakerem. Co ważne do tej lekcji również dostaniesz specjalnie przygotowane materiały!

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

google
Marcel Drwięga
30 marca, 2023

Uczęszczam na lekcję do ThreeLions od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele są zaangażowani, tworzą przyjazną atmosferę, zawsze starają się wszystko dobrze wytłumaczyć, a lekcje prowadzą na tyle kreatywnie, że oprócz nauki, można się dobrze bawić. Polecam!

google
Paulina Broniewska
17 lutego, 2023

Super szkoła, rewelacyjni nauczyciele-kompetentni i pomocni, sami native speakerzy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam😄

google
Katarzyna W
12 października, 2022

Ciekawa szkoła oparta na trochę innych zasadach niż typowe szkoły angielskiego. Jedna z nielicznych gdzie na zajęciach grupowych można przełamać barierę komunikacyjną. Lekcje ciekawe, lektorzy sympatyczni. Ale są też minusy: czasami sporo chaosu w szkole i w organizacji zajęć. Niestety często też na lekcjach i w materiałach do nauki jest bałagan. Lektorzy bardziej lub mniej profesjonalni, zależy na kogo się trafi. Grupy nie do końca dobrze dobrane pod względem poziomu, co utrudnia naukę. Nad tym przydałoby się popracować. Przystępna cena jak za zajęcia z nativami. Bardziej odpowiadałaby mi formuła dłuższych zajęć raz w tygodniu niż dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Generalnie nie jest źle na tle innych szkół, ale np. gramatyki może być ciężko się tu nauczyć, choć oczywiście ćwiczenia gramatyczne się robi. Można poćwiczyć płynność rozmowy, ale już niekoniecznie poprawność. Plus za możliwość wyboru formy stacjonarnej lub on-line.

google
Józef Derus
1 października, 2022

Super szkoła. Polecam 🙂

google
Agnieszka Wojcik
22 września, 2022

Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole💜

google
Karolina Kwiek
20 września, 2022

Super kursy, świetna kadra, przestępne ceny. Gorąco polecam

google
Ola
20 września, 2022

Bardzo polecam tą szkołą językową. Kursy angielskiego na wysokim poziomie z super nauczycielami, którzy wszystko dobrze tłumaczą. Dobra organizacja, i dobry kontakt z administracją szkoły. Bez problemów można dostac odpowiedzi na nurtujące pytania, bez względu czy dotyczą szkoły czy samego kursu angielskiego i nauczycieli. Polecam serdecznie

facebook
Aleksandra Łątka
poleca
20 września, 2022

Bardzo polecam tą szkołą językową. Kursy angielskiego na wysokim poziomie z super nauczycielami, którzy wszystko dobrze tłumaczą. Dobra organizacja, i dobry kontakt z administracją szkoły. Bez problemów można dostac odpowiedzi na nurtujące pytania, bez względu czy dotyczą szkoły czy samego kursu angielskiego i nauczycieli. Polecam serdecznie

facebook
Józef Derus
poleca
19 września, 2022

Jestem bardzo zadowolony z kursu języka angielskiego, który oferuje szkoła. Dobrze wydane pieniądze na lekcje, które zdecydowanie podniosły moje kwalifikacje. Lektorzy jakich spotkałem było profesjonalistami w każdym wydaniu, bardzo dokładnie tłumaczyli i słuchali odpowiedzi. Miłym dodatkiem są opinie przesyłane po lekcji. Bardzo polecam dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka.

facebook
Maria Gogola
poleca
19 września, 2022

Jestem po swoim pierwszy semestrze w tej szkole i już wiem, że zostanę na kolejne! Zajęcia prowadzone w kameralnych grupach przez native speakerów - dobrze przygotowanych do zajęć i zawsze z pozytywnym nastawieniem. Cena za kurs semestralny bardzo przyzwoita i zdecydowanie adekwatna do jakości 🙂

google
Izabella Derus
8 września, 2022

Najlepsza szkoła w Krakowie 🤭 Super nauczyciele ☺️

facebook
Kasia Nowak
poleca
8 września, 2022

Najlepsza szkoła w mieście dla dorosłych i pracujących ludzi!!! Dobra lokalizacja, organizacja i ciekawe zajęcia. Fajne metody, a ceny przystępne. Warto rok z góry kupić. Korzystają książki i swoich materiałów plus zadania i quizy i platforma do zadań w domu. Wszystko na dobrym poziomie. Bardzo polecam !

google
Maxim Titov
17 sierpnia, 2022

Chodzę na zajęcia z angielskiego już parę miesięcy, byłem na dwóch grupach, obie się podobały, porzadne materiały przygotowane na zajęcia, łatwy dostęp zdalny, szkola otwarta na feedback a zmieniłem grupę bo godzina nie pasowała

google
Aneta Różycka
16 sierpnia, 2022

Najlepsza szkoła angielskiego w Krakowie! 😄Świetni nauczyciela tacy jak Steven i James. Zdecydowanie polecam i z pewnością jeszcze wrócę na kurs! 😊❤️

google
Oksana Palinska
26 lipca, 2022

Najlepsza szkoła języka angielskiego w Krakowie 🙂

facebook
Kinga Burgiel
poleca
21 lipca, 2022

Ciekawe tematy, również te bieżące. Nauczycielami są tylko native speakerzy, dzięki czemu można łatwiej przełamać się do mówienia po angielsku. Dopełnieniem wszystkiego są prace domowe na platformie e-learningowej do których mamy zawsze dostęp. Uczestniczyłam w kilku kursach organizowanych przez Three Lions i polecam każdemu. Bardzo ciekawa forma zajęć, które poruszają ciekawe tematy, również te bieżące. Nauczycielami są tylko native speakerzy, dzięki czemu można łatwiej przełamać się do mówienia po angielsku. Dopełnieniem wszystkiego są prace domowe na platformie e-learningowej do których mamy zawsze dostęp. Uczestniczyłam w kilku kursach organizowanych przez Three Lions i polecam każdemu.

google
Kinga Burgiel
21 lipca, 2022

Bardzo ciekawa forma zajęć, które poruszają ciekawe tematy, również te bieżące. Nauczycielami są tylko native speakerzy, dzięki czemu można łatwiej przełamać się do mówienia po angielsku. Dopełnieniem wszystkiego są prace domowe na platformie e-learningowej do których mamy zawsze dostęp. Uczestniczyłam w kilku kursach organizowanych przez Three Lions i polecam każdemu.

google
Dorota
21 lipca, 2022

Najlepsza szkoła języka angielskiego! Zajęcia są genialne - czysta przyjemność 🙂

google
Piotr
20 lipca, 2022

Świetni nauczyciele, bardzo dobre materiały, interesujące lekcje! Bardzo polecam

facebook
Lidia Kozłowska
poleca
8 lipca, 2022

Ja ogólnie szkołę polecam, lektorzy w większości ok. Ale nauką w trybie konwersacje jestem zawiedziona. Niby mieliśmy rozmawiać na różne tematy a marnowałam czas na uzupełnianie zdań w brakujące słowa. Rozumiem, że słówka są ważne, ale jeśli wybieram konwersacje to nie chcę marnować 20 minut lekcji na uzupełnianie słówek tylko "gadać". Jeden lektor sam powiedział, że nie jesteśmy w szkole i szybko bo chyba w 2 minuty wspólnie przeczytaliśmy zdania i po sprawie. Po pół roku tych zajęć nie decyduję się na przedłużenie. Niewiele więcej się nauczyłam. Co do organizacji zajęć online- bez zarzutu.

google
kasia mrowiec
3 lipca, 2022

Dzięki nim przełamałam swój strach do mówienia po angielsku nawet na formalnych wystąpieniach

facebook
Judyta Kuzaj
poleca
1 lipca, 2022

Polecam , oboje z mezem chodzilismy na zajecia do roznych grup i oboje jestemy bardzo zadowoleni, ciekawe tematy, wspaniali i profesjonalni nauczyciele! Polecam 🙂

google
Zozols 1
23 czerwca, 2022

Zdecydowanie polecam dla kogoś kto chcę podnieść umiejętności w konwersacjach i przestać się stresować przy każdej wypowiedzi

google
Darix Joan Kruk
8 czerwca, 2022

Wspaniała szkoła polecam gorąco

google
Janek Poradzisz
6 kwietnia, 2022

Z uwagi na wysoką wartość edukacyjną, przekazywaną w atrakcyjny i przyjazny sposób, zdecydowanie polecam szkołę Three Lions!

google
Joanna
19 listopada, 2021

Najlepsza szkoła w Kr. Dla dorosłych i pracujących. super ludzie!!! Dobra organizacja. Ciekawe zajęcia. Fajne metody. Ceny przystępne. Warto rok z góry kupić. Korzystają z dobrej książki plus zadania i quizy i platforma do zadań w domu. Wszystko na dobrym poziomie. Plus lokalizacja fajna.

google
Radek Kwasior
21 lipca, 2021

polecam szkołę - profesjonalnie i sami nativi. Fajne tematy przerabialiśmy na lekcji, dużo mówienia, platforma online ok.

google
Natallia Panasiuk
18 czerwca, 2021

Z czystym sumieniem mogę tak wysoko ocenić tą szkołe. Czy jest najlepszą w Krakowie? Tego nie wiem, bo w innych nie byłam i na razie tego nie planuję. Ta szkoła ma wszystko i nawet więcej , żeby nauczyć się języka: sami native (przyczym z różnych krajów świata, co pozwala na zapoznanie się z każdym akcentem i wymową), profesjonalne podejście (zawsze można liczyć na pomóc jak czegoś się nie rozumie), dokładność w teminach (zajęcia nigdy nie były przesuwane), dodatkowe bezpłatne zajęcia niemal co tydzień, super platforma e-learningowa (jedyne można byłoby dodać kommentarzy do niepoprawnie zrobionych zdań), luźna atmosfera, pomocny sekretariat i td. Podsumuwując najlepszy stosunek ceny do jakości. Polecam i serdecznie dziękuję super nauczycielom i administracji/dyrekcji tego miejsca:)) Keep it up!

facebook
Marek Józef Władysław
poleca
14 czerwca, 2021

Wporzo...spoko , polecam 🙂

google
Joanna Szwabich
10 czerwca, 2021

To mój trzeci kurs angielskiego ale pierwszy tak świetnie skonstruowany. Nauczyciele- rewelacja! Cierpliwi, zabawni i bardzo profesjonalni. Kontakt z sekretariatem- cuuudowny. Dziewczyny za każdym razem są miłe i zaangażowane oraz chętne pomóc. Platforma e- lerningowa- to jest po prostu sztos nad sztosami. A w piątki są organizowane dodatkowe bezpłatne lekcje. Jak ich nie uwielbiać? Serdecznie polecam. Kończę pierwszy semestr i wiem, że na pewno zostanę z nimi na dłużej. Gorąco polecam każdemu kto CHCE nauczyć się języka.

google
Marek Ziętara-Józef
9 czerwca, 2021

Ok

google
Marek Józef-Ziętara
9 czerwca, 2021

ok

google
Kornelia Kot
19 maja, 2021

Mam w tej szkole od jakiegoś czasu lekcje indywidualne, wprawdzie tylko raz w tygodniu, ale juz widzę postępy. Jestem bardzo zadowolona i za kazdym razem świetnie się bawię. Pozdrawiam wszystkich 🙂

google
Dariusz Warchulski
30 kwietnia, 2021

Bardzo dobra szkoła językowa. Na wyższych poziomach wyłącznie native speakerzy i dużo materiałów dodatkowych takich jak darmowe zajęcia co tydzień, platforma e-learningowa czy materiały subskrypcyjne.

facebook
Katarzyna Derus Krawczyk
poleca
28 lutego, 2021

Zdecydowanie polecam! Kursy online pozwoliły mi rozwijać moje umiejętności językowe z dowolnego miejsca. Super lektorzy szczególnie Hugo i Matt. Świetna rzeczą sa równiez darmowe lekcje organizowane przez szkołe. Z radością zapisałam się na kolejny semestr.

google
Milena Wodnik
25 lutego, 2021

Polecam szkołę, kursy egzaminacyjne są wyjatkowe i o dziwo nie nudne. Fajnie, że nawet w trakcie pandemii udało się zorganizować taki próbny egzamin online i bardzo często uczestniczyłam w dodatkowych lekcjach. Czuję się dużo pewniej teraz i w czerwcu podchodzę do egzaminu CAE bez stresu.

google
Martyna
15 lutego, 2021

Bardzo profesjonalna szkola, nikt sie nie spoznia nie robi wymowek, wszystko jest na czas z odpowiednimi, wlasnymi materiałami. Sami nativi wiec tez to duzy plus. Jestem juz na drugim semestrze, wiec osobiscie bardzo polecam <3

google
Julia Han
14 lutego, 2021

Zdecydowanie polecam! Za mną pierwszy semestr i jestem zachwycona. Studiuję w języku angielskim, więc teoretycznie kontakt z językiem mam na codzień, jednak chciałam czegoś więcej. I to "coś" właśnie tu znalazłam. Nauka z native speakerami to zupełnie inna jakość uczenia. Dodatkowo wiele naprawdę przydatnego słownictwa, którego nie uczą w szkole 🙂 Interaktywne materiały na zajęciach + platforma z zadaniami domowymi też na duuuży plus.

facebook
Julia Dzida
poleca
14 lutego, 2021

Zdecydowanie polecam! Za mną pierwszy semestr i jestem zachwycona. Studiuję w języku angielskim, więc teoretycznie kontakt z językiem mam na codzień, jednak chciałam czegoś więcej. I to "coś" właśnie tu znalazłam. Nauka z native speakerami to zupełnie inna jakość uczenia. Dodatkowo wiele naprawdę przydatnego słownictwa, którego nie uczą w szkole 🙂 Interaktywne materiały na zajęciach + platforma z zadaniami domowymi też na duuuży plus.

google
Klaudia Rutkowska
13 lutego, 2021

Miałam różne kursy językowe w przeróżnych szkołach, ale Three Lions mogę polecić naprawdę z całego serca! Jeszcze nigdy nie czułam się tak dobrze w miejscu, w którym się czegoś uczę. Jest wiele dodatkowych darmowych lekcji, które są prowadzone bardzo rzetelnie, a platforma językowa działa bez zarzutów i ma bardzo ładną grafikę 😀 A Panie z Sekretariatu to złoto - załatwicie wszystko co trzeba bez zbędnego czekania!

google
Artur Kurzeja
13 lutego, 2021

Obviously high five!

google
Marcin Gładkowski
12 lutego, 2021

Super szkoła angielskiego! Nauczyciele z pasją do nauczania. Nateriał dobrany do poziomu. Osobiście wybierałem jedynie grupy konwersacyjne. Jestem bardzo zadowolony. Mimo lekcji online przez pandemię, jest wszystko super zorganizowane.

facebook
Renata Gurtat
poleca
12 lutego, 2021

Polecam każdemu kto chciałby nauczyć się lub podszkolić swój język angielski. Szkoła stawia duży nacisk na komunikację. Zajęcie są prowadzone przez native speakerów co daje możliwość nabycia prawidłowej wymowy. Kiedyś (nie wiem czy teraz) w na niższych poziomach języka były zajęcia przeplatane, czyli jedne z Polakiem z reguły filologiem drugie z native speakerem. Bardzo sobie ceniłam tą formę nauki z uwagi na fakt, że z łatwości uzupełniłam braki związane z gramatyką – dziękuję Kasia Ch. Dziękuję także native spikerom z którymi miałam przyjemność spędzić czas przy nauce języka angielskiego. Dziękuję Daniel, David, Hugo, Heidi, Steven oraz Steve. Trzymam za Was kciuki żebyście mieli motywację uczyć nadal! Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Nauczyciele są otwarci i cierpliwi. Wspaniałe jest to, że po lekcjach piszą feedback, który jest dostępny na dość intuicyjnej platformie do zdalnego nauczania, więc można na spokojnie przeanalizować błędy które popełnia się w konwersacji. Na platformie zamieszczane są zadania do samodzielnej nauki języka. Poza standardową książką udostępniane są także materiały dodatkowe oraz ćwiczenia z kluczem odpowiedzi. Dodatkowo w szkole są organizowane wydarzenia np. dodatkowe darmowe konwersacje z native speakerami, gramatyka, testy. W czasach non – Covid-19 także wyjścia integracyjne. Dziewczyny w sekretariacie bardzo pomocne i wyrozumiałe. Dziękuję Wszystkie te czynniki składają się na poczucie dobrze spędzonego czasu. Czas spędzony w szkole: dwa lata.

google
Anna Bojanowska
11 lutego, 2021

Fajni lektorzy, miła atmosfera na zajęciach - polecam !!!

google
Monika Walczyk
11 lutego, 2021

Materiały na zajęcia bynajmniej nie są przesyłane 36h przed zajęciami jak jest to zadeklarowane. Pojawiają się najwcześniej w południe w dniu zajęć. Schemat zajęć zawsze ten sam - "tu macie temat - porozmawiajcie sobie". Lektorzy nie zwracają uwagi nawet na rażące błędy w wymowie.

facebook
Arlette Pw
poleca
10 lutego, 2021

Podoba mi się sekcja vocabulary przygotowywana na każde zajęcia z dodatkowymi słówkami przykłady zastosowania tych słówek w zdaniu.

facebook
Aneta G-ś
poleca
8 lutego, 2021

Polecam zajęcia i konwersacje z Business! Miła atmosfera i lektorzy. Materiały otrzymywane od szkoły i zadania domowe motywują do pracy.

google
Piotr Zapolski
8 lutego, 2021

W dzisiejszych czasach tylko on-line zajęcia mam z tą szkoła. Jestem zadowolony - mają fajnych Nativ-Speakerów i sensowne podejście do studentów Czekam na czasy - kiedy przyjdę do tej szkoły w realu, na Krupniczą! ;o)

google
Justyna Biśtyga
8 lutego, 2021

ucze sie w tej szkole juz kolejny semetr i dzieki nim otworzylam sie na mowienie po angielsku i dzieki temu znalazlam nowa lepsa prace;)

facebook
Ju Ju
poleca
5 lutego, 2021

Wysoki poziom nauczania, profesjonalni i sympatyczni Native Speakerzy i bardzo kompetentna Pani Office Manager- wszystko można bezproblemowo i sprawnie załatwić. Osobiscie zdalne lekcje bardzo mi przypadły do gustu. polecam.

Three Lions- brytyjskie doświadczenie w sercu Krakowa! Sprawdź jak nas znaleźć