Jak uczymy

Poznaj autorskie, skuteczne metody nauki języka angielskiego!

Three Lions to połączenie doświadczenia w nauczaniu z nowoczesną technologią

Nasze lekcje angielskiego mają 2 główne cele: efekty i satysfakcja kursanta. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na znalezienie sposobu – jak uczyć osoby dorosłe, żeby  nie czuły presji, stresu, a jednocześnie same były zmotywowane do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

Wiemy, jak trudno jest powiedzieć pierwsze słowa, czy przełamywać kolejne bariery – dlatego tworzymy przyjazne warunki, które pozwolą Ci się w pełni otworzyć. Lekcje prowadzone są metodą komunikatywną, która zakłada aktywne używanie języka, bez względu na Twój stopień zaawansowania. Naszym głównym priorytetem jest rozwinięcie mówienia, rozumienia i poszerzanie słownictwa. Zajęcia z native speakerami pozwolą Ci nauczyć się „żywego” języka angielskiego.

Nasze tematy lekcyjne są nowoczesne, ciekawe, często nawet prowokacyjne. Przygotowujemy materiały z myślą o i dla naszych studentów. Na każdym poziomie, na każdej lekcji wprowadzamy nowe słownictwo. Dzięki temu, cały czas poznajesz współczesne i najbardziej autentyczne słowa, powszechnie spotykane w czasopismach, filmach i mediach. Kursy na poziomie B2+, C1, C2 i konwersacyjne  oparte są w całości na autentycznych materiałach Three Lions.

Skupiamy się na mówieniu i słownictwie

Zależy nam, abyś mówił jak najwięcej w trakcie zajęć. Aby Cię zaangażować  mamy przygotowany specjalny program, w którym oprócz nauki pojawia się też zabawa…  Zetkniesz się z różnorodnymi ćwiczeniami i grami, zaprojektowanymi tak, aby usprawnić płynność mówienia, usunąć ewentualne błędy. Chodzi o to byś nabrał pewności siebie. Na każdej lekcji przyswoisz nowe słownictwo, które pomoże Ci lepiej wyrazić siebie.

Tylko native speakers

Lekcje prowadzą wykwalifikowani, doświadczeni i dobrze przygotowani native speakerzy. Łączą profesjonalizm, wiedzę i naturalność. Nauczają w energicznym, ciepłym, rozrywkowym stylu. Dzięki temu lekcje nie są nudne. Nauczyciele monitorują, pomagają i poprawiają błędy, szczególnie podczas ćwiczeń konwersacyjnych. Uczą, jak tworzyć poprawne konstrukcje słowne, gramatyczne.

Technologia i nauka

Potrafimy łączyć  wiedzę i technologię. Dlatego korzystamy z nowoczesnych rozwiązań chmurowych. W ten sposób swobodnie udostępniamy Ci materiały potrzebne do przygotowania się do zajęć. Po ich zakończeniu pojawią się natomiast  materiały, dzięki którym będziesz mógł powtórzyć i utrwalić tematy z lekcji.

Nie musisz o niczym pamiętać – my robimy to za Ciebie. My skupiamy się na Tobie a Ty na nauce! A co ważne, bez zbędnych papierów, notatek, razem dbamy o naszą planetę!

Sprawdzona metodyka nauczania

Wszystkie nasze kursy są doskonale zaplanowane i przygotowane. Dopasowujemy je do potrzeb studentów, a jednocześnie zgodnie z wymaganiami CEFR. Za metodyczne przygotowanie zajęć w Three Lions odpowiada założyciel, dyrektor szkoły i jednocześnie lektor. Przed założeniem własnej szkoły nauki języka angielskiego był egzaminatorem Cambridge (CAE, CPE, IELTS) i trenerem nauczycieli w British Council. „Oryginalny” Brytyjczyk, z olbrzymią wiedzą i pasją do nauczania – to gwarancja Twojego sukcesu językowego!

Darmowe materiały

Angielskiego nigdy za dużo! Dlatego co tydzień możesz uczestniczyć w extra lekcji. Wybierasz interesujący Cię zakres z naszej oferty np. :

  • gramatyka,
  • konwersacje,
  • „szlify przed egzaminem”,
  • nauka przy muzyce
  • czy też  po prostu „Kawa z …”
    i uczestniczysz w nieformalnych zajęciach z innym, niż dedykowanym Twojej grupie native speakerem. Co ważne do tej lekcji również dostaniesz specjalnie przygotowane materiały!

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

Three Lions- brytyjskie doświadczenie w sercu Krakowa! Sprawdź jak nas znaleźć