Kurs ONLINE: INTERVIEW English

Czeka na Ciebie praca marzeń, ale jedyną barierą jest Twój angielski? Popraw go z nami!

Nasz kurs Interview English przygotowaliśmy tak, aby ułatwić Ci swobodny przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli będzie umiał właściwie zaprezentować swoją osobę, prowadzić płynnie rozmowę- bez blokady językowej, zostaniesz lepiej i precyzyjnie zrozumiany, ale i sam będziesz rozumiał poprawnie wszelkie poruszane kwestie. Swoboda językowa doda Ci także pewności siebie, będziesz mógł skupić się na tym, co chcesz powiedzieć a nie w pośpiechu dobierał najtrafniejsze słowa.

Specjalnie skrojony kurs prowadzony z native speakerami powinien wspomóc Twoją pewność siebie i zwiększyć biegłość w anglojęzycznych rozmowach kwalifikacyjnych. Skupiamy się w 100% na mówieniu i słuchaniu, dzięki temu pomożemy Ci zrozumieć każde pytanie i komentarz.  Jednocześnie jasno nauczysz się wyrażać własny punkt widzenia.

Dlaczego warto skorzystać z naszych kursów przygotowujących do rozmów kwalifikacyjnych?

 • Lekcje prowadzone są wyłącznie przez native speakerów
 • Materiały dydaktyczne starannie przygotowujemy na podstawie próbek wywiadów utworzonych przez znane międzynarodowe koncerny jak Apple, Google, KPMG, Amazon i inne
 • Dostarczamy wszystkie materiały – nie ma potrzeby kupowania podręcznika
 • RODZAJ KURSU

  Zajęcia  ONLINE. Three Lions zapewnia wszystkie materiały do tego kursu – nie potrzebujesz kupować podręcznika.

 • LEKCJE

  Zajęcia odbywają się w  2 razy w tygodniu po 60 minut.

  Lekcje prowadzą wyłącznie native speakerzy, więc uczysz się prawdziwego angielskiego z poprawną wymową. W każdej grupie jest maksymalnie do 9 uczniów.

 • TECHNOLOGIA

  • Na zajęciach uczymy za pośrednictwem platformy ZOOM.
  • Materiały do konkretnych zajęć trafiają na konto w chmurze przed zajęciami.
  • Dalsza nauka jest realizowana za pomocą naszej autorskiej platformy do e-learningu.

Interview English

Kurs języka angielskiego przygotowujący do rozmowy kwalifikacyjnej zapewni Ci umiejętności językowe i pewność siebie. Dzięki temu, masz szansę prześcignąć swoich konkurentów podczas rozmowy o pracę w języku angielskim.

Każda lekcja pozwoli Ci skoncentrować się na mówieniu i słuchaniu podczas energicznych, szybkich sesji z udziałem native speakera. Rozwiniesz specyficzne umiejętności przydatne w zrozumieniu i odpowiadaniu na pytania pojawiające się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Nauczysz się udzielać jasnych i konkretnych odpowiedzi-wszystko w języku angielskim. Na bieżąco będziesz korygował swoją wymowę, podczas pracy z native speakerem.  Dzięki temu będziesz mówić w sposób poprawny i zrozumiały.

Co najważniejsze, pozbędziesz się blokady w komunikacji po po angielsku. Po tym kursie powinieneś mówić szybciej i wypowiadać się bardziej precyzyjnie. Z czasem powinna wzrosnąć Twoja pewność siebie w mówieniu. Będziesz w stanie wyrażać swobodnie własne myśli-i to po angielsku.

Popełniane przez Ciebie błędy: w gramatyce, słownictwie lub wymowie Twój lektor będzie poprawiał na bieżąco podczas zajęć. Dla uporządkowania Twojej wiedzy przygotuje również  i prześle do Ciebie uwagi wraz ze wskazówkami w formie pisemnej. Za pomocą komentarzy zamieszczanych online na naszej platformie wskaże co i jak powinieneś poprawić.

Każda lekcja składa się z zestawu pytań do interview najczęściej używanych przez firmy odnoszące największe sukcesy na świecie. Pracujemy na próbkach z rozmów kwalifikacyjnych znanych graczy rynkowych jak Amazon, Google, KPMG czy Tesla.

Wykonamy audyt Twojego CV w języku angielskim. Skorygujemy literówki, błędy słownictwa i gramatyki. Dopracujesz swoje Curriculum Vitae, aby mogło zrobić świetne wrażenie na pracodawcy.

Three Lions zapewnia wszystkie materiały do tego kursu – w ofercie nie ma żadnych ukrytych dodatkowych kosztów. Wiedza potrzebna do zajęć jest dostarczana na Twoje konto w chmurze na 36 godzin przed lekcją. Po zajęciach możesz poszerzać słownictwo i gramatykę dzięki specjalnym ćwiczeniom umieszczonym na platformie e-learningowej.

Dołącz do Three Lions Interview English. Naucz się specyficznego języka, jaki jest potrzebny na rozmowach kwalifikacyjnych prowadzonych po angielsku.

Ucz się angielskiego i chroń planetę

Czy wiesz, że na wszystkich lekcjach w klasie wykorzystujemy w 100% interaktywne materiały – nie musisz ich drukować. Twoje materiały, notatki, prace domowe, zadania pisemne i testy są dostępne przez 24h na dobę i gdziekolwiek się znajdujesz

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

google

Uczęszczam na lekcję do ThreeLions od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele są zaangażowani, tworzą przyjazną atmosferę, zawsze starają się wszystko dobrze wytłumaczyć, a lekcje prowadzą na tyle kreatywnie, że oprócz nauki, można się dobrze bawić. Polecam!

Marcel Drwięga 30 marca, 2023
google

Super szkoła, rewelacyjni nauczyciele-kompetentni i pomocni, sami native speakerzy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam😄

Paulina Broniewska 17 lutego, 2023
google

Ciekawa szkoła oparta na trochę innych zasadach niż typowe szkoły angielskiego. Jedna z nielicznych gdzie na zajęciach grupowych można przełamać barierę komunikacyjną. Lekcje ciekawe, lektorzy sympatyczni. Ale są też minusy: czasami sporo chaosu w szkole i w organizacji zajęć. Niestety często też na lekcjach i w materiałach do nauki jest bałagan. Lektorzy bardziej lub mniej profesjonalni, zależy na kogo się trafi. Grupy nie do końca dobrze dobrane pod względem poziomu, co utrudnia naukę. Nad tym przydałoby się popracować. Przystępna cena jak za zajęcia z nativami. Bardziej odpowiadałaby mi formuła dłuższych zajęć raz w tygodniu niż dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Generalnie nie jest źle na tle innych szkół, ale np. gramatyki może być ciężko się tu nauczyć, choć oczywiście ćwiczenia gramatyczne się robi. Można poćwiczyć płynność rozmowy, ale już niekoniecznie poprawność. Plus za możliwość wyboru formy stacjonarnej lub on-line.

Katarzyna W 12 października, 2022
google

Super szkoła. Polecam 🙂

Józef Derus 1 października, 2022
google

Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole💜

Agnieszka Wojcik 22 września, 2022
google

Super kursy, świetna kadra, przestępne ceny. Gorąco polecam

Karolina Kwiek 20 września, 2022
Zobacz wcześniejsze

Nie jesteś pewien czy ten poziom jest dla Ciebie? Wykonaj test, zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, aby wybrać idealny kurs dla Ciebie !

Rozwiąż nasz test złożony z 35 pytań. Na koniec dodaj swój adres e-mail, a wyślemy Ci informację zwrotną dotyczącą popełnionych błędów. Spróbuj już teraz 🙂

test

Zapisz sie na kurs

Promocja do: 2023/10/31

449

Promocja!

Interview English Online

 • Jest to krótki kurs dla osób, które chcą zmaksymalizować swoje umiejętności mówienia, a w szczególności „komunikację podczas rozmowy kwalifikacyjnej”, tj. zdolność do pewnej i skutecznej prezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim
 • Lekcje prowadzone są w całości przez wykwalifikowanych nauczycieli native speakerów i koncentrują się na płynności, szybkości i dokładności mówienia
 • Wszystkie materiały do nauki są dostarczane przez Three Lions – podręcznik nie jest wymagany
 • Po zajęciach odwiedź naszą platformę e-learningową, aby znaleźć ćwiczenia gramatyczne i słownictwo, aby jeszcze bardziej poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego
 • Kurs składa się z 8 x 60-minutowych zajęć, a kursy jesienne 2023 rozpoczynają się 16 października
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
Interview English 1A Wt+Czw 18:00-19:00 17.10.23 14.11.23 449 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Każda lekcja koncentruje się na pytaniach, które mogą pojawić się podczas rozmowy kwalifikacyjnej używanych przez wiodące na rynku firmy.

Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów, którzy wykorzystują szeroką gamę ćwiczeń z zakresu komunikacji, aby zmotywować i zachęcić uczestników do mówienia pewnie, szybko i dokładnie.

Wszystkie materiały są wliczone w cenę – Materiały do nauki są interaktywne, więc nie jest wymagane drukowanie.

Materiały do nauki są udostępniane uczniom przed zajęciami, co daje czas na przygotowanie, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie.

Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji e-learningowej. Po każdych zajęciach dodawane są nowe materiały w celu dalszego rozwijania i utrwalania słownictwa i tematów omawianych na zajęciach.

Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup. 

Semestr kończy się egzaminem online obejmującym całe słownictwo z kursu, po którym studenci otrzymują certyfikaty.

Kursy krótkie – INTERVIEW English organizujemy w trybie 2 razy w tygodniu po 60 minut.

Jak uczymy

Każda lekcja jest wciągająca i produktywna, a my dbamy zarówno o poziom dydaktyczny jak i dynamikę samych zajęć.

 • Nowe materiały są dostarczane przed rozpoczęciem zajęć – masz czas na przygotowanie się. Zaczniesz zajęcia z poczuciem pewności siebie.
 • Dostarczamy wszystkie materiały – uczestnictwo w kursie nie wymaga zakupu książek
 • Lekcje prowadzą wyłącznie przez native speakerzy, więc uczysz się prawdziwego angielskiego z poprawną wymową.
 • Twoi nauczyciele podczas lekcji utrzymują tempo i zainteresowanie dzięki szerokiej gamie pomysłowych zadań i czynności
 • Nauczyciele regularnie dostarczają spersonalizowanych informacji zwrotnych z korektami podczas zajęć oraz w formie pisemnych opiniami wraz ze wskazówkami wysyłanymi na Twoje konto Three Lions.

NASI NAUCZYCIELE

Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Wszyscy native speakerzy pochodzą z państw, w których angielski jest językiem ojczystym. Wszyscy posługują się „pięknym stylistycznie” angielskim, jednak rożni ich akcent i sposób prowadzenia zajęć. Każdy z nich ma bowiem inny temperament, metody , jest inną osobowością. Wszyscy mają jednak tą samą umiejętność – potrafią nauczyć języka angielskiego!

Chcesz wiedzieć więcej czym jest CEFR?

Kurs angielskiego b1 online

Dostęp do darmowych materiałów

Obserwuj nas! Już wkrótce będziesz mógł dołączyć do naszego
Three Lions English Club

Co tydzień będziesz dostawał na swoją skrzynkę mailową artykuły, ciekawostki wyszukane specjalnie dla Ciebie  z The Guardian, BBC.com, huffpost.com, Daily beast.com, Daily Mail, The Economist …