Kurs ONLINE: INTERVIEW English

Czeka na Ciebie praca marzeń, ale jedyną barierą jest Twój angielski? Popraw go z nami!

Nasz kurs Interview English przygotowaliśmy tak, aby ułatwić Ci swobodny przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli będzie umiał właściwie zaprezentować swoją osobę, prowadzić płynnie rozmowę- bez blokady językowej, zostaniesz lepiej i precyzyjnie zrozumiany, ale i sam będziesz rozumiał poprawnie wszelkie poruszane kwestie. Swoboda językowa doda Ci także pewności siebie, będziesz mógł skupić się na tym, co chcesz powiedzieć a nie w pośpiechu dobierał najtrafniejsze słowa.

Specjalnie skrojony kurs prowadzony z native speakerami powinien wspomóc Twoją pewność siebie i zwiększyć biegłość w anglojęzycznych rozmowach kwalifikacyjnych. Skupiamy się w 100% na mówieniu i słuchaniu, dzięki temu pomożemy Ci zrozumieć każde pytanie i komentarz.  Jednocześnie jasno nauczysz się wyrażać własny punkt widzenia.

Dlaczego warto skorzystać z naszych kursów przygotowujących do rozmów kwalifikacyjnych?

 • Lekcje prowadzone są wyłącznie przez native speakerów
 • Materiały dydaktyczne starannie przygotowujemy na podstawie próbek wywiadów utworzonych przez znane międzynarodowe koncerny jak Apple, Google, KPMG, Amazon i inne
 • Dostarczamy wszystkie materiały – nie ma potrzeby kupowania podręcznika
 • RODZAJ KURSU

  Zajęcia  ONLINE. Three Lions zapewnia wszystkie materiały do tego kursu – nie potrzebujesz kupować podręcznika.

 • LEKCJE

  Zajęcia odbywają się w  2 razy w tygodniu po 60 minut.

  Lekcje prowadzą wyłącznie native speakerzy, więc uczysz się prawdziwego angielskiego z poprawną wymową. W każdej grupie jest maksymalnie do 9 uczniów.

 • TECHNOLOGIA

  • Na zajęciach uczymy za pośrednictwem platformy ZOOM.
  • Materiały do konkretnych zajęć trafiają na konto w chmurze na 36 godzin przed zajęciami.
  • Dalsza nauka jest realizowana za pomocą naszej autorskiej platformy do e-learningu.

Interview English

Kurs języka angielskiego przygotowujący do rozmowy kwalifikacyjnej zapewni Ci umiejętności językowe i pewność siebie. Dzięki temu, masz szansę prześcignąć swoich konkurentów podczas rozmowy o pracę w języku angielskim.

Każda lekcja pozwoli Ci skoncentrować się na mówieniu i słuchaniu podczas energicznych, szybkich sesji z udziałem native speakera. Rozwiniesz specyficzne umiejętności przydatne w zrozumieniu i odpowiadaniu na pytania pojawiające się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Nauczysz się udzielać jasnych i konkretnych odpowiedzi-wszystko w języku angielskim. Na bieżąco będziesz korygował swoją wymowę, podczas pracy z native speakerem.  Dzięki temu będziesz mówić w sposób poprawny i zrozumiały.

Co najważniejsze, pozbędziesz się blokady w komunikacji po po angielsku. Po tym kursie powinieneś mówić szybciej i wypowiadać się bardziej precyzyjnie. Z czasem powinna wzrosnąć Twoja pewność siebie w mówieniu. Będziesz w stanie wyrażać swobodnie własne myśli-i to po angielsku.

Popełniane przez Ciebie błędy: w gramatyce, słownictwie lub wymowie Twój lektor będzie poprawiał na bieżąco podczas zajęć. Dla uporządkowania Twojej wiedzy przygotuje również  i prześle do Ciebie uwagi wraz ze wskazówkami w formie pisemnej. Za pomocą komentarzy zamieszczanych online na naszej platformie wskaże co i jak powinieneś poprawić.

Każda lekcja składa się z zestawu pytań do interview najczęściej używanych przez firmy odnoszące największe sukcesy na świecie. Pracujemy na próbkach z rozmów kwalifikacyjnych znanych graczy rynkowych jak Amazon, Google, KPMG czy Tesla.

Wykonamy audyt Twojego CV w języku angielskim. Skorygujemy literówki, błędy słownictwa i gramatyki. Dopracujesz swoje Curriculum Vitae, aby mogło zrobić świetne wrażenie na pracodawcy.

Three Lions zapewnia wszystkie materiały do tego kursu – w ofercie nie ma żadnych ukrytych dodatkowych kosztów. Wiedza potrzebna do zajęć jest dostarczana na Twoje konto w chmurze na 36 godzin przed lekcją. Po zajęciach możesz poszerzać słownictwo i gramatykę dzięki specjalnym ćwiczeniom umieszczonym na platformie e-learningowej.

Dołącz do Three Lions Interview English. Naucz się specyficznego języka, jaki jest potrzebny na rozmowach kwalifikacyjnych prowadzonych po angielsku.

Ucz się angielskiego i chroń planetę

Czy wiesz, że na wszystkich lekcjach w klasie wykorzystujemy w 100% interaktywne materiały – nie musisz ich drukować. Twoje materiały, notatki, prace domowe, zadania pisemne i testy są dostępne przez 24h na dobę i gdziekolwiek się znajdujesz

Nie masz pewności czy ten poziom jest dla Ciebie? Wykonaj test

Rozwiąż nasz test złożony z 35 pytań. Na koniec dodaj swój adres e-mail, a wyślemy Ci informację zwrotną dotyczącą popełnionych błędów oraz KOD RABATOWY dający 10% zniżki na dowolny kurs. Spróbuj teraz 🙂

test

Zapisz sie na kurs

Kursy krótkie – INTERVIEW English organizujemy w trybie 2 razy w tygodniu po 60 minut.

Jak uczymy

Każda lekcja jest wciągająca i produktywna, a my dbamy zarówno o poziom dydaktyczny jak i dynamikę samych zajęć.

 • Nowe materiały są dostarczane na 36 godzin przed rozpoczęciem zajęć – masz czas na przygotowanie się. Zaczniesz zajęcia z poczuciem pewności siebie.
 • Dostarczamy wszystkie materiały – uczestnictwo w kursie nie wymaga zakupu książek
 • Lekcje prowadzą wyłącznie przez native speakerzy, więc uczysz się prawdziwego angielskiego z poprawną wymową.
 • Twoi nauczyciele podczas lekcji utrzymują tempo i zainteresowanie dzięki szerokiej gamie pomysłowych zadań i czynności
 • Nauczyciele regularnie dostarczają spersonalizowanych informacji zwrotnych z korektami podczas zajęć oraz w formie pisemnych opiniami wraz ze wskazówkami wysyłanymi na Twoje konto Three Lions.

NASI NAUCZYCIELE

Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Wszyscy native speakerzy pochodzą z państw, w których angielski jest językiem ojczystym. Wszyscy posługują się „pięknym stylistycznie” angielskim, jednak rożni ich akcent i sposób prowadzenia zajęć. Każdy z nich ma bowiem inny temperament, metody , jest inną osobowością. Wszyscy mają jednak tą samą umiejętność – potrafią nauczyć języka angielskiego!

Chcesz wiedzieć więcej czym jest CEFR?

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

Dostęp do darmowych materiałów

Obserwuj nas! Już wkrótce będziesz mógł dołączyć do naszego
Three Lions English Club

Co tydzień będziesz dostawał na swoją skrzynkę mailową artykuły, ciekawostki wyszukane specjalnie dla Ciebie  z The Guardian, BBC.com, huffpost.com, Daily beast.com, Daily Mail, The Economist …