Nauczyciele

Poznaj nasz Three Lions Team!

Ważne jest, aby nasi studenci czuli, że mają autentyczne angielskie doświadczenie. W Three Lions to możliwe dzięki native speakerom – Poznaj Ich! Gwarantujemy, że każdy nauczyciel, z którym będziesz miał do czynienia nie tylko świetnie zna angielski. Każdy z lektorów jest także dobrze przygotowany do nauczania języka obcokrajowców. Jesteś ciekaw czym się różni kanadyjski angielski od walijskiego a może szczególnie podoba Ci się akcent z Londynu albo Colorado? Nie czekaj wybierz kurs dla siebie i porozmawiaj z nimi!

Matthias Stephenson

Matthias Stephenson

Urodził się w Tennessee w USA, dorastał w Teksasie. Kocha polskie jedzenie, ludzi i tutejszą kulturę. Ucząc naszych studentów potrafi w nich wyzwolić pewność siebie podczas mówienia. Jego osobowość i wsparcie sprawiają, że jest w stanie z każdego zrobić „językowego gadułę”. Wolny czas dla niego to odskocznia w muzykę. Gra na pianinie oraz tworzy utwory techno. Na pewno nawet podczas zajęć znajdziecie wiele wspólnych tematów.

Stephen Williams

Wraz z rodziną dorastał w Denver w Colorado. Ma tytuł magistra filozofii, był stypendystą w Tokio. Uwielbia podróżować. Polskę pokochał za „tutejszych ludzi” i oczywiście polską kuchnię. Interesuje się historią Polski, zwłaszcza latami powojennymi. To nauczyciel z pasją – uwielbia uczyć. Z chęcią na zajęciach porusza „kolorowe” tematy, które wkręcają uczniów. Dzięki temu lekcje z nim są często bywają „nauką przez śmiech”. Jeżeli masz poczucie humoru, otwarty umysł to z pewnością się „dogadacie”.

James Stirr

James Stirr

James urodził się i wychował w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Studiował dziennikarstwo na uniwersytecie w Sheffield Hallam. W Polsce jest od 4 lat. Ceni swobodę, działa „bez napinki”. Uwielbia wyluzowanych ludzi i wyjątkową atmosferę. To świetnie komponuje się z zasadami nauki w Three Lions, gdzie kładzie się nacisk także na zabawę i dobry nastrój. Prywatnie James to entuzjasta fantasy. Chętnie czyta Tolkiena, Sapkowskiego i Camilleriego. W wolnym czasie gra również na gitarze.

Daniel White

Daniel urodził się i wychował w Queensland w Australii. Studiował Performing Arts na tamtejszym uniwersytecie, zanim zdobył kwalifikacje do nauczania języka angielskiego i rozpoczął karierę jako nauczyciel w Turcji. Do Krakowa przyjechał 7 lat temu. W zespole Three Lions jest  już od 2015 roku.  Generalnie „ciągle się uczy”, albo uczy innych. Jeśli ma jednak wolną chwilę, to czas spędza ze swoją ukochaną żoną Juliet i ich dwoma psami ratowniczymi. Jeśli jednak to Ty potrzebujesz ratunku –  językowego – to „this is the right man” …

Angela

Angela urodziła się i wychowała w Harare, stolicy Zimbabwe. Tam dorastała wraz z dwoma braćmi i siostrą.Posiada dyplom z komunikacji i magisterium z badań rozwojowych. Przyjechała do Polski, aby rozwijać swoją karierę nauczyciela języka angielskiego. Uwielbia uczyć. Bardzo lubi polskich uczniów, z którymi nawiązuje świetny kontakt. Angela z łatwością potrafi przekazywać wiedzę, a  umiejętność komunikacji i pozytywne widzenie świata tylko jej w tym pomagają. Działa w sposób uporządkowany. Jej sposób nauki świetnie odzwierciedla idee pracy zespołu Three Lions. W wolnym czasie uwielbia słuchać muzyki jazzowej i house. Dlatego już nie może się doczekać na Quiz Nights …

Hugo

Hugo pochodzi z St Albans, niedaleko Londynu w Wielkiej Brytanii. Jest doświadczonym nauczycielem, który wnosi na zajęcia atmosferę spokojnego autorytetu i delikatnego humoru. Wcześniej pracował jako szef kuchni w restauracji. Dwie z jego ulubionych rzeczy w Polsce to lasy i jedzenie! Wie, co to „work – life balance”, dlatego w wolnym czasie wyłącza telefon komórkowy, chowa laptopa i wyrusza w plener.

Steven Mullen

Steven Mullen

Steven jest dyrektorem Three Lions. Do Polski przyjechał w 1999 roku, rozpoczynając karierę pedagogiczną w Katowicach. Po 3 latach przeniósł się do Krakowa. Tu zaczął pracę w British Council. Był tam odpowiedzialny za treningi i kursy dla nauczycieli. Jego pasją jest: uczyć, uczyć jak uczyć – a to nie jest łatwe… W 2006 roku założył Three Lions English for Life z prostym celem: „aby uczyć prawdziwego, użytecznego języka angielskiego”. Jest twórcą autorskiego programu, który realizuje z sukcesem w swojej szkole. Uwielbia także spędzać czas z rodziną, poświęcając każdą chwilę swoim dwóm synom.

Giles Barrett

Giles pochodzi ze Swansea w Walii w Wielkiej Brytanii. Jest muzykiem. Zdecydował się przenieść do Polski  w roku 2007. Kocha muzykę, nauczanie i góry. Uwielbia polską kuchnię (to chyba typowe dla naszych lektorów). Świetnie pasuje do  zespołu Three Lions, ponieważ ma możliwość uczyć prawdziwego, naturalnego języka angielskiego. W wolnych chwilach prowadzi kwartet Giles Barrett Quartet, miejscowych ulubieńców krakowskiego środowiska jazzowego. Jego konik to zdjęcia – ale robienie ich nowoczesną lustrzanką to żadna frajda :). Dlatego raczej spotkacie go z klasycznym aparatem z Niemiec Wschodnich w ręku. Niejedno zdjęcie z „Quiz night” mam zrobione Jego ręką.

Ola

Ola jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jej zainteresowanie językiem angielskim to w dużej części tłumaczenia.  Ceni kontakt z ludźmi dlatego uwielbia uczyć. Czerpie z tego ogromną przyjemność.  Ma szeroki wachlarz zainteresowań: od żużla, poprzez skoki narciarskie na dramatach historycznych kończąc. Sama o sobie mówi: „pasja do tego typu filmów była inspiracją i tym samym tematem moich prac naukowych.”

Maïlys

Maïlys  pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Dorastając mieszkała w Anglii, Japonii i Francji. To zaszczepiło w niej miłość do odkrywania różnych kultur. Jej wykształcenie akademickie obejmuje biznes, rozwiązywanie pokojowo konfliktów oraz studia europejskie i międzynarodowe. Kiedy ma wolną chwilę można ją spotkać czytającą książkę w parku lub robiącą zdjęcia miasta(które wysyła swojej rodzinie w USA). Ma słabość  do lodów i deserów z polewą czekoladową. Więc kto wie może Quiz Night i lody? Jak sama mówi: „Mój kot (Lilly) i ja jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem nowego życia w Polsce!”

Maïlys