Nauczyciele

Poznaj nasz Three Lions Team!

Ważne jest, aby nasi studenci czuli, że mają autentyczne angielskie doświadczenie. W Three Lions to możliwe dzięki native speakerom – Poznaj Ich! Gwarantujemy, że każdy nauczyciel, z którym będziesz miał do czynienia nie tylko świetnie zna angielski. Każdy z lektorów jest także dobrze przygotowany do nauczania języka obcokrajowców. Jesteś ciekaw czym się różni kanadyjski angielski od walijskiego a może szczególnie podoba Ci się akcent z Londynu albo Colorado? Nie czekaj wybierz kurs dla siebie i porozmawiaj z nimi!

Laurence 🇬🇧

Laurence ma 27 lat i pochodzi z południowo-zachodniej Anglii 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿, dokładnie z Devon.

Laurence zaczął uczyć angielskiego po ukończeniu CELTA w 2020 roku i uczył wcześniej w Grecji 🇬🇷(gdzie celebrował zakończenie dnia pracy kieliszkiem wina), w Hiszpanii i  w Polsce.

W wolnym czasie rysuje lub czyta, a jego ulubionym autorem ✍🏾 jest francusko-algierski pisarz Albert Camus. Jego ulubiona książka? „Pigeon” autorstwa Patricka Suskinda.

Matt Doveton 🇿🇦

Matth jest nauczycielem angielskiego i pochodzi ze słonecznej RPA 🇿🇦! Z Three Lions związany jest od ponad roku, specjalizujący się w nauczaniu studentów indywidualnych oraz grup egzaminacyjnych (CAE)
Kiedy nie uczy, jego pasją jest czytanie, głównie powieści historyczne i sci-fi 🚀 (tak, tak przeczytał i Solaris). Uwielbia też tworzyć rzeczy na drukarkach laserowych

Jest fanem rugby 🏉 , a jego dom rodzinny znajduje się nad samym morzem w SA, więc spędza dużo czasu na pływaniu

Krótko mówiąc, Matt uwielbia poznawać nowych ludzi, dyskutować o ich pasjach,wspólnych  doświadczeniach, czemu sprzyja nauczanie języka angielskiego

James Stirr 🇬🇧

James urodził się i wychował w Sheffield w Wielkiej Brytanii 🇬🇧. Studiował dziennikarstwo na uniwersytecie w Sheffield Hallam. W Polsce jest od 4 lat. Ceni swobodę, działa „bez napinki”. Uwielbia wyluzowanych ludzi i wyjątkową atmosferę. To świetnie komponuje się z zasadami nauki w Three Lions, gdzie kładzie się nacisk także na zabawę i dobry nastrój

Prywatnie James to entuzjasta fantasy. Chętnie czyta Tolkiena🐉, Sapkowskiego i Camilleriego. W wolnym czasie gra również na gitarze

Peter Sharples 🇬🇧

Peter pochodzi z Bolton na północy Anglii, tam zrodziła się marka Reebok 🏃🏻‍♀️ i klub piłkarski Bolton Wanderers FC ⚽️. Peter posiada spore doświadczenie w biznesie + marketingu, ukończył marketing i spędził 10 lat pracując w Londynie 💂🏼.

W Three Lions pracuje od nieco ponad dwóch lat, specjalizując się w Business English i egzaminach (CAE i IELTS). Jego ulubionymi autorami są Haruki Murakami i Bill Bryson, a jego ulubionym filmem jest „The Godfather”. Uwielbia indyjskie jedzenie, a jego ulubiony kolor to… pomarańczowy🍊 !

Steven Mullen 🇬🇧

Steven jest dyrektorem Three Lions. Do Polski przyjechał w 1999 roku, rozpoczynając karierę pedagogiczną w Katowicach. Po 3 latach przeniósł się do Krakowa. Tu zaczął pracę w British Council. Był tam odpowiedzialny za treningi i kursy dla nauczycieli. Jego pasją jest: uczyć, uczyć jak uczyć – a to nie jest łatwe…

W 2006 roku założył Three Lions English for Life z prostym celem: „aby uczyć prawdziwego, użytecznego języka angielskiego”. Jest twórcą autorskiego programu, który realizuje z sukcesem w swojej szkole. Uwielbia także spędzać czas z rodziną 👦 👦, poświęcając każdą chwilę swoim dwóm synom

Angela 🇿🇼

Angela urodziła się i wychowała w Harare, stolicy Zimbabwe🇿🇼 . Tam dorastała wraz z dwoma braćmi i siostrą. Posiada dyplom z komunikacji i magisterium z badań rozwojowych.

Przyjechała do Polski, aby rozwijać swoją karierę nauczyciela języka angielskiego. Uwielbia uczyć. Bardzo lubi polskich uczniów, z którymi nawiązuje świetny kontakt. Angela z łatwością potrafi przekazywać wiedzę, a  umiejętność komunikacji i pozytywne widzenie świata tylko jej w tym pomagają. Działa w sposób uporządkowany. Jej sposób nauki świetnie odzwierciedla idee pracy zespołu Three Lions. W wolnym czasie uwielbia słuchać muzyki jazzowej 🎺 i house. Dlatego już nie może się doczekać na Quiz Nights …

Aleksandra Lipka 🇵🇱

Ola jest absolwentką filologii angielskiej 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jej zainteresowanie językiem angielskim to w dużej części tłumaczenia.  Ceni kontakt z ludźmi dlatego uwielbia uczyć. Czerpie z tego ogromną przyjemność.

Ma szeroki wachlarz zainteresowań: od żużla 🏍️ , poprzez skoki 🎿 narciarskie na dramatach historycznych kończąc. Sama o sobie mówi: „pasja do tego typu filmów była inspiracją i tym samym tematem moich prac naukowych.”

Keenan 🇿🇦

Keenan Kleinsmith pochodzi z Kapsztadu w RPA. Ukończył studia z dyplomem rozwoju sportu i zarządzania sportem. Najbardziej lubi oglądać sporty, takie jak rugby 🏉, piłka nożna i Formuła 1.

Jednym ulubione powiedzenie brzmi „Dzień bez nauki to dzień zmarnowany” 😎 . Keenan posiada duże doświadczenie w nauczaniu w szkołach podstawowych oraz średnich. Keenan bardzo szybko integruje się ze swoimi uczniami i stara  się tworzyć idealne środowisko do nauki.

Cemberli 🇺🇸

Cemberli pochodzi z Atlanty w stanie Georgia 🇺🇸 , gdzie studiowała literaturę angielską 📚 . Studia zapewniły jej dwukrotnie naukę za granicą.

W pierwszą podróż pojechała do Chin, co było właściwie jej pierwszą w życiu przygodą z samolotem  poza Stanami Zjednoczonymi. Drugim całorocznym przystankiem był Newcastle w Anglii.

Oprócz nauczania języka angielskiego, Cemberli tworzy również sztukę cyfrową i wizualną i z ogromną pasją znajduje sposobów na połączenie swojej kreatywności z nauczaniem języka angielskiego. Życie i praca za granicą to jej spełnione marzenia 💭 z dzieciństwa. Cemberli jest niezmiennie szczęśliwa, że może to robić każdego dnia.