Przygotowania do matury z angielskiego online

Przygotuj się do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Postaw na skuteczne metody, interesujące zajęcia z native speakerami

Przygotuj się do Matury

 • Doświadczeni nauczyciele (nativi i polscy) poprowadzą Cię przez poszczególne części egzaminu maturalnego.
 • Lekcje prowadzone są zarówno przez polskich lektorów i native speakerów. Nauczysz się i będziesz rozumieć żywy język angielski.
 • Każda lekcja jest zbilansowana i obejmuje mówienie, słownictwo i umiejętności egzaminacyjne. Uczysz się gramatyki na zajęciach, a następnie ćwiczysz ją na naszej platformie e-learningowej.
 • Wszystkie materiały są dostarczane przez Three Lions – Podręcznik (wersja cyfrowa), materiały uzupełniające i dostęp do platformy e-learningowej są wliczone w cenę.
 • Kontynuuj naukę z MOCK EXAMS /egzaminy próbne  odbywającymi się dwa razy w semestrze oraz BEZPŁATNYMI ZAJĘCIAMI (konwersacje, gramatyka i pryzgotowanie do egzaminacyjne) w każdy piątek.
 • LEKCJE

  Lekcje trwają 2 x 60 minut w tygodniu. Maksymalna wielkość grupy od 7 do 9 osób. Na zajęciach kładziemy nacisk na efektywne mówienie, poszerzanie słownictwa i umiejętności egzaminacyjne.

 • TECHNOLOGIA

  • Podczas zajęć używamy komunikatorów ZOOM.
  • Przed zajęciami nowe materiały zostaną dodane do Twojego konta w chmurze.
  • Po każdych zajęciach do platformy e-learningowej dodawany jest nowy materiał, skupiający się na języku, którego uczyłeś się tego dnia. Dodatkowo uczniowie matury otrzymują materiały e-learningowe IDIOMS i PHRASAL VERB (aktualizowane co 8 lekcji) mające na celu dalsze poszerzanie ich słownictwa.
   .

Przeprowdzimy Cię przez maturę

Jeśli przygotowujesz się do egzaminu z języka angielskiego Matura Rozszerzona, nasi lektorzy z 20-letnim doświadczeniem pomogą Ci uzyskać jak najlepszy wynik. Skupiamy się na najbardziej problematycznych obszarach egzaminu. Poprawimy Twoją wiedzę językową i pomożemy Ci uniknąć pułapek egzaminacyjnych.

Każda lekcja skoncentrowana jest na określonym obszarze egzaminu i towarzyszącym mu zagadnieniu gramatycznym. Szybko zdobędziesz pewność siebie i przekonanie, że zdasz egzamin z dobrym wynikiem.

 • Uczysz się z polskimi lektorami i native speakerami – dzięki temu poznajesz rożne style nauczania
 • Dostaniesz regularny feedback i poprawki do zadań od swoich nauczycieli – podczas zajęć lub będą one dostępne później na Twoim koncie online.

Ucz się angielskiego i chroń planetę

Czy wiesz, że na wszystkich lekcjach w klasie wykorzystujemy w 100% interaktywne materiały – nie musisz ich drukować. Twoje materiały, notatki, prace domowe, zadania pisemne i testy są dostępne przez 24h na dobę i gdziekolwiek się znajdujesz

Matura – kurs intensywny. Co powinieneś umieć?

Ważne jest, abyś zaznajomił się z formatami i wymaganiami różnych obszarów egzaminu maturalnego. Dlatego w odniesieniu do każdego z nich skupiamy się na poszczególnych częściach egzaminu.

 • Czytanie – Pomożemy Ci nabrać biegłości w różnych częściach egzaminu z czytania i rozumienia języka pisanego. Przerobimy z Tobą wiele typów zadań i podniesiemy Twoje umiejętności.
 • Słuchanie – Ta część egzaminu jest realizowana podczas zajęć. Poza nimi, udostępniamy materiały na Twoim koncie w chmurze, abyś mógł dalej doskonalić się w słuchaniu.
 • Mówienie – Zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Sprawdzone ćwiczenia służą do zilustrowania wymagań egzaminacyjnych i pomogą Ci poprawić szybkość mówienia, płynność i dokładność.
 • Pisanie – Omawiamy podczas zajęć język używany w zadaniach maturalnych. Poza tym udostępniamy zadania online do samodzielnego wykonania. Twoi nauczyciele sprawdzą je i poprawią Twoją pracę, a także pomogą Ci osiągnąć potrzebny postęp.

Gramatykę wymaganą podczas egzaminu maturalnego wprowadzamy  na każdych
zajęciach. Następnie możesz ją praktykować online na naszej platformie e-learningowej. Proponujemy również bezpłatne lekcje gramatyki organizowane raz w tygodniu dla wszystkich naszych uczniów.

Podczas kursu przygotowującego do rozszerzonej matury z języka angielskiego uporządkujesz oraz rozbudujesz swoją wiedzę w różnych obszarach gramatycznych, w tym:

 • Bierna forma czasownika: A man was murdered last night
 • Zdania względne: The house where I grew up has been sold.
 • Trzeci tryb warunkowy: If you had arrived on time, Jim wouldn’t have been angry
 • Stopniowanie przymiotników: fast, faster, the fastest
 • Czasowniki modalne: Every child has to go to school
 • Rzeczowniki policzalne i niepoliczalne: A little time, very few people
 • Zaimki zwrotne: I hurt myself
 • Formy there i it: There is a mountain, it is very tall
 • Przedimki: a, an, the, – (zero)
 • Przyimki: depend on someone
 • Składnia czasowników: I’ve stopped smoking, The friends stopped to talk
 • Konstrukcje hypotheticals: I wish, if only…
 • inwersja stylistyczna i inne formy emfatyczne.

Rozwiązywanie zadań odbywa się online z użyciem naszej platformy e-learningowej. Nie prosimy uczniów o wykonywanie zadań pisemnych podczas zajęć. Nie sprawdzamy wiedzy także na zajęciach. Platforma e-learningowa zapewnia regularne testy.

Kurs kończy się testem końcowym, który przeprowadzisz samodzielnie w domu. Ocenią go nauczyciele i przygotują certyfikat ukończenia kursu zawierający ocenę w postaci ogólnego opisu + zalecenia dotyczące tego na co powinieneś zwrócić uwagę przy dalszej nauce.

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

google

Uczęszczam na lekcję do ThreeLions od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele są zaangażowani, tworzą przyjazną atmosferę, zawsze starają się wszystko dobrze wytłumaczyć, a lekcje prowadzą na tyle kreatywnie, że oprócz nauki, można się dobrze bawić. Polecam!

Marcel Drwięga 30 marca, 2023
google

Super szkoła, rewelacyjni nauczyciele-kompetentni i pomocni, sami native speakerzy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam😄

Paulina Broniewska 17 lutego, 2023
google

Ciekawa szkoła oparta na trochę innych zasadach niż typowe szkoły angielskiego. Jedna z nielicznych gdzie na zajęciach grupowych można przełamać barierę komunikacyjną. Lekcje ciekawe, lektorzy sympatyczni. Ale są też minusy: czasami sporo chaosu w szkole i w organizacji zajęć. Niestety często też na lekcjach i w materiałach do nauki jest bałagan. Lektorzy bardziej lub mniej profesjonalni, zależy na kogo się trafi. Grupy nie do końca dobrze dobrane pod względem poziomu, co utrudnia naukę. Nad tym przydałoby się popracować. Przystępna cena jak za zajęcia z nativami. Bardziej odpowiadałaby mi formuła dłuższych zajęć raz w tygodniu niż dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Generalnie nie jest źle na tle innych szkół, ale np. gramatyki może być ciężko się tu nauczyć, choć oczywiście ćwiczenia gramatyczne się robi. Można poćwiczyć płynność rozmowy, ale już niekoniecznie poprawność. Plus za możliwość wyboru formy stacjonarnej lub on-line.

Katarzyna W 12 października, 2022
google

Super szkoła. Polecam 🙂

Józef Derus 1 października, 2022
google

Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole💜

Agnieszka Wojcik 22 września, 2022
google

Super kursy, świetna kadra, przestępne ceny. Gorąco polecam

Karolina Kwiek 20 września, 2022
Zobacz wcześniejsze

Nowy semestr jest bardzo blisko (start w poniedziałek 06/03) pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Użyj kodu 3L-FINAL-25, aby otrzymać 25% zniżki na dowolny kurs. Nie jesteś pewien swojego poziomu? Rozwiąż nasz krótki test online, a my zaproponujemy idealną grupę dla Ciebie

Rozwiąż nasz test złożony z 35 pytań. Na koniec dodaj swój adres e-mail, a wyślemy Ci informację zwrotną dotyczącą popełnionych błędów. Spróbuj już teraz 🙂

Zapisz sie na kurs

Promocja do: 2023/09/30

1149

Promocja!

MATURA Online

 • Nasz kurs przygotowujący do matury online jest przeznaczony dla uczniów przygotowujących się do matury rozszerzonej
 • Kurs składa się z 40 x 60 minut zajęć, które odbywają się dwa razy w tygodniu
 • Zapewniamy wszystkie materiały, w tym cyfrową kopię podręcznika i obszerne dodatkowe materiały edukacyjne, do wykorzystania w klasie i do samodzielnej nauki
 • Na zajęciach skupiamy się na rozwijaniu płynności mówienia i słownictwa, jednocześnie zajmując się najbardziej problematycznymi sekcjami egzaminu
 • Nowy semestr rozpoczyna się we wtorek, 17.10.23
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
Matura Wt+Czw 18:00-19:00 17.10.23 28.03.23 1149 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Czas lekcji jest podzielony między nowe słownictwo, mówienie i ćwiczenia gramatyczne, budujące ogólną znajomość języka angielskiego; oraz zajęcia z techniki egzaminacyjnej, pomagające opanować wymagania poszczególnych sekcji egzaminu maturalnego

Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych polskich lektorów i native speakerów. Oprócz materiałów szkoleniowych, kursanci otrzymują obszerne materiały do nauki po zajęciach, które mogą wykorzystać w domu

Wszystkie materiały są wliczone w cenę – Materiały do nauki są interaktywne, więc nie wymagają drukowania

Materiały do nauki są udostępniane uczniom przed zajęciami, dając im czas na przygotowanie, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie

Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem bezpłatnej platformy e-learningowej Three Lions

Nowe materiały są dodawane do naszej platformy e-learningowej po każdych zajęciach, aby dalej rozwijać i konsolidować język nauczony w klasie

Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup

Semestr kończy się egzaminem online obejmującym cały język z kursu, po którym studenci otrzymują certyfikaty

Jak uczymy na poziomie Matura

Wiemy, jak ważny dla Ciebie jest egzamin maturalny. Dlatego każdą lekcję starannie planujemy, aby była angażująca i produktywna.

 • Zestawy nowych dla Ciebie materiałów do ​​nauki dostarczamy odpowiednio wcześnie przed rozpoczęciem zajęć. Dzięki temu masz czas na zapoznanie się  z nimi. Rozpoczniesz każdą lekcję z poczuciem przygotowania i pewności siebie.
 • Lekcje prowadzimy częściowo z polskimi lektorami, którzy wyjaśnią Ci gramatykę i udzielą porad egzaminacyjnych. Native speaker natomiast, pomoże Ci zmaksymalizować Twoje umiejętności mówienia po angielsku.
 • Nauczyciele z Three Lions podczas zajęć dbają o ciągłe zaangażowanie studentów, używają autorskich metod, gier, zabaw – aby podtrzymać tempo pracy i osiągać efekty na właściwym poziomie
 • Dostajesz na bieżąco  spersonalizowane informacje zwrotne (korekty, wskazówki) zarówno podczas zajęć, jak i w wersji  pisemnej wysyłane na Twoje osobiste konto Three Lions.
 • Aby wspomóc zapamiętywanie języka z kursu, udostępniamy również  dodatkowe materiały online.
 • Abyś jeszcze pewniej poczuł się przed maturą  zapraszamy także na cotygodniowe bezpłatne zajęcia skupione na konwersacjach i gramatyce.
 • Dwa razy w roku organizujemy również bezpłatne egzaminy próbne.
 • Kurs kończy się testem online. W jego wyniku otrzymasz ogólna ocenę od nauczycieli wraz z ich radami, co należy ulepszyć w przyszłości.

NASI NAUCZYCIELE

Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Aby jak najlepiej przygotować Cie do matury, dobraliśmy zespół nauczycieli, którzy w pełni rozumieją czym jest ten egzamin i na czym polega jego specyfika. Nasi native speakers świetnie przygotują Cię do komunikacji i zadań leksykalnych. Natomiast polscy lektorzy zwrócą uwagę na wszelkie niuanse, które podczas matury czyhają na Ciebie. Ale nie obawiaj się ten zespół wie jak Cie przygotować!

FAQ

Są one skierowane do osób chcących solidnie przygotować się do matury z języka angielskiego, którym zależy na jak najwyższym wyniku: uczniów szkół średnich, liceów, techników, szkół dla dorosłych.

Lekcje prowadzone są zarówno przez polskich lektorów i native speakerów – dzięki temu poznajesz różne style nauczania. Aby jak najlepiej przygotować Cie do matury, dobraliśmy zespół nauczycieli, którzy w pełni rozumieją, czym jest ten egzamin i na czym polega jego specyfika. Nasi native speakerzy świetnie przygotują Cię do komunikacji i zadań leksykalnych. Natomiast polscy lektorzy zwrócą uwagę na wszelkie niuanse, które podczas matury czyhają na Ciebie. Ale nie obawiaj się – ten zespół wie jak Cie przygotować!

Lekcje organizowane są w małych grupach, od 7 do 9 osób, dzięki temu każdemu uczniowi możemy poświęcić więcej uwagi.

Potrzebujesz laptopa, komputera stacjonarnego, tabletu lub smartfona z dostępem do Internetu.

Jeśli przygotowujesz się do Matury Rozszerzonej z języka angielskiego, pomożemy Ci uzyskać jak najlepszy wynik. Skupiamy się na najbardziej problematycznych obszarach egzaminu. Poprawimy Twoją wiedzę językową i pomożemy Ci uniknąć pułapek egzaminacyjnych. Każda lekcja jest zbilansowana i obejmuje mówienie, słownictwo i umiejętności egzaminacyjne. Uczysz się gramatyki na zajęciach, a następnie ćwiczysz ją na naszej platformie e-learningowej.

Wiemy, jak ważny dla Ciebie jest egzamin maturalny. Dlatego każdą lekcję starannie planujemy, aby była angażująca i produktywna. Nauczyciele z Three Lions podczas zajęć dbają o ciągłe zaangażowanie studentów, używają autorskich metod, gier, zabaw – aby podtrzymać tempo pracy i osiągać efekty na właściwym poziomie

Kurs jest zorganizowany w trybie ONLINE. Wszystkie materiały są dostarczane przez Three Lions – Podręcznik (wersja cyfrowa), materiały uzupełniające i dostęp do platformy e-learningowej są wliczone w cenę.

Po każdych zajęciach do platformy e-learningowej dodawany jest nowy materiał, skupiający się na języku, którego uczyłeś się tego dnia. Dodatkowo maturzyści otrzymują materiały e-learningowe IDIOMS i PHRASAL VERB (aktualizowane co 8 lekcji) mające na celu dalsze poszerzanie ich słownictwa.

Nie wymagamy papierowej, wydrukowanej wersji materiałów –można je pobrać i przechowywać na swoim urządzeniu. Przed zajęciami dodajemy nowe materiały do Twojego konta w chmurze dzięki czemu możesz się z nimi wcześniej zapoznać.

Zdecydowanie tak! Damy z siebie wszystko, abyś rozwiał swoje wątpliwości, a kto wie, może nawet nieco polubił angielską gramatykę. Gramatykę wymaganą podczas egzaminu maturalnego wprowadzamy  na każdych zajęciach. Następnie możesz ją praktykować online na naszej platformie e-learningowej.
Proponujemy również bezpłatne lekcje gramatyki organizowane raz w tygodniu dla wszystkich naszych uczniów. Podczas kursu przygotowującego do rozszerzonej matury z języka angielskiego, uporządkujesz oraz rozbudujesz swoją wiedzę w  wymaganych obszarach gramatycznych.

Dołożymy wszelkich starań żebyś po angielsku pisał z łatwością i kunsztem Szekspira! Rozwiązywanie zadań odbywa się online z użyciem naszej platformy e-learningowej. Nie prosimy uczniów o wykonywanie zadań pisemnych podczas zajęć. Nie sprawdzamy wiedzy także na zajęciach. Platforma e-learningowa zapewnia regularne testy.

Będziesz solidnie przygotowany do uzyskania wysokich wyników na maturze rozszerzonej z języka angielskiego. Ważne jest, abyś zaznajomił się z formatami i wymaganiami różnych obszarów egzaminu maturalnego. Dlatego w odniesieniu do każdego z nich skupiamy się na poszczególnych częściach egzaminu:

 • Czytanie – Pomożemy Ci nabrać biegłości w różnych częściach egzaminu z czytania i rozumienia języka pisanego. Przerobimy z Tobą wiele typów zadań i podniesiemy Twoje umiejętności
 • Słuchanie – Ta część egzaminu jest realizowana podczas zajęć. Poza nimi, udostępniamy materiały na Twoim koncie w chmurze, abyś mógł dalej doskonalić się w słuchaniu
 • Mówienie – Zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Sprawdzone ćwiczenia służą do zilustrowania wymagań egzaminacyjnych i pomogą Ci poprawić szybkość mówienia, płynność i dokładność.
 • Pisanie – Omawiamy podczas zajęć język używany w zadaniach maturalnych. Poza tym udostępniamy zadania online do samodzielnego wykonania.

Twoi nauczyciele sprawdzą je i poprawią Twoją pracę, a także pomogą Ci osiągnąć potrzebny postęp.

Dostajesz na bieżąco spersonalizowane informacje zwrotne (korekty, wskazówki) zarówno podczas zajęć, jak i w wersji  pisemnej wysyłane na Twoje osobiste konto Three Lions.
Kurs kończy się testem końcowym, który przeprowadzisz samodzielnie w domu. Ocenią go nauczyciele i przygotują certyfikat ukończenia kursu zawierający ocenę w postaci ogólnego opisu + zalecenia dotyczące tego na co powinieneś zwrócić uwagę przy dalszej nauce.

Kurs angielskiego b1 online

Dostęp do darmowych materiałów

Obserwuj nas! Już wkrótce będziesz mógł dołączyć do naszego
Three Lions English Club

Co tydzień będziesz dostawał na swoją skrzynkę mailową artykuły, ciekawostki wyszukane specjalnie dla Ciebie  z The Guardian, BBC.com, huffpost.com, Daily beast.com, Daily Mail, The Economist …