Przygotowania do matury z angielskiego online

Przygotuj się do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Postaw na skuteczne metody, interesujące zajęcia z native speakerami

Przygotuj się do Matury

 • Doświadczeni nauczyciele (nativi i polscy) poprowadzą Cię przez poszczególne części egzaminu maturalnego.
 • Lekcje prowadzone są zarówno przez polskich lektorów i native speakerów. Nauczysz się i będziesz rozumieć żywy język angielski.
 • Każda lekcja jest zbilansowana i obejmuje mówienie, słownictwo i umiejętności egzaminacyjne. Uczysz się gramatyki na zajęciach, a następnie ćwiczysz ją na naszej platformie e-learningowej.
 • Wszystkie materiały są dostarczane przez Three Lions – Podręcznik (wersja cyfrowa), materiały uzupełniające i dostęp do platformy e-learningowej są wliczone w cenę.
 • Kontynuuj naukę z MOCK EXAMS /egzaminy próbne  odbywającymi się dwa razy w semestrze oraz BEZPŁATNYMI ZAJĘCIAMI (konwersacje, gramatyka i pryzgotowanie do egzaminacyjne) w każdy piątek.
 • LEKCJE

  Lekcje trwają 2 x 60 minut w tygodniu. Maksymalna wielkość grupy od 7 do 9 osób. Na zajęciach kładziemy nacisk na efektywne mówienie, poszerzanie słownictwa i umiejętności egzaminacyjne.

 • TECHNOLOGIA

  • Podczas zajęć używamy komunikatorów ZOOM.
  • Przed zajęciami nowe materiały zostaną dodane do Twojego konta w chmurze.
  • Po każdych zajęciach do platformy e-learningowej dodawany jest nowy materiał, skupiający się na języku, którego uczyłeś się tego dnia. Dodatkowo uczniowie matury otrzymują materiały e-learningowe IDIOMS i PHRASAL VERB (aktualizowane co 8 lekcji) mające na celu dalsze poszerzanie ich słownictwa.
   .

Przeprowdzimy Cię przez maturę

Jeśli przygotowujesz się do egzaminu z języka angielskiego Matura Rozszerzona, nasi lektorzy z 20-letnim doświadczeniem pomogą Ci uzyskać jak najlepszy wynik. Skupiamy się na najbardziej problematycznych obszarach egzaminu. Poprawimy Twoją wiedzę językową i pomożemy Ci uniknąć pułapek egzaminacyjnych.

Każda lekcja skoncentrowana jest na określonym obszarze egzaminu i towarzyszącym mu zagadnieniu gramatycznym. Szybko zdobędziesz pewność siebie i przekonanie, że zdasz egzamin z dobrym wynikiem.

 • Uczysz się z polskimi lektorami i native speakerami – dzięki temu poznajesz rożne style nauczania
 • Dostaniesz regularny feedback i poprawki do zadań od swoich nauczycieli – podczas zajęć lub będą one dostępne później na Twoim koncie online.

Ucz się angielskiego i chroń planetę

Czy wiesz, że na wszystkich lekcjach w klasie wykorzystujemy w 100% interaktywne materiały – nie musisz ich drukować. Twoje materiały, notatki, prace domowe, zadania pisemne i testy są dostępne przez 24h na dobę i gdziekolwiek się znajdujesz

Matura – kurs intensywny. Co powinieneś umieć?

Ważne jest, abyś zaznajomił się z formatami i wymaganiami różnych obszarów egzaminu maturalnego. Dlatego w odniesieniu do każdego z nich skupiamy się na poszczególnych częściach egzaminu.

 • Czytanie – Pomożemy Ci nabrać biegłości w różnych częściach egzaminu z czytania i rozumienia języka pisanego. Przerobimy z Tobą wiele typów zadań i podniesiemy Twoje umiejętności.
 • Słuchanie – Ta część egzaminu jest realizowana podczas zajęć. Poza nimi, udostępniamy materiały na Twoim koncie w chmurze, abyś mógł dalej doskonalić się w słuchaniu.
 • Mówienie – Zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Sprawdzone ćwiczenia służą do zilustrowania wymagań egzaminacyjnych i pomogą Ci poprawić szybkość mówienia, płynność i dokładność.
 • Pisanie – Omawiamy podczas zajęć język używany w zadaniach maturalnych. Poza tym udostępniamy zadania online do samodzielnego wykonania. Twoi nauczyciele sprawdzą je i poprawią Twoją pracę, a także pomogą Ci osiągnąć potrzebny postęp.

Gramatykę wymaganą podczas egzaminu maturalnego wprowadzamy  na każdych
zajęciach. Następnie możesz ją praktykować online na naszej platformie e-learningowej. Proponujemy również bezpłatne lekcje gramatyki organizowane raz w tygodniu dla wszystkich naszych uczniów.

Podczas kursu przygotowującego do rozszerzonej matury z języka angielskiego uporządkujesz oraz rozbudujesz swoją wiedzę w różnych obszarach gramatycznych, w tym:

 • Bierna forma czasownika: A man was murdered last night
 • Zdania względne: The house where I grew up has been sold.
 • Trzeci tryb warunkowy: If you had arrived on time, Jim wouldn’t have been angry
 • Stopniowanie przymiotników: fast, faster, the fastest
 • Czasowniki modalne: Every child has to go to school
 • Rzeczowniki policzalne i niepoliczalne: A little time, very few people
 • Zaimki zwrotne: I hurt myself
 • Formy there i it: There is a mountain, it is very tall
 • Przedimki: a, an, the, – (zero)
 • Przyimki: depend on someone
 • Składnia czasowników: I’ve stopped smoking, The friends stopped to talk
 • Konstrukcje hypotheticals: I wish, if only…
 • inwersja stylistyczna i inne formy emfatyczne.

Rozwiązywanie zadań odbywa się online z użyciem naszej platformy e-learningowej. Nie prosimy uczniów o wykonywanie zadań pisemnych podczas zajęć. Nie sprawdzamy wiedzy także na zajęciach. Platforma e-learningowa zapewnia regularne testy.

Kurs kończy się testem końcowym, który przeprowadzisz samodzielnie w domu. Ocenią go nauczyciele i przygotują certyfikat ukończenia kursu zawierający ocenę w postaci ogólnego opisu + zalecenia dotyczące tego na co powinieneś zwrócić uwagę przy dalszej nauce.

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

google

Super szkoła, rewelacyjni nauczyciele-kompetentni i pomocni, sami native speakerzy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam😄

Paulina Broniewska 17 lutego, 2023
google

Ciekawa szkoła oparta na trochę innych zasadach niż typowe szkoły angielskiego. Jedna z nielicznych gdzie na zajęciach grupowych można przełamać barierę komunikacyjną. Lekcje ciekawe, lektorzy sympatyczni. Ale są też minusy: czasami sporo chaosu w szkole i w organizacji zajęć. Niestety często też na lekcjach i w materiałach do nauki jest bałagan. Lektorzy bardziej lub mniej profesjonalni, zależy na kogo się trafi. Grupy nie do końca dobrze dobrane pod względem poziomu, co utrudnia naukę. Nad tym przydałoby się popracować. Przystępna cena jak za zajęcia z nativami. Bardziej odpowiadałaby mi formuła dłuższych zajęć raz w tygodniu niż dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Generalnie nie jest źle na tle innych szkół, ale np. gramatyki może być ciężko się tu nauczyć, choć oczywiście ćwiczenia gramatyczne się robi. Można poćwiczyć płynność rozmowy, ale już niekoniecznie poprawność. Plus za możliwość wyboru formy stacjonarnej lub on-line.

Katarzyna W 12 października, 2022
google

Super szkoła. Polecam 🙂

Józef Derus 1 października, 2022
google

Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole💜

Agnieszka Wojcik 22 września, 2022
google

Super kursy, świetna kadra, przestępne ceny. Gorąco polecam

Karolina Kwiek 20 września, 2022
google

Bardzo polecam tą szkołą językową. Kursy angielskiego na wysokim poziomie z super nauczycielami, którzy wszystko dobrze tłumaczą. Dobra organizacja, i dobry kontakt z administracją szkoły. Bez problemów można dostac odpowiedzi na nurtujące pytania, bez względu czy dotyczą szkoły czy samego kursu angielskiego i nauczycieli. Polecam serdecznie

Ola 20 września, 2022
Zobacz wcześniejsze

Nowy semestr jest bardzo blisko (start w poniedziałek 06/03) pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Użyj kodu 3L-FINAL-25, aby otrzymać 25% zniżki na dowolny kurs. Nie jesteś pewien swojego poziomu? Rozwiąż nasz krótki test online, a my zaproponujemy idealną grupę dla Ciebie

Rozwiąż nasz test złożony z 35 pytań. Na koniec dodaj swój adres e-mail, a wyślemy Ci informację zwrotną dotyczącą popełnionych błędów. Spróbuj już teraz 🙂

Zapisz sie na kurs

Jak uczymy na poziomie Matura

Wiemy, jak ważny dla Ciebie jest egzamin maturalny. Dlatego każdą lekcję starannie planujemy, aby była angażująca i produktywna.

 • Zestawy nowych dla Ciebie materiałów do ​​nauki dostarczamy odpowiednio wcześnie przed rozpoczęciem zajęć. Dzięki temu masz czas na zapoznanie się  z nimi. Rozpoczniesz każdą lekcję z poczuciem przygotowania i pewności siebie.
 • Lekcje prowadzimy częściowo z polskimi lektorami, którzy wyjaśnią Ci gramatykę i udzielą porad egzaminacyjnych. Native speaker natomiast, pomoże Ci zmaksymalizować Twoje umiejętności mówienia po angielsku.
 • Nauczyciele z Three Lions podczas zajęć dbają o ciągłe zaangażowanie studentów, używają autorskich metod, gier, zabaw – aby podtrzymać tempo pracy i osiągać efekty na właściwym poziomie
 • Dostajesz na bieżąco  spersonalizowane informacje zwrotne (korekty, wskazówki) zarówno podczas zajęć, jak i w wersji  pisemnej wysyłane na Twoje osobiste konto Three Lions.
 • Aby wspomóc zapamiętywanie języka z kursu, udostępniamy również  dodatkowe materiały online.
 • Abyś jeszcze pewniej poczuł się przed maturą  zapraszamy także na cotygodniowe bezpłatne zajęcia skupione na konwersacjach i gramatyce.
 • Dwa razy w roku organizujemy również bezpłatne egzaminy próbne.
 • Kurs kończy się testem online. W jego wyniku otrzymasz ogólna ocenę od nauczycieli wraz z ich radami, co należy ulepszyć w przyszłości.

NASI NAUCZYCIELE

Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Aby jak najlepiej przygotować Cie do matury, dobraliśmy zespół nauczycieli, którzy w pełni rozumieją czym jest ten egzamin i na czym polega jego specyfika. Nasi native speakers świetnie przygotują Cię do komunikacji i zadań leksykalnych. Natomiast polscy lektorzy zwrócą uwagę na wszelkie niuanse, które podczas matury czyhają na Ciebie. Ale nie obawiaj się ten zespół wie jak Cie przygotować!

Kurs angielskiego b1 online

Dostęp do darmowych materiałów

Obserwuj nas! Już wkrótce będziesz mógł dołączyć do naszego
Three Lions English Club

Co tydzień będziesz dostawał na swoją skrzynkę mailową artykuły, ciekawostki wyszukane specjalnie dla Ciebie  z The Guardian, BBC.com, huffpost.com, Daily beast.com, Daily Mail, The Economist …