Zajęcia indywidualne ONLINE: 1to1

Ucz się angielskiego w sposób dopasowany do Ciebie, kiedy możesz i potrzebujesz. Całkowita elastyczność programu i czasu.

 

Zbuduj Twój własny kurs angielskiego

W Three Lions proponujemy całkowicie oryginalną metodę nauczania języka angielskiego. Sam proces nauki, jaki opracowaliśmy ma swój odrębny charakter i jest odróżnialny od konkurencji na wszystkich poziomach i rodzajach kursów. Ponieważ dotarłeś na tą stronę, prawdopodobnie potrzebujesz czegoś zupełnie bespoke–skrojonego na własną miarę.

Każdy student jest dla nas wyjątkowy. Dlatego też i oferowane przez nas kursy takie są. To Ty decydujesz samodzielnie o zakresie własnego kursu. My natomiast układamy plan dydaktyczny tak, aby przyniósł Ci oczekiwane efekty.

Jeżeli nie znasz swojego poziomu językowego najlepiej wykonaj test, który pozwoli Ci zorientować się na ile znasz już angielski. Po teście najlepiej będzie wypełnić formularz i umówić się na bezpłatną rozmowę telefoniczną, którą przeprowadza nasz dyrektor. Dzięki tej rozmowie poznasz nasze rekomendacje i wybierzesz poziom nauki jaki będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Ty sam zdecydujesz jakie obszary nauki języka będą najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań. Możesz wybierać spośród następujących kategorii:

 • ogólna wiedza językowa – wszystkiego po trochu
 • umiejętności egzaminacyjne na dowolnym poziomie
 • konwersacje
 • angielski biznesowy

Możesz poprawić swój angielski w dowolnym obszarze. Skup się na jednym lub kilku z nich – Ty wybierasz.

Co jeszcze wyróżnia zajęcia 1to1?

 • Elastyczność czasowa – wybierz dzień i godzinę, których chcesz się uczyć. Zmieniaj godziny spotkań, kiedy Ci nie pasuje – Nie pobieramy opłat za anulowanie zajęć.
 • Uwaga nauczyciela – skorzystaj z niepodzielnej uwagi nauczyciela–na zajęciach otrzymasz poprawki i pomysły na ulepszenia, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
 • Brak drogich podręczników – zapewniamy wszystkie materiały dla naszych indywidualnych uczniów. Nie ma żadnych dodatkowych opłat, a materiały są dostarczane  przed rozpoczęciem zajęć. Rozpoczniesz każde zajęcia przygotowany i gotowy do nauki.
 • E-learning – nauka nie musi kończyć się po zakończeniu lekcji – każdy kursant 1to1 otrzymuje dostęp do naszej platformy e-learningowej zoptymalizowanej pod kątem urządzeń mobilnych z nowymi materiałami dodawanymi po każdych zajęciach
 • Długość lekcji – możesz wybrać w zależności od preferencji – 60 lub 90 minut
 • Oszczędzasz pieniądze – otrzymuj duże rabaty przy zakupie bloków lekcji
 • Zaufanie – dyrektor i założyciel szkoły tworzy i monitoruje wszystkie plany i materiały używane podczas zajęć. Przed stworzeniem własnej szkoły Three Lions był egzaminatorem Cambridge (CAE, CPE, IELTS) i trenerem nauczycieli w British Council w Krakowie. Możesz zaufać poziomowi merytorycznemu w Three Lions.

Ucz się angielskiego i chroń planetę

Czy wiesz, że na wszystkich lekcjach w klasie wykorzystujemy w 100% interaktywne materiały – nie musisz ich drukować. Twoje materiały, notatki, prace domowe, zadania pisemne i testy są dostępne przez 24h na dobę i gdziekolwiek się znajdujesz

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

google

Uczęszczam na lekcję do ThreeLions od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele są zaangażowani, tworzą przyjazną atmosferę, zawsze starają się wszystko dobrze wytłumaczyć, a lekcje prowadzą na tyle kreatywnie, że oprócz nauki, można się dobrze bawić. Polecam!

Marcel Drwięga 30 marca, 2023
google

Super szkoła, rewelacyjni nauczyciele-kompetentni i pomocni, sami native speakerzy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam😄

Paulina Broniewska 17 lutego, 2023
google

Ciekawa szkoła oparta na trochę innych zasadach niż typowe szkoły angielskiego. Jedna z nielicznych gdzie na zajęciach grupowych można przełamać barierę komunikacyjną. Lekcje ciekawe, lektorzy sympatyczni. Ale są też minusy: czasami sporo chaosu w szkole i w organizacji zajęć. Niestety często też na lekcjach i w materiałach do nauki jest bałagan. Lektorzy bardziej lub mniej profesjonalni, zależy na kogo się trafi. Grupy nie do końca dobrze dobrane pod względem poziomu, co utrudnia naukę. Nad tym przydałoby się popracować. Przystępna cena jak za zajęcia z nativami. Bardziej odpowiadałaby mi formuła dłuższych zajęć raz w tygodniu niż dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Generalnie nie jest źle na tle innych szkół, ale np. gramatyki może być ciężko się tu nauczyć, choć oczywiście ćwiczenia gramatyczne się robi. Można poćwiczyć płynność rozmowy, ale już niekoniecznie poprawność. Plus za możliwość wyboru formy stacjonarnej lub on-line.

Katarzyna W 12 października, 2022
google

Super szkoła. Polecam 🙂

Józef Derus 1 października, 2022
google

Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole💜

Agnieszka Wojcik 22 września, 2022
google

Super kursy, świetna kadra, przestępne ceny. Gorąco polecam

Karolina Kwiek 20 września, 2022
Zobacz wcześniejsze

Zapisz się na kurs
Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany nauką online języka angielskiego w trybie 1 do 1. Zadzwoń do nas, odpowiemy na wszystkie interesujące Cię pytania. Doradzimy wariant nauki najlepszy dla Ciebie!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące detali kursu-zadzwoń. Agnieszka dopyta Cię o Twoje cele, preferencje i dopasuje wariant nauki optymalny dla Ciebie.
tel. 792 070 880
mail. manager@3lions.pl

  Nasi Nauczyciele

  Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Wszyscy native speakerzy pochodzą z państw, w których angielski jest językiem ojczystym. Każdy z nich, mówi jednak z innym akcentem, temperamentem, ma też inny styl nauczania. To co ich łączy to pasja do nauki języka angielskiego i ciekawe osobowości. Podczas zajęć 1 do 1 na pewno nie ma miejsca na nudę. Potrafią z Ciebie i z siebie wyciągnąć maxa 🙂

  Three Lions- brytyjskie doświadczenie w sercu Krakowa! Sprawdź jak nas znaleźć