Kursy języka angielskiego online

 

Three Lions - kursy języka angielskiego online i stacjonarne

Język angielski jest wszędzie. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej osób decyduje się na jego dodatkową naukę. Kurs online języka angielskiego w Three Lions daje Ci gwarancję, że będziesz zdobywał wiedzę i umiejętności w komfortowych warunkach. Sprawdź koniecznie, jakie zalety ma nauka języka angielskiego z native speakerem, czy jest skuteczna, a także dla kogo jest przeznaczona. Wybierz interesujący Cię poziom i doskonal z nami swoje umiejętności lub zacznij naukę od podstaw.

 

Sprawdź nasze kursy języka angielskiego online

Kurs angielski online dla dorosłych – jak przebiegają zajęcia?

W Three Lions zajęcia prowadzą native speakerzy, dzięki czemu oswajasz się z żywym językiem, a w razie problemów ze zrozumieniem niektórych zagadnień otrzymasz natychmiastową pomoc w języku polskim. Na każdą lekcję składa się słownictwo, rozumienie ze słuchu oraz mówienie, a przed jej rozpoczęciem nasi uczniowie otrzymują niezbędne materiały, które pomogą im się przygotować do zajęć. Wszystkie pomoce dydaktyczne są w formie elektronicznej, a ponadto oferujemy platformę e-learningową, na której możesz samodzielnie ćwiczyć i utrwalać gramatykę czy słownictwo poznane podczas zajęć online. Sam decydujesz, ile godzin w tygodniu chcesz poświęcić na naukę. Duży nacisk kładziemy na mówienie – na poziomie A1 element ten wprowadzamy stopniowo, aby pomóc pozbyć się lęku związanego z używaniem języka obcego, a w przypadku pozostałych poziomów nauki staramy się jak najczęściej zachęcać kursantów do jego używania, tak by nabrali jeszcze większej pewności siebie. Nasz kurs angielskiego online w większości przypadków obejmuje 2 lekcje tygodniowo.

Kursy języka angielskiego online – dla kogo są przeznaczone?

Oferta Three Lions jest dla każdego, kto chce udoskonalić lub poznać od podstaw język angielski online. Kurs dostępny jest na różnych poziomach i możliwy do odbycia również przez osoby, którym brakuje czasu, aby osobiście stawić się na zajęciach, które mają ograniczone możliwości poruszania się, ale także dla tych, które po prostu cenią sobie komfort i wygodę. Co więcej, aby odbyć nasz kurs angielskiego online, nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych umiejętności z zakresu obsługi komputera, ani drogiego sprzętu. Wystarczy zwykłe urządzenie i stałe połączenie z Internetem. Nie ma zatem znaczenia ani Twój wiek, ani Twoje umiejętności – na podstawie wypełnionego testu ocenimy Twój stopień zaawansowania i dobierzemy odpowiedni poziom kursu.

Kursy angielskiego online – zalety

Nauka angielskiego z native speakerem niesie ze sobą naprawdę sporo korzyści. Docenić warto przede wszystkim komfort, a także ogromną elastyczność nauki.

Nauka angielskiego online – zalety:

 • oszczędność czasu – kurs języka angielskiego online nie zmusza nikogo do osobistego pojawienia się na zajęciach. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, abyś siedział wygodnie w swoim pokoju i nabywał wiedzę oraz umiejętności, które są cenne w wielu sferach życiowych;
 • dostęp do materiałów w formie cyfrowej – przed każdymi zajęciami otrzymujesz od nas materiały w formie elektronicznej, do których masz nieograniczony dostęp. Nie musisz zatem robić notatek według utartych schematów znanych z lekcji szkolnych bądź też lektoratów uczelni wyższych;
 • oszczędność pieniędzy – nauka angielskiego online z native speakerem oznacza, że nie musisz nigdzie dojeżdżać. To oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy, które musiałbyś przeznaczyć na przykład na paliwo lub bilety komunikacji;
 • elastyczność – kursy języka angielskiego online, oznaczają również to, że w trakcie zajęć, nauczyciel może skupić się dokładnie na tych zagadnieniach, które przysparzają Ci nieco więcej trudności.

Dzięki wspomnianym zaletom bardzo szybko docenisz to, że zapisałeś się właśnie do nas na angielski dla dorosłych online.

Kursy z języka angielskiego online z lektorem – czy są skuteczne?

Nauka angielskiego z native speakerem jest niesamowicie skuteczna. Zostało to potwierdzone. Dla przykładu w naszej szkole językowej kursanci robią bardzo duże postępy w krótkim czasie. Dotyczy to zarówno kwestii słownictwa, jak i gramatyki. Można nawet powiedzieć, że angielski online dla dorosłych pozwala „przeskakiwać” na kolejne poziomy zaawansowania. Adepci naszej szkoły nie mają żadnych problemów z uzyskiwaniem językowych certyfikatów, a także z osiąganiem najlepszych rezultatów na uczelniach. Umiejętności językowe na wysokim poziomie bardzo przydają się także w trakcie zagranicznych wyjazdów. Dzięki temu możliwe jest szybkie zaadaptowanie się do zagranicznego środowiska. W każdym kraju przydaje się bowiem język angielski. Kursy online są przeznaczone dla każdego. Odpowiedni poziom językowy jest bowiem wymagany w niemal każdej sferze życia.

Kurs z języka angielskiego online – jak rozpocząć?

Do rozpoczęcia nauki potrzebujesz jedynie komputera, połączenia z Internetem oraz chęci. W ofercie mamy różnego rodzaju kursy – angielski online możesz rozpocząć na poziomie A1, jeśli do tej pory nie uczyłeś się tego języka, lub na kolejnych poziomach jak na przykład A2, B1, B2, C1, C2, jeśli wcześniej miałeś już z nim styczność. Aby dokładnie ocenić swoje umiejętności, rozwiąż test dostępny na naszej stronie internetowej. Ocenimy go i podpowiemy, jaki poziom kursu powinieneś wybrać.

Co można zyskać, kończąc kurs online języka angielskiego?

Rozpoczynając naukę, każdy zastanawia się nad tym, co zyska i w jakim stopniu pozna język angielski. Kurs online w Three Lions przyniesie Ci szereg korzyści. To, w jakim stopniu będziesz posługiwać się angielskim, zależy oczywiście od poziomu ukończonego kursu, niemniej jednak każdy nasz kurs angielskiego online sprawi, że:

 • zwiększysz zasób słownictwa, dzięki czemu porozumiewanie się z obcokrajowcami będzie dla Ciebie o wiele łatwiejsze;
 • pozbędziesz się wszelkich barier związanych z mówieniem w obcym języku;
 • nabierzesz pewności siebie;
 • udoskonalisz swoją znajomość gramatyki i umiejętności rozumienia ze słuchu;
 • zwiększysz swoje szanse na rynku pracy;
 • zdobędziesz niezbędną wiedzę do uzyskania jednego z certyfikatów językowych;
 • będziesz mógł swobodnie porozumiewać się podczas zagranicznych wakacji.

Dlaczego warto rozpocząć kurs języka angielskiego w Three Lions?

Kursy angielskiego online w Three Lions przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze – bez żadnego stresu. Prowadzący zajęcia solidnie przygotowują się do każdej lekcji, uwzględniając potrzeby zarówno grupy, jak i indywidualne. Wprowadzamy luźną atmosferę i nieustannie szukamy coraz to nowszych sposobów na zaciekawienie kursantów. Z każdym porozumiewamy się wyłącznie w języku angielskim, tak aby wymusić myślenie po angielsku. To w przyszłości ułatwia przyswajanie nowego słownictwa czy konstrukcji językowych. Najlepszą nauką języka jest zawsze obcowanie z nim, dlatego nasza kadra to przede wszystkim doświadczeni native speakerzy z Anglii, USA czy Australii, dla których jest to język ojczysty. Pamiętaj, że angielski online dla dorosłych w Three Lions to oprócz regularnych lekcji, dostępna 24 h na dobę platforma e-learningowa, materiały w formie elektronicznej czy extra lekcje co tydzień, a także atrakcyjne ceny i możliwości rozłożenia płatności na raty. Nasze kursy języka angielskiego online kończą się otrzymaniem zaświadczenia ich ukończenia.

Nie możesz już szukać wymówek, że nie masz czasu, pieniędzy, czy środka transportu, by rozpocząć naukę języka, bo kurs angielski online w Three Lions jest w Twoim zasięgu!