Kursy języka angielskiego online

Kursy standard

Opanuj podstawy angielskiego – słownictwo i gramatykę, by zacząć się komunikować w języku Szekspira. Prowadzone 2 razy w tygodniu zajęcia pozwolą Ci osłuchać się z językiem w sposób naturalny i skuteczny. Obecność polskiego lektora i native speakera umożliwia naukę z prawidłową wymową oraz pełnym zrozumieniem omawianych zagadnień.

Promocja do: 2023/10/31

849

Promocja!

A1 Elementary online

 • Zajęcia prowadzone są wspólnie przez polskiego lektora i wykwalifikowanego native speakera
 • Poznasz nowe słownictwo, nauczysz się budować proste zdania z wykorzystaniem struktur gramatycznych. Zrobimy wszystko, abyś zaczął mówić i rozumieć po angielsku
 • Kurs składa się z 28 – 60-minutowych lekcji z wykorzystaniem podręcznika „English File Elementary 4th edition” (otrzymasz wersję cyfrową)
 • Zajęcia prowadzimy na platformie Zoom, a nasz semestr jesienny 2023 rozpoczyna się 16/17 października
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
A1 Elementary 1A Wt + Czw 18:00 - 19:00 17.10.2023 1.02.2024 849 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Kurs przygotowaliśmy dla osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z językiem angielskim.

Wszystkie interaktywne materiały są wliczone w cenę.
Na lekcjach będzie dużo słuchania i mówienia, które są wprowadzane stopniowo w miarę rozwoju kursu. Nasi lektorzy spokojnie i cierpliwie prowadzą i zachęcają uczniów, aby zaczynali swobodnie mówić po angielsku.
Nauka jest kontynuowana po zajęciach za pośrednictwem naszej bezpłatnej platformy e-learningowej. Po każdych zajęciach dodajemy tam nowe materiały, aby dalej rozwijać i utrwalać język poznany na zajęciach.
Semestr kończy się egzaminem online obejmującym zagadnienia z całego kursu, po którym uczniowie otrzymują certyfikaty.

Jesteśmy pewni, że zostaniesz z nami na dłużej

Wejdź na wyższy poziom komunikacji w języku angielskim, by móc swobodnie formułować wypowiedzi dotyczące tematów z życia codziennego. Podczas 2 spotkań tygodniowo kładziemy nacisk głownie na mówienie i słuchanie, więc po skończeniu kursu zauważysz autentyczne przełamanie bariery językowej i chęć do dalszej nauki.

Promocja do: 2023/09/30

A2 Pre-Intermediate online

 • Nasze kursy A2 Pre-Intermediate prowadzone są wymiennie przez wykwalifikowanych polskich nauczycieli i native speakerów
 • Lekcje są zrównoważone, koncentrują się na mówieniu, nowym słownictwie i słuchaniu. Zagadnienia gramatyczne są wprowadzane na zajęciach, a następnie ćwiczone online za pomocą naszej platformy e-learningowej
 • Korzystamy z podręcznika „English File Pre-intermediate 4th edition”, a wszystkie materiały są dostarczane przez Three Lions
 • Kurs składa się z 28 lekcji po 60 minut, a nasz semestr jesienny 2023 rozpoczyna się 16/17 października
 • Kursy online odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup

Czytaj więcej

Opis

Nie musisz kupować książki, otrzymasz wersję cyfrową.
Materiały udostępniamy uczniom przed zajęciami, co daje czas na zapoznanie się z nimi.
W trakcie lekcji uczymy nowego słownictwa, umiejętności mówienia i słuchania. Poprawa płynności i komunikacji to nasze główne cele.  Dodatkowo, zagadnienia gramatyczne są wprowadzane w klasie, a następnie ćwiczone po zajęciach w aplikacji e-learningowej Three Lions. Odwiedź  naszą platformę, aby rozwiązywać ćwiczenia, które umocnią język poznany na zajęciach. Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których zachęcamy ich do mówienia i mają możliwość poznania studentów z innych grup.
Semestr kończy się egzaminem w wersji online obejmującym zagadnienia z całego kursu, po którym uczniowie otrzymują certyfikaty.

Przejdź na poziom średniozaawansowany i ciesz się możliwością formułowania dłuższych wypowiedzi nawet bez wcześniejszego przygotowania. Spotkania prowadzone przez native speakerów raz bądź 2 razy w tygodniu, umożliwią Ci osiągnięcie szybkiego progresu oraz pewności siebie w kontaktach z obcokrajowcami.

Promocja do: 2023/10/31

849

Promocja!

B1 Intermediate online

 • Nasze kursy online na poziomie B1 Intermediate prowadzone są wyłącznie przez doświadczonych i wykwalifikowanych native speakerów
 • Lekcje są zrównoważone i produktywne, koncentrując się na mówieniu, nowym słownictwie i słuchaniu. Punkty gramatyczne są wprowadzane w klasie, a następnie ćwiczone za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej
 • Wszystkie materiały edukacyjne są dostarczane przez Three Lions, w tym cyfrowa kopia podręcznika
 • Kurs składa się z 28 x 60 minut zajęć, a semestr jesienny 2023 rozpoczyna się 16 października
 • Lekcje online odbywają się za pośrednictwem Zoom
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
B1 Intermediate 1A Pon + Śr 18:00 - 19:00 16.10.2023 31.01.2024 849 Zamawiam
B1 Intermediate 1B Wt + Czw 18:00 - 19:00 17.10.2023 1.02.2024 849 Zamawiam
B1 Intermediate 1C Wt + Czw 19:00 - 20:00 17.10.2023 1.02.2023 849 Zamawiam
B1 Intermediate 2A Wt + Czw 19:00 - 20:00 17.10.2023 1.02.2024 849 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Uczniowie będą zachęcani do mówienia wyłącznie po angielsku przez cały czas trwania zajęć.
Wszystkie materiały są wliczone w cenę – materiały do nauki są interaktywne, więc nie jest wymagane drukowanie
Oprócz zwykłych lekcji książkowych, nasze kursy B1 Intermediate zawierają całkowicie unikalne, dodatkowe materiały oparte na autentycznych źródłach, zaprojektowanych tak, aby zapewnić uczniom nowe słownictwo i kontakt z prawdziwymi tekstami. Takie lekcje są motywujące, zabawne i niezwykle satysfakcjonujące dla uczniów.
Materiały do nauki są udostępniane uczniom przed zajęciami, dając im czas na przygotowanie, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie.
Nacisk w trakcie lekcji położony jest na rozwój umiejętności konwersacyjnych, słownictwa i słuchania. Prawie każda lekcja zawiera punkt gramatyczny, który jest wprowadzany na zajęciach, a następnie ćwiczony po zajęciach w aplikacji e-learningowej Three Lions przez uczniów.
Nowe materiały są dodawane do naszej platformy e-learningowej po każdych zajęciach, aby dalej rozwijać i utrwalać język poznany w klasie.
Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup.
Semestr kończy się egzaminem w wersji online obejmującym zagadnienia z całego kursu, po którym uczniowie otrzymują certyfikaty.

Zdobądź płynność mówienia i opanuj zasady gramatyczne w takim stopniu, by móc spontanicznie inicjować rozmowy z osobami anglojęzycznymi na różne, również bardziej złożone tematy. Kurs B2 to spotkania prowadzone przez dwóch native speakerów, którzy zapoznają uczestników z różnymi sposobami mówienia oraz wymową.

Promocja do: 2023/10/31

849

Promocja!

B2 Upper-Intermediate online

 • Nasze kursy B2 Upper-intermediate są prowadzone wyłącznie przez native speakerów i koncentrują się na mówieniu i skutecznej komunikacji – rozwijaniu płynności, słownictwa i słuchania
 • Wszystkie materiały do nauki (w tym podręcznik) są dostarczane przez Three Lions – są one dostarczane uczniom przed rozpoczęciem kursu, co pozwala na przygotowanie – przyjdź na zajęcia przygotowany i pewny siebie
 • Po lekcjach odwiedź platformę e-learningową, aby znaleźć nowe ćwiczenia, które rozszerzą i wzmocnią Twoją naukę
 • Kurs składa się z 28 x 60 minut lekcji, a semestr jesienny 2023 rozpoczyna się 16 października
 • Nasze zajęcia online są prowadzone za pośrednictwem Zoom
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
B2 Upper-Intermediate 1A Pon + Śr 19:00 - 20:00 16.10.2023 31.01.2024 849 Zamawiam
B2 Upper-Intermediate 1B Wt + Czw 18:00 - 19:00 17.10.2023 01.02.2024 849 Zamawiam
B2 Upper-Intermediate 1C Wt + Czw 19:00 - 20:00 17.10.2023 01.02.2024 849 Zamawiam
B2 Upper-Intermediate 1D Sob 10:00 - 12:15 14.10.2023 10.02.2024 849 Zamawiam
B2 Upper-Intermediate 2A Pon + Śr 18:00 - 19:00 16.10.2023 31.01.2024 849 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Osoby na tym kursie zacznie rozumieć znaczenie bardziej zaawansowanych słów, zacznie dyskutować  płynnie i spontanicznie z native speakerem, nie powodując przy tym napięcia u którejkolwiek ze stron. Potrafi – w szerokim zakresie tematów – formułować przejrzyste i szczegółowe wypowiedzi ustne lub pisemne, a także wyjaśniać swoje stanowisko w sprawach będących przedmiotem dyskusji, rozważając wady i zalety różnych rozwiązań.
Nasze kursy B2 Upper-Intermediate zawierają znaczną liczbę unikalnych, „niepodręcznikowych lekcji” opartych na autentycznych źródłach, zaczerpniętych z brytyjskich i amerykańskich mediów. Zapoznają one uczniów z nowym słownictwem i umożliwiają kontakt z prawdziwymi, autentycznymi tekstami. Są motywujące, zabawne i niezwykle satysfakcjonujące dla uczniów. Materiały do nauki są udostępniane uczniom przed zajęciami, co daje czas na przygotowanie się, dzięki czemu studenci przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie.
Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne  godzinne lekcje, które prowadzą wyłącznie native speakerzy.
Semestr zakończy się egzaminem w wersji online obejmującym zagadnienia z całego kursu, po którym uczniowie otrzymają certyfikaty ukończenia danego poziomu.

Poszerz swoje kompetencje o specjalistyczne słownictwo i bierz aktywny udział w wykładach akademickich, konferencjach, prezentacjach. Na tym poziomie zajęcia są prowadzone wyłącznie przez native speakerów, byś nabrał szybkości mówienia, swobody i pewności w każdej sytuacji.

Promocja do: 2023/10/31

849

Promocja!

B2+ FCE Online

 • Lekcje są zrównoważone – ćwiczymy kluczowe umiejętności języka angielskiego. Skupiamy się na mówieniu, słownictwie i słuchaniu. Punkty gramatyczne są wprowadzane w klasie i ćwiczone później za pomocą naszej platformy e-learningowej
 • Wybierz FCE 1, 2 lub 3 – każdy kurs zawiera własne tematy i słownictwo
 • Kursy składają się z 28 x 60 minut zajęć, a semestr jesienny 2023 rozpoczyna się 16 października
 • Kurs na platformie Zoom
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
B2+ FCE 1A Pon + Śr 18:00 - 19:00 16.10.2023 31.01.2024 849 Zamawiam
B2+ FCE 1C Wt + Czw 18:00 - 19:00 17.10.2023 01.02.2024 849 Zamawiam
B2+ FCE 1D Wt + Czw 19:00 - 20:00 17.10.2023 01.02.2024 849 Zamawiam
B2+ FCE 3A Pon + Śr 19:00 - 20:00 16.10.2023 31.01.2024 849 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Oferujemy 3-POZIOMY: FCE 1, 2 i 3.

 • FCE 1 jest przeznaczony dla uczniów, którzy właśnie ukończyli poziom B2 i chcą teraz przejść do materiału na poziomie B2+.
 • FCE 2 obejmuje nieco trudniejsze słownictwo i zagadnienia gramatyczne.
 • FCE 3 jest przeznaczony dla uczniów, którzy myślą o egzaminie FCE lub C1-Advanced, ale nie są pewni, czy są jeszcze gotowi. Oferuje intensywny, produktywny kurs, pełen dodatkowego słownictwa i gramatyki

Nasze kursy online B2+ FCE są prowadzone w całości przez wykwalifikowanych native speakerów

Kursy opierają się na nowoczesnych, autentycznych materiałach, a wszystkie materiały są dostarczane przez Three Lions. Wszystkie materiały są udostępniane przed rozpoczęciem kursu, co umożliwia przygotowanie się do zajęć.

Materiały do nauki są udostępniane uczniom przed zajęciami, co daje czas na przygotowanie, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie.
Na zajęciach skupiamy się na swobodnym, naturalnym mówieniu, rozwijaniu nowego słownictwa i doskonaleniu umiejętności gramatycznych. Prawie każda lekcja zawiera aspekt gramatyczny, który jest wprowadzany na zajęciach, a następnie ćwiczony po zajęciach w aplikacji e-learningowej Three Lions.
Po każdych zajęciach na naszej platformie e-learningowej dodawane są nowe materiały w celu dalszego rozwijania i utrwalania języka poznanego na zajęciach.
Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup.
Semestr kończy się egzaminem w wersji online obejmującym zagadnienia z całego kursu, po którym uczniowie otrzymują certyfikaty.

Bądź profesjonalistą w mowie i piśmie, szlifuj swój zaawansowany angielski pod okiem najbardziej zaawansowanych native speakerów. Poznawaj angielski z naturalnych źródeł i w różnych kontekstach. Zajęcia prowadzone są w nielicznych grupach, dzięki czemu lektorzy skupiają się na potrzebach każdego uczestnika.

Promocja do: 2023/10/31

849

Promocja!

B2+ FCE Online

 • Lekcje są zrównoważone – ćwiczymy kluczowe umiejętności języka angielskiego. Skupiamy się na mówieniu, słownictwie i słuchaniu. Punkty gramatyczne są wprowadzane w klasie i ćwiczone później za pomocą naszej platformy e-learningowej
 • Wybierz FCE 1, 2 lub 3 – każdy kurs zawiera własne tematy i słownictwo
 • Kursy składają się z 28 x 60 minut zajęć, a semestr jesienny 2023 rozpoczyna się 16 października
 • Kurs na platformie Zoom
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
B2+ FCE 1A Pon + Śr 18:00 - 19:00 16.10.2023 31.01.2024 849 Zamawiam
B2+ FCE 1C Wt + Czw 18:00 - 19:00 17.10.2023 01.02.2024 849 Zamawiam
B2+ FCE 1D Wt + Czw 19:00 - 20:00 17.10.2023 01.02.2024 849 Zamawiam
B2+ FCE 3A Pon + Śr 19:00 - 20:00 16.10.2023 31.01.2024 849 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Oferujemy 3-POZIOMY: FCE 1, 2 i 3.

 • FCE 1 jest przeznaczony dla uczniów, którzy właśnie ukończyli poziom B2 i chcą teraz przejść do materiału na poziomie B2+.
 • FCE 2 obejmuje nieco trudniejsze słownictwo i zagadnienia gramatyczne.
 • FCE 3 jest przeznaczony dla uczniów, którzy myślą o egzaminie FCE lub C1-Advanced, ale nie są pewni, czy są jeszcze gotowi. Oferuje intensywny, produktywny kurs, pełen dodatkowego słownictwa i gramatyki

Nasze kursy online B2+ FCE są prowadzone w całości przez wykwalifikowanych native speakerów

Kursy opierają się na nowoczesnych, autentycznych materiałach, a wszystkie materiały są dostarczane przez Three Lions. Wszystkie materiały są udostępniane przed rozpoczęciem kursu, co umożliwia przygotowanie się do zajęć.

Materiały do nauki są udostępniane uczniom przed zajęciami, co daje czas na przygotowanie, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie.
Na zajęciach skupiamy się na swobodnym, naturalnym mówieniu, rozwijaniu nowego słownictwa i doskonaleniu umiejętności gramatycznych. Prawie każda lekcja zawiera aspekt gramatyczny, który jest wprowadzany na zajęciach, a następnie ćwiczony po zajęciach w aplikacji e-learningowej Three Lions.
Po każdych zajęciach na naszej platformie e-learningowej dodawane są nowe materiały w celu dalszego rozwijania i utrwalania języka poznanego na zajęciach.
Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup.
Semestr kończy się egzaminem w wersji online obejmującym zagadnienia z całego kursu, po którym uczniowie otrzymują certyfikaty.

Mów niczym rodowity Anglik lub Amerykanin, poznaj slang, dialekty oraz idiomy zaczerpnięte ze wszystkich obszarów życia oraz szanowanych źródeł pisanych. Ten kurs przygotuje Ciebie do studiów zagranicznych, pracy w międzynarodowych firmach bądź czytania Ulissesa w oryginale.

Promocja do: 2023/10/31

849

Promocja!

C2 Proficiency Online

 • Kursy Three Lions C2 Proficiency prowadzone są w całości przez doświadczonych native speakerów
 • Kursy oparte są na najnowocześniejszych, autentycznych tematach i materiałach. Nie jest wymagany żaden podręcznik, a wszystkie materiały zapewnia Three Lions
 • W klasie maksymalizujemy mówienie i słownictwo. Każda lekcja ma temat gramatyczny, który jest wprowadzany w klasie i ćwiczony w domu za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej
 • Nasze kursy online C2 Proficiency składają się z 28 x 60 minut zajęć i odbywają się na platformie Zoom
 • Nowy semestr jesienny 2023 rozpoczyna się 16 października
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
C2 Proficiency 1A Wt + Czw 18:00 - 19:00 17.10.2023 01.02.2024 849 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Oferujemy 2 poziomy: PROFICIENCY 1 i 2.

PROFICIENCY 1 jest przeznaczony dla osób, które właśnie ukończyły poziom C1 lub CAE EXAM i chcą teraz zmierzyć się z materiałem na poziomie C2.

PROFICIENCY 2 obejmuje nieco trudniejsze słownictwo i zagadnienia gramatyczne.

Oba te kursy są intensywne i produktywne – pełne zaawansowanego słownictwa i dodatkowych ćwiczeń. Wszystkie materiały są wliczone w cenę – materiały do nauki są interaktywne, więc nie jest wymagane drukowanie. Na tym kursie nie korzystamy z podręcznika, co oznacza, że jest on całkowicie oparty na materiałach Three Lions. Są to lekcje tematyczne oparte na autentycznych tekstach z amerykańskich lub brytyjskich mediów. Tematy lekcji są nowoczesne i aktualne – zaprojektowane tak, aby zainteresować, rozbawić i sprowokować uczestników do dyskusji podczas lekcji. Są to lekcje, podczas których uczniowie chcą wyrażać swoje opinie. Całe słownictwo pochodzi z autentycznych tekstów – dzięki czemu uczniowie mają pewność, że uczą się tylko prawdziwego, nowoczesnego słownictwa. W klasie nacisk kładziony jest na mówienie, słownictwo i słuchanie, a lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych nauczycieli native speakerów.

Egzaminy

Przygotuj się do pierwszego poważnego egzaminu z angielskiego pod okiem doświadczonych lektorów. Z nami przyswoisz słownictwo oraz gramatykę, które są niezbędne do zdania egzaminu z satysfakcjonującym wynikiem. Zajęcia są prowadzone 2 razy w tygodniu i nastawione na osiągnięcie maksymalnych efektów w oznaczonym czasie.

Promocja do: 2023/10/31

1049

Promocja!

FCE EXAM Online

 • Three Lions zapewnia wszystkie materiały – podręcznik nie jest wymagany
 • Kurs trwa 28 x 90 minut, a lekcje odbywają się na platformie Zoom.
 • Semestr jesienny 2023 rozpoczyna się 16 października
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
FCE EXAM A Pon + Śr 17:30 - 19:00 16.10.2023 31.01.2024 1049 Zamawiam
FCE EXAM B Wt + Czw 19:00 - 20:30 17.10.2023 01.02.2024 1049 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Na zajęciach skupiamy się na najtrudniejszych obszarach egzaminu – pomagając ci doskonalić umiejętności egzaminacyjne. Punkty gramatyczne są wprowadzane na zajęciach, a następnie ćwiczone za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej. Dodatkowo pomagamy rozwijać płynność mówienia i poszerzać słownictwo

Każda lekcja poświęcona jest tematowi, z którego pobierane i ćwiczone jest nowe słownictwo. Oczekuje się, że uczniowie będą mówić po angielsku przez cały czas. Czas lekcji jest podzielony między nowe słownictwo, mówienie i ćwiczenia gramatyczne, budujące ogólne umiejętności języka angielskiego; oraz ćwiczenia z technik egzaminacyjnych, pomagające zrozumieć wymagania poszczególnych sekcji egzaminu Cambridge FCE.

Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów. Oprócz materiałów do nauki w klasie, studenci FCE EXAM otrzymują obszerne materiały do nauki po zajęciach, które można uzupełnić w domu.
Wszystkie materiały są wliczone w cenę – Materiały do nauki są interaktywne, więc nie wymagają drukowania.
Materiały do nauki są udostępniane uczniom przed zajęciami, dając im czas na przygotowanie, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie.
Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem bezpłatnej platformy e-learningowej Three Lions.
Nowe materiały są dodawane do naszej platformy e-learningowej po każdych zajęciach, aby dalej rozwijać i utrwalać język. Studenci FCE EXAM otrzymują również materiały ćwiczeniowe online do części 1-4 Use of English, a także idiomy, czasowniki frazowe i zadania pisemne – wszystko to uzupełnia naukę w klasie.
Studenci FCE EXAM są zaroszeni do wzięcia udziału w naszym bezpłatnym egzaminie próbnym w każdym semestrze, pisząc pełny egzamin Cambridge FCE, a następnie otrzymując informacje zwrotne na temat swojego wyniku, mocnych i słabych stron.
Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup.
Semestr kończy się egzaminem w wersji online obejmującym zagadnienia z całego kursu, po którym uczniowie otrzymują certyfikaty.

Mamy 20 lat doświadczenia w egzaminach Cambridge, a kurs został zaprojektowany przez byłych egzaminatorów Cambridge

Uzyskaj swój upragniony certyfikat z angielskiego, ucząc się od najbardziej wykwalifikowanych native speakerów. Przygotowaliśmy tysiące osób do egzaminu Cambridge CAE, czas na Twój ruch. Zajęcia odbywają się raz lub 2 razy w tygodniu, a oprócz tego otrzymujesz moc materiałów do samodzielnego opracowania.

Promocja do: 2023/10/31

1049

Promocja!

CAE EXAM Online

 • Skorzystaj z naszego 20-letniego doświadczenia w egzaminach Cambridge CAE
 • Nasze zajęcia prowadzone są wyłącznie przez doświadczonych native speakerów
 • Lekcje koncentrują się na najbardziej problematycznych sekcjach egzaminu, jednocześnie ucząc nowego słownictwa i poprawiając płynność i dokładność mówienia
 • Nasz kurs przygotowujący do egzaminu CAE obejmuje 28 x 90 minut zajęć
 • Kontynuuj naukę, gdziekolwiek jesteś, dzięki naszej platformie e-learningowej – nowe materiały są dodawane po każdych zajęciac
 • Nasz semestr jesienny 2023 rozpoczyna się 16 października
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
CAE EXAM A Pon + Śr 19:00 - 20:30 16.10.2023 31.01.2024 1049 Zamawiam
CAE EXAM B Wt + Czw 17:30 - 19:00 17.10.2023 01.02.2024 1049 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Kurs CAE EXAM Three Lions opiera się w całości na autentycznych tekstach połączonych z materiałami egzaminacyjnymi Cambridge. Wszystkie materiały są dostarczane przez Three Lions.

Każda lekcja poświęcona jest tematowi, z którego wybrane i praktykowane jest nowe słownictwo. Oczekuje się, że uczniowie będą mówić po angielsku przez cały czas. Czas lekcji jest podzielony między nowe słownictwo, mówienie i ćwiczenia gramatyczne, budujące ogólne umiejętności języka angielskiego; oraz zajęcia z technik egzaminacyjnych, pomagające opanować wymagania poszczególnych sekcji egzaminu Cambridge CAE. 

Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów. Oprócz materiałów szkoleniowych, studenci CAE EXAM otrzymują również materiały do nauki po zajęciach, które można wykorzystać do samodzielnej w domu.

Wszystkie materiały są wliczone w cenę – Materiały do nauki są interaktywne, więc nie jest wymagane ich drukowanie.

Materiały do nauki są udostępniane uczniom przed zajęciami, dając im czas na przygotowanie się, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie.

Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem bezpłatnej platformy e-learningowej Three Lions.

Nowe materiały są dodawane do naszej platformy e-learningowej po każdych zajęciach, aby dalej rozwijać i utrwalać język, z którym zaznajomieni byliście na zajęciach. Studenci CAE EXAM otrzymują również materiały ćwiczeniowe online do części 1-4 Use of English, a także idiomy, czasowniki frazowe i zadania pisemne – wszystkie z nich są regularnie aktualizowane w miarę postępów w kursie.

Studenci CAE EXAM są zaproszeni do wzięcia udziału w naszym bezpłatnym egzaminie próbnym w każdym semestrze, zdając pełny egzamin Cambridge CAE w warunkach egzaminacyjnych, a następnie otrzymując informacje zwrotne na temat swojego wyniku, mocnych i słabych stron.

Co tydzień organizujemy dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których dalej rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup. 

Semestr kończy się egzaminem online obejmującym cały język z kursu, po którym studenci otrzymują certyfikaty.

Poznaj specyfikę egzaminu Cambridge CPE i bądź gotowy sprawdzić najwyższy poziom znajomości angielskiego w mowie i piśmie. Opracowany przez nas program ściśle bazuje na wytycznych Cambridge CPE, a kurs prowadzą najbardziej zaawansowani native speakerzy na podstawie programu stworzonego przez byłego egzaminatora Cambridge.

Promocja do: 2023/10/31

849

Promocja!

CPE EXAM Online

 • Egzamin C2 CPE to nasz najwyższy poziom języka angielskiego, a kursy prowadzone są wyłącznie przez doświadczonych native speakerów
 • Lekcje są zrównoważone, rozwijają płynność, słownictwo i gramatykę, jednocześnie odnosząc się do różnych sekcji egzaminu CPE
 • Wszystkie materiały, w tym podręcznik w formacie cyfrowym, są dostarczane przez Three Lions. Wszystko jest dostarczane uczniom przed zajęciami, co pozwala na przygotowanie – przybycie na lekcje z poczuciem pewności siebie
 • Nauka jest kontynuowana poza zajęciami, za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej, z nowymi ćwiczeniami dodawanymi po każdej lekcji
 • Kurs egzaminacyjny C2 CPE składa się z 28 x 60 minut zajęć, a nasz semestr jesienny 2023 rozpoczyna się 16 października
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
CPE EXAM Pon+Śr 18:00-19:00 16.10.23 31.01.24 849 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Czas spędzony na lekcji jest podzielony między nowe słownictwo, mówienie i ćwiczenia gramatyczne, spajające ogólną znajomość języka angielskiego; oraz zajęcia z technik egzaminacyjnych, pomagające opanować wymagania poszczególnych sekcji egzaminu Cambridge CPE. 

Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów. Oprócz materiałów do nauki w klasie, studenci CAE EXAM otrzymują obszerne materiały do kontynuacji nauki po zajęciach, które mogą być uzupełniane w domu.

Wszystkie materiały są wliczone w cenę – materiały edukacyjne są interaktywne, więc nie jest wymagane drukowanie.

Materiały szkoleniowe są udostępniane uczniom przed zajęciami, dając czas na przygotowanie, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie.

Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem bezpłatnej platformy e-learningowej Three Lions.

Nowe materiały są dodawane do naszej platformy e-learningowej po każdych zajęciach, aby dalej rozwijać i kontynuować język praktykowany w klasie. Studenci CPE EXAM otrzymują również materiały ćwiczeniowe online do części 1-4 Use of English, a także idiomy, czasowniki frazowe i zadania pisemne – wszystkie z nich są regularnie aktualizowane w miarę postępów kursu.

Studenci CPE EXAM są zaproszeni do wzięcia udziału w naszym bezpłatnym egzaminie próbnym w każdym semestrze, zdając pełny egzamin Cambridge CPE w warunkach egzaminacyjnych, a następnie otrzymując informacje zwrotne na temat swojego wyniku, mocnych i słabych stron.

Co tydzień organizujemy dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których dalej rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup. 

Semestr kończy się egzaminem online obejmującym cały język z kursu, po którym studenci otrzymują certyfikaty.

Rozwiń swoje umiejętności językowe i uniknij pułapek podczas testu IELTS. Nasi native speakerzy pomogą zrozumieć Ci specyfikę egzaminu w czasie spotkań, które odbywają się raz lub 2 razy w tygodniu. Dobry wynik pomoże Ci dostać się na wymarzone studia bądź zdobyć upragnioną pracę w międzynarodowym środowisku.

Promocja do: 2023/10/31

1049

Promocja!

IELTS Academic Online

 • Mamy 20-letnie doświadczenie w egzaminowaniu, nauczaniu i przygotowywaniu kursów Cambridge IELTS
 • Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych native speakerów
 • Skupiamy się na najbardziej problematycznych obszarach egzaminu – jednocześnie rozwijając płynność mówienia i poszerzając słownictwo – wszystkie materiały są dostarczane przez Three Lions
 • Kurs IELTS Three Lions składa się z 20 x 90 minut zajęć, a maksymalna wielkość grupy to 9 osób
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
IELTS Academic A Pon+Śr 19:00-20:30 16.10.23 18.12.23 1049 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Każda lekcja poświęcona jest tematowi, z którego wybierane jest i praktykowane nowe słownictwo. Oczekuje się, że uczniowie będą mówić po angielsku przez cały czas. Czas lekcji jest podzielony między nowe słownictwo, mówienie i ćwiczenia gramatyczne, składające się na ogólną znajomość języka angielskiego; oraz zajęcia z technik egzaminacyjnych, pomagające opanować wymagania poszczególnych sekcji egzaminu Cambridge IELTS. 

Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów. Oprócz materiałów do nauki w klasie, studenci IELTS EXAM otrzymują obszerne materiały do nauki po zajęciach, z których mogą korzystać w domu.

Wszystkie materiały są wliczone w cenę – materiały edukacyjne są interaktywne, więc nie jest wymagane drukowanie.

Materiały szkoleniowe są udostępniane uczniom przed zajęciami, dając im czas na przygotowanie, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie.

Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem bezpłatnej platformy e-learningowej Three Lions.

Nowe materiały są dodawane do naszej platformy e-learningowej po każdych zajęciach, aby dalej rozwijać i utrwalać język poznany w klasie. 

Studenci IELTS EXAM są zapraszani do wzięcia udziału w naszym bezpłatnym egzaminie próbnym w każdym semestrze, zdając pełny egzamin Cambridge IELTS w warunkach egzaminacyjnych, a następnie otrzymując informacje zwrotne na temat swojego wyniku, mocnych i słabych stron.

Co tydzień organizujemy dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których dalej rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup. 

Semestr kończy się egzaminem online obejmującym cały język z kursu, po którym studenci otrzymują certyfikaty.

Przekonaj się, że dobry wynik z angielskiego na rozszerzonej maturze jest w zasięgu ręki. Do egzaminu dojrzałości przystąpisz z wiedzą nabytą w trakcie zajęć prowadzonych 2 razy w tygodniu przez polskich lektorów i rodzimych użytkowników języka. Dzięki temu mówienie, pisanie, rozumienie i czytanie nie będą żadnym problemem.

Promocja do: 2023/09/30

1149

Promocja!

MATURA Online

 • Nasz kurs przygotowujący do matury online jest przeznaczony dla uczniów przygotowujących się do matury rozszerzonej
 • Kurs składa się z 40 x 60 minut zajęć, które odbywają się dwa razy w tygodniu
 • Zapewniamy wszystkie materiały, w tym cyfrową kopię podręcznika i obszerne dodatkowe materiały edukacyjne, do wykorzystania w klasie i do samodzielnej nauki
 • Na zajęciach skupiamy się na rozwijaniu płynności mówienia i słownictwa, jednocześnie zajmując się najbardziej problematycznymi sekcjami egzaminu
 • Nowy semestr rozpoczyna się we wtorek, 17.10.23
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
Matura Wt+Czw 18:00-19:00 17.10.23 28.03.23 1149 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Czas lekcji jest podzielony między nowe słownictwo, mówienie i ćwiczenia gramatyczne, budujące ogólną znajomość języka angielskiego; oraz zajęcia z techniki egzaminacyjnej, pomagające opanować wymagania poszczególnych sekcji egzaminu maturalnego

Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych polskich lektorów i native speakerów. Oprócz materiałów szkoleniowych, kursanci otrzymują obszerne materiały do nauki po zajęciach, które mogą wykorzystać w domu

Wszystkie materiały są wliczone w cenę – Materiały do nauki są interaktywne, więc nie wymagają drukowania

Materiały do nauki są udostępniane uczniom przed zajęciami, dając im czas na przygotowanie, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie

Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem bezpłatnej platformy e-learningowej Three Lions

Nowe materiały są dodawane do naszej platformy e-learningowej po każdych zajęciach, aby dalej rozwijać i konsolidować język nauczony w klasie

Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup

Semestr kończy się egzaminem online obejmującym cały język z kursu, po którym studenci otrzymują certyfikaty

Konwersacje i biznes

Przełam barierę językową i zacznij efektywnie się komunikować w języku angielskim. Proponujemy kursy na 3 poziomach językowych, na których uczymy żywego języka oraz umiejętności posługiwania się nim w różnych okolicznościach. Luźna atmosfera zajęć oraz angażujące tematy sprawią, że słowa same będą cisnąć Ci się na usta.

Promocja do: 2023/10/31

849

Promocja!

Konwersacje Online

 • Nasze kursy konwersacyjne online prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów
 • Lekcje koncentrują się na płynnym i dokładnym mówieniu podczas nauki nowego słownictwa
 • Kursy konwersacyjne Three Lions są w całości oparte na nowoczesnych, autentycznych materiałach. Tematy są aktualne, interesujące i prowokujące. Wszystkie materiały do nauki są dostarczane przez Three Lions
 • Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej – nowe ćwiczenia są dodawane po każdych zajęciach, aby rozszerzyć i wzmocnić naukę
 • Nasze kursy konwersacyjne obejmują 28 x 60 minut zajęć, a semestr jesienny 2023 rozpoczyna się 16 października
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
Konwersacje B1/B2.1A Pon+Śr 18:00-19:00 16.10.23 31.01.24 849 Zamawiam
Konwersacje B1/B2.1B Wt+Czw 19.00-20.00 17.10.23 01.02.24 849 Zamawiam
Konwersacje B1/B2.2B Pon+Śr 19:00-20:00 16.10.23 31.01.24 849 Zamawiam
Konwersacje B2/C1.1A Pon+Śr 19:00-20:00 16.10.23 31.01.24 849 Zamawiam
Konwersacje B2/C1.1B Wt+Czw 18:00-19:00 17.10.23 01.02.24 849 Zamawiam
Konwersacje B2/C1.1C Wt+Czw 19:00-20:00 17.10.23 01.02.24 849 Zamawiam
Konwersacje B2/C1.1D Sob 10:00-12:15 14.10.23 10.02.24 849 Zamawiam
Konwersacje B2/C1.2A Pon+Śr 19:00-20:00 16.10.23 31.01.24 849 Zamawiam
Konwersacje B2/C1.2B Wt+Czw 18:00-19:00 17.10.23 01.02.24 849 Zamawiam
Konwersacje C1/C2.1A Pon+Śr 19:00-20:00 16.10.23 31.01.23 849 Zamawiam
Konwersacje C1/C2.1B Sob 10:00-12:15 14.10.23 10.02.24 849 Zamawiam
Konwersacje C1/C2.2A Wt+Czw 18:00-19:00 17.10.23 01.02.24 849 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów i koncentrują się na rozwijaniu swobodnego, naturalnego mówienia i słownictwa. 

Oferujemy lekcje tematyczne oparte na autentycznych tekstach z amerykańskich lub brytyjskich mediów. Tematy lekcji są nowoczesne i aktualne – zaprojektowane tak, aby zainteresować, rozbawić i sprowokować uczestników lekcji. Są to lekcje, w których uczniowie chcą wyrażać swoje opinie. Całe słownictwo pochodzi z autentycznych tekstów, dzięki czemu uczniowie mają pewność, że uczą się tylko prawdziwego, nowoczesnego słownictwa.

Wszystkie materiały są wliczone w cenę – Materiały do nauki są interaktywne, więc nie wymagają drukowania.

Materiały do nauki są udostępniane uczniom przed zajęciami, dając im czas na przygotowanie się, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie.

Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji e-learningowej. Po każdych zajęciach dodawane są nowe materiały, aby dalej rozwijać i utrwalać język poznany na zajęciach.

Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których dalej rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup. 

Semestr kończy się egzaminem online obejmującym całe słownictwo z kursu, po którym studenci otrzymują certyfikaty.

Rozwijaj swoją karierę i poszerzaj zawodowe perspektywy o zagraniczne rynki. Na zajęciach prowadzonych z native speakerami na dwóch poziomach nauczysz się płynnie posługiwać angielskim, zarówno na prezentacjach i spotkaniach, jak i prowadzić small talk w czasie lunchu.

Promocja do: 2023/10/31

849

Promocja!

Business English Online

 • Przygotuj się na każdą anglojęzyczną sytuację biznesową – nasze kursy Business English koncentrują się na rozwijaniu mówienia i nowego słownictwa biznesowego
 • Lekcje prowadzone są wyłącznie przez native speakerów
 • Wszystkie materiały są dostarczane przez Three Lions i wszystko jest dostarczane uczniom przed zajęciami – przyjdź na zajęcia z poczuciem pewności siebie i przygotowaniem
 • Kurs zawiera liczne „niepodręcznikowe” lekcje oparte na aktualnych tekstach z brytyjskich i amerykańskich publikacji biznesowych
 • Nasz kurs Business English obejmuje 28 x 60 minut zajęć, a nowy semestr rozpoczyna się 16/17 października 2023 r.
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
C1 Business Advanced 2A Wt+Czw 19:00-20:00 17.10.23 01.02.24 849 Zamawiam
B2 Business Upper-Intermediate 1A Pon+Śr 18:00-19:00 16.10.23 31.01.24 849 Zamawiam
B2 Business Upper-Intermediate 1B Wt+Czw 19:00-20:00 17.10.23 01.02.24 849 Zamawiam
C1 Business Advanced 1A Wt+Czw 19:00-20:00 17.10.23 01.02.24 849 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów, którzy korzystają z szerokiej gamy zajęć z mówienia i komunikacji, aby zmaksymalizować możliwości mówienia w klasie.

Wszystkie materiały są wliczone w cenę – materiały do nauki są interaktywne, więc nie jest wymagane drukowanie.

Nasze kursy biznesowe zawierają znaczną liczbę unikalnych, „niepodręcznikowych lekcji” opartych na autentycznych źródłach, zaczerpniętych z brytyjskich i amerykańskich mediów biznesowych. Dają one uczniom nowe słownictwo i kontakt z prawdziwymi, autentycznymi tekstami. Są one motywujące, zabawne i niezwykle satysfakcjonujące dla uczniów.

Materiały do nauki są udostępniane uczniom przed zajęciami, dając im czas na przygotowanie się, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie.

Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji e-learningowej. Po każdej lekcji dodawane są nowe materiały, aby dalej rozwijać i utrwalać język z zajęć.

Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których dalej rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup. 

Semestr kończy się egzaminem online obejmującym cały język z kursu, po którym studenci otrzymują certyfikaty.

Kursy indywidualne

753750

Promocja!

Pakiet kursów indywidualnych – Angielski Biznesowy

 • Ciesz się korzyściami płynącymi z indywidualnej nauki na naszych zajęciach Business English 121-2-3. Możesz uczyć się w najbardziej dogodnych dla siebie dniach i godzinach
 • Nauczyciel native speaker koncentruje się wyłącznie na Twoich konkretnych potrzebach i wymaganiach w zakresie języka angielskiego, zapewniając intensywną naukę i maksymalne postępy w przyjaznym środowisku
 • Na zajęciach priorytetowo traktowane jest mówienie i słownictwo związane z biznesem i sytuacjami biznesowymi
 • Zapewniamy wszystkie materiały do nauki i są one dostarczane przed zajęciami, dając czas na przygotowanie – przyjdź na zajęcia z poczuciem pewności siebie
 • Po zajęciach odwiedź naszą platformę e-learningową, która jest pełna ćwiczeń poszerzających słownictwo biznesowe i ogólną znajomość języka angielskiego. Nowe materiały są dodawane po każdych zajęciach
 • Skorzystaj z naszej fantastycznej oferty 121-2-3 – Ucz się z przyjaciółmi bez dodatkowych kosztów
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
Lekcja próbna 75 Zamawiam
1 lekcja x 60 min. 145 Zamawiam
Pakiet 5 x 60 min. 700 Zamawiam
Pakiet 10 x 60 min. 1350 Zamawiam
Pakiet 20 x 60 min. 2600 Zamawiam
Pakiet 30 x 60 min. 3750 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Kursy Indywidualne w Three Lions 121-2-3  są przeznaczone dla zapracowanych osób zapracowanych, tych którzy nie czują się pewnie w grupie i tych, którzy chcą skupić się na konkretnym aspekcie nauki języka To Ty wybierasz dni i godziny, abyś mógł swobodnie połączyć naukę z innymi obowiązkami. Poza tym zajęcia odbywają się wyłącznie w obecności native speakera lub lektora polskiego ( dedykowanego jedynie grupom początkowym ), którego zadaniem jest pomoc w osiągnięciu wyznaczonego celu. Możesz w ten sposób przełamać barierę językową, swobodnie rozmawiać w  języku angielskim i skoncentrować się na przydatnej Ci tematyce kursu.

Twój native speaker położy nacisk na mówienie i słownictwo podczas zajęć, a ponieważ są to zajęcia indywidualne, cała uwaga skupiona jest na Tobie.

Lekcje są zaczerpnięte z życia i dzięki temu ciekawsze. Wszystkie materiały, wraz z książkami są dostarczane przez Three Lions.

Materiały dostarczane są przed zajęciami, co umożliwia przygotowanie się do lekcji, a dzięki temu poczujesz się komfortowo.

Nasze kursy indywidualne zawierają duże ilości dodatkowej nauki w domu, doskonale uzupełniając tym samym wiedzę zdobytą w klasie. Odwiedź naszą platformę e-learningową, na której po każdych zajęciach znajdziesz nowe ćwiczenia językowe do nauki. Dodatkowe materiały dostępne także na koncie w chmurze.

Osiągnij maksymalne postępy w minimalnym czasie dzięki naszym indywidualnym kursom języka angielskiego.

Wybierz zajęcia indywidualne dla siebie, w parze, lub nawet do trzech osób w tej samej cenie.

753750

Promocja!

Pakiet kursów indywidualnych – Przygotowanie do egzaminów

 • W Three Lions egzaminujemy i uczymy egzaminów Cambridge od 20 lat – mamy niezrównaną wiedzę w zakresie FCE, CAE, CPE i IELTS
 • Nasze kursy indywidualnej nauki zapewniają korzyści płynące ze spersonalizowanej nauki w naszych klasach CAE Exam 121-2-3. Możesz uczyć się w dniach i godzinach, które są dla Ciebie najbardziej dogodne i zawsze otrzymasz pełną uwagę native speakera
 • Pokażemy ci każdą sekcję egzaminu CAE wraz z pełnymi wyjaśnieniami i wskazówkami, jak najlepiej je ukończyć. Dodatkowo, na każdych zajęciach poznasz nowe słowa – znacznie poszerzając swoje aktywne słownictwo
 • Zapewniamy wszystkie materiały do nauki, które są dostarczane przed zajęciami, co daje czas na przygotowanie się – przyjdź na zajęcia z poczuciem pewności siebie
 • Po zajęciach odwiedź naszą platformę e-learningową, która jest pełna słownictwa, gramatyki i ćwiczeń egzaminacyjnych, aby wzmocnić swoją naukę. Nowe materiały są dodawane po każdej lekcji
 • Skorzystaj z naszej fantastycznej oferty 121-2-3 – ucz się z przyjaciółmi bez dodatkowych kosztów
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
Lekcja próbna 75 Zamawiam
1 lekcja x 60 min. 145 Zamawiam
Pakiet 5 x 60 min. 700 Zamawiam
Pakiet 10 x 60 min. 1350 Zamawiam
Pakiet 20 x 60 min. 2600 Zamawiam
Pakiet 30 x 60 min. 3750 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Kursy Indywidualne w Three Lions 121-2-3  są przeznaczone dla zapracowanych osób zapracowanych, tych którzy nie czują się pewnie w grupie i tych, którzy chcą skupić się na konkretnym aspekcie nauki języka To Ty wybierasz dni i godziny, abyś mógł swobodnie połączyć naukę z innymi obowiązkami. Poza tym zajęcia odbywają się wyłącznie w obecności native speakera lub lektora polskiego ( dedykowanego jedynie grupom początkowym ), którego zadaniem jest pomoc w osiągnięciu wyznaczonego celu. Możesz w ten sposób przełamać barierę językową, swobodnie rozmawiać w  języku angielskim i skoncentrować się na przydatnej Ci tematyce kursu.

Twój native speaker położy nacisk na mówienie i słownictwo podczas zajęć, a ponieważ są to zajęcia indywidualne, cała uwaga skupiona jest na Tobie.

Lekcje są zaczerpnięte z życia i dzięki temu ciekawsze. Wszystkie materiały, wraz z książkami są dostarczane przez Three Lions.

Materiały dostarczane są przed zajęciami, co umożliwia przygotowanie się do lekcji, a dzięki temu poczujesz się komfortowo.

Nasze kursy indywidualne zawierają duże ilości dodatkowej nauki w domu, doskonale uzupełniając tym samym wiedzę zdobytą w klasie. Odwiedź naszą platformę e-learningową, na której po każdych zajęciach znajdziesz nowe ćwiczenia językowe do nauki. Dodatkowe materiały dostępne także na koncie w chmurze.

Osiągnij maksymalne postępy w minimalnym czasie dzięki naszym indywidualnym kursom języka angielskiego.

Wybierz zajęcia indywidualne dla siebie, w parze, lub nawet do trzech osób w tej samej cenie.

753750

Promocja!

Pakiet kursów indywidualnych – Ogólny + Konwersacje

 • Wybierz indywidualną klasę Three Lions i ciesz się pełną uwagą nauczyciela oraz spersonalizowanym programem nauki języka angielskiego
 • Masz całkowitą swobodę wyboru dni, godzin i treści kursu
 • Wybierz ogólny angielski, konwersacje, egzamin lub angielski biznesowy lub wybierz mieszankę różnych kursów
 • Każda klasa kładzie nacisk na mówienie i słownictwo. Punkty gramatyczne są wprowadzane i wyjaśniane w klasie, a następnie ćwiczone online za pomocą naszej platformy e-learningowej
 • Wszystkie materiały są dostarczane przez Three Lions – nie ma żadnych dodatkowych kosztów
 • Oszczędzaj pieniądze – wybierz pakiet lekcji i uzyskaj duże zniżki
SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
Lekcja próbna 75 Zamawiam
1 lekcja x 60 min. 145 Zamawiam
Pakiet 5 x 60 min. 700 Zamawiam
Pakiet 10 x 60 min. 1350 Zamawiam
Pakiet 20 x 60 min. 2600 Zamawiam
Pakiet 30 x 60 min. 3750 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Kursy Indywidualne w Three Lions 121-2-3  są przeznaczone dla zapracowanych osób zapracowanych, tych którzy nie czują się pewnie w grupie i tych, którzy chcą skupić się na konkretnym aspekcie nauki języka To Ty wybierasz dni i godziny, abyś mógł swobodnie połączyć naukę z innymi obowiązkami. Poza tym zajęcia odbywają się wyłącznie w obecności native speakera lub lektora polskiego ( dedykowanego jedynie grupom początkowym ), którego zadaniem jest pomoc w osiągnięciu wyznaczonego celu. Możesz w ten sposób przełamać barierę językową, swobodnie rozmawiać w  języku angielskim i skoncentrować się na przydatnej Ci tematyce kursu.

Twój native speaker położy nacisk na mówienie i słownictwo podczas zajęć, a ponieważ są to zajęcia indywidualne, cała uwaga skupiona jest na Tobie.

Lekcje są zaczerpnięte z życia i dzięki temu ciekawsze. Wszystkie materiały, wraz z książkami są dostarczane przez Three Lions.

Materiały dostarczane są przed zajęciami, co umożliwia przygotowanie się do lekcji, a dzięki temu poczujesz się komfortowo.

Nasze kursy indywidualne zawierają duże ilości dodatkowej nauki w domu, doskonale uzupełniając tym samym wiedzę zdobytą w klasie. Odwiedź naszą platformę e-learningową, na której po każdych zajęciach znajdziesz nowe ćwiczenia językowe do nauki. Dodatkowe materiały dostępne także na koncie w chmurze.

Osiągnij maksymalne postępy w minimalnym czasie dzięki naszym indywidualnym kursom języka angielskiego.

Wybierz zajęcia indywidualne dla siebie, w parze, lub nawet do trzech osób w tej samej cenie.

Kurs angielski online dla dorosłych – jak przebiegają zajęcia?

W Three Lions zajęcia prowadzą native speakerzy, dzięki czemu oswajasz się z żywym językiem, a w razie problemów ze zrozumieniem niektórych zagadnień otrzymasz natychmiastową pomoc w języku polskim. Na każdą lekcję składa się słownictwo, rozumienie ze słuchu oraz mówienie, a przed jej rozpoczęciem nasi uczniowie otrzymują niezbędne materiały, które pomogą im się przygotować do zajęć. Wszystkie pomoce dydaktyczne są w formie elektronicznej, a ponadto oferujemy platformę e-learningową, na której możesz samodzielnie ćwiczyć i utrwalać gramatykę czy słownictwo poznane podczas zajęć online. Sam decydujesz, ile godzin w tygodniu chcesz poświęcić na naukę. Duży nacisk kładziemy na mówienie – na poziomie A1 element ten wprowadzamy stopniowo, aby pomóc pozbyć się lęku związanego z używaniem języka obcego, a w przypadku pozostałych poziomów nauki staramy się jak najczęściej zachęcać kursantów do jego używania, tak by nabrali jeszcze większej pewności siebie. Nasz kurs angielskiego online w większości przypadków obejmuje 2 lekcje tygodniowo.

Kursy języka angielskiego online – dla kogo są przeznaczone?

Oferta Three Lions jest dla każdego, kto chce udoskonalić lub poznać od podstaw język angielski online. Kurs dostępny jest na różnych poziomach i możliwy do odbycia również przez osoby, którym brakuje czasu, aby osobiście stawić się na zajęciach, które mają ograniczone możliwości poruszania się, ale także dla tych, które po prostu cenią sobie komfort i wygodę. Co więcej, aby odbyć nasz kurs angielskiego online, nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych umiejętności z zakresu obsługi komputera, ani drogiego sprzętu. Wystarczy zwykłe urządzenie i stałe połączenie z Internetem. Nie ma zatem znaczenia ani Twój wiek, ani Twoje umiejętności – na podstawie wypełnionego testu ocenimy Twój stopień zaawansowania i dobierzemy odpowiedni poziom kursu.

Kursy angielskiego online – zalety

Nauka angielskiego z native speakerem niesie ze sobą naprawdę sporo korzyści. Docenić warto przede wszystkim komfort, a także ogromną elastyczność nauki.

Nauka angielskiego online – zalety:

 • oszczędność czasu – kurs języka angielskiego online nie zmusza nikogo do osobistego pojawienia się na zajęciach. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, abyś siedział wygodnie w swoim pokoju i nabywał wiedzę oraz umiejętności, które są cenne w wielu sferach życiowych;
 • dostęp do materiałów w formie cyfrowej – przed każdymi zajęciami otrzymujesz od nas materiały w formie elektronicznej, do których masz nieograniczony dostęp. Nie musisz zatem robić notatek według utartych schematów znanych z lekcji szkolnych bądź też lektoratów uczelni wyższych;
 • oszczędność pieniędzy – nauka angielskiego online z native speakerem oznacza, że nie musisz nigdzie dojeżdżać. To oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy, które musiałbyś przeznaczyć na przykład na paliwo lub bilety komunikacji;
 • elastyczność – kursy języka angielskiego online, oznaczają również to, że w trakcie zajęć, nauczyciel może skupić się dokładnie na tych zagadnieniach, które przysparzają Ci nieco więcej trudności.

Dzięki wspomnianym zaletom bardzo szybko docenisz to, że zapisałeś się właśnie do nas na angielski dla dorosłych online.

konwersacje angielskiego online
Nauka angielskiego online ma bardzo wiele zalet.

Kursy z języka angielskiego online z lektorem – czy są skuteczne?

Nauka angielskiego z native speakerem jest niesamowicie skuteczna. Zostało to potwierdzone. Dla przykładu w naszej szkole językowej kursanci robią bardzo duże postępy w krótkim czasie. Dotyczy to zarówno kwestii słownictwa, jak i gramatyki. Można nawet powiedzieć, że angielski online dla dorosłych pozwala „przeskakiwać” na kolejne poziomy zaawansowania. Adepci naszej szkoły nie mają żadnych problemów z uzyskiwaniem językowych certyfikatów, a także z osiąganiem najlepszych rezultatów na uczelniach. Umiejętności językowe na wysokim poziomie bardzo przydają się także w trakcie zagranicznych wyjazdów. Dzięki temu możliwe jest szybkie zaadaptowanie się do zagranicznego środowiska. W każdym kraju przydaje się bowiem język angielski. Kursy online są przeznaczone dla każdego. Odpowiedni poziom językowy jest bowiem wymagany w niemal każdej sferze życia.

Kurs z języka angielskiego online – jak rozpocząć?

Do rozpoczęcia nauki potrzebujesz jedynie komputera, połączenia z Internetem oraz chęci. W ofercie mamy różnego rodzaju kursy – angielski online możesz rozpocząć na poziomie A1, jeśli do tej pory nie uczyłeś się tego języka, lub na kolejnych poziomach jak na przykład A2, B1, B2, C1, C2, jeśli wcześniej miałeś już z nim styczność. Aby dokładnie ocenić swoje umiejętności, rozwiąż test dostępny na naszej stronie internetowej. Ocenimy go i podpowiemy, jaki poziom kursu powinieneś wybrać.

Co można zyskać, kończąc kurs online języka angielskiego?

Rozpoczynając naukę, każdy zastanawia się nad tym, co zyska i w jakim stopniu pozna język angielski. Kurs online w Three Lions przyniesie Ci szereg korzyści. To, w jakim stopniu będziesz posługiwać się angielskim, zależy oczywiście od poziomu ukończonego kursu, niemniej jednak każdy nasz kurs angielskiego online sprawi, że:

 • zwiększysz zasób słownictwa, dzięki czemu porozumiewanie się z obcokrajowcami będzie dla Ciebie o wiele łatwiejsze;
 • pozbędziesz się wszelkich barier związanych z mówieniem w obcym języku;
 • nabierzesz pewności siebie;
 • udoskonalisz swoją znajomość gramatyki i umiejętności rozumienia ze słuchu;
 • zwiększysz swoje szanse na rynku pracy;
 • zdobędziesz niezbędną wiedzę do uzyskania jednego z certyfikatów językowych;
 • będziesz mógł swobodnie porozumiewać się podczas zagranicznych wakacji.

Dlaczego warto rozpocząć kurs języka angielskiego w Three Lions?

Kursy angielskiego online w Three Lions przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze – bez żadnego stresu. Prowadzący zajęcia solidnie przygotowują się do każdej lekcji, uwzględniając potrzeby zarówno grupy, jak i indywidualne. Wprowadzamy luźną atmosferę i nieustannie szukamy coraz to nowszych sposobów na zaciekawienie kursantów. Z każdym porozumiewamy się wyłącznie w języku angielskim, tak aby wymusić myślenie po angielsku. To w przyszłości ułatwia przyswajanie nowego słownictwa czy konstrukcji językowych. Najlepszą nauką języka jest zawsze obcowanie z nim, dlatego nasza kadra to przede wszystkim doświadczeni native speakerzy z Anglii, USA czy Australii, dla których jest to język ojczysty. Pamiętaj, że angielski online dla dorosłych w Three Lions to oprócz regularnych lekcji, dostępna 24 h na dobę platforma e-learningowa, materiały w formie elektronicznej czy extra lekcje co tydzień, a także atrakcyjne ceny i możliwości rozłożenia płatności na raty. Nasze kursy języka angielskiego online kończą się otrzymaniem zaświadczenia ich ukończenia.

Nie możesz już szukać wymówek, że nie masz czasu, pieniędzy, czy środka transportu, by rozpocząć naukę języka, bo kurs angielski online w Three Lions jest w Twoim zasięgu!