Czy warto zapisać się na kurs angielskiego?

Home / English Club / Czy warto zapisać się na kurs angielskiego?

Czy warto zapisać się na kurs angielskiego?

Czy nauka w szkole podstawowej i średniej wystarczy, aby płynnie opanować język angielski? A może mogłaby w tym dopomóc samodzielna nauka w domu? Pomimo ogromnej dostępności materiałów do samodzielnej nauki , profesjonalny kurs angielskiego nadal ma wiele do zaoferowania. Daje bowiem nie tylko naukę języka, lecz pewność siebie w komunikacji oraz możliwość praktyki w interakcji z innymi uczestnikami. Dlatego tez może stać się on kluczem do osiągnięcia sukcesu w sferze zawodowej i osobistej.

Promocja do: 2023/09/30

A2 Pre-Intermediate online

  • Nasze kursy A2 Pre-Intermediate prowadzone są wymiennie przez wykwalifikowanych polskich nauczycieli i native speakerów
  • Lekcje są zrównoważone, koncentrują się na mówieniu, nowym słownictwie i słuchaniu. Zagadnienia gramatyczne są wprowadzane na zajęciach, a następnie ćwiczone online za pomocą naszej platformy e-learningowej
  • Korzystamy z podręcznika „English File Pre-intermediate 4th edition”, a wszystkie materiały są dostarczane przez Three Lions
  • Kurs składa się z 28 lekcji po 60 minut, a nasz semestr jesienny 2023 rozpoczyna się 16/17 października
  • Kursy online odbywają się za pośrednictwem platformy Zoom

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup

Czytaj więcej

Opis

Nie musisz kupować książki, otrzymasz wersję cyfrową. Materiały udostępniamy uczniom przed zajęciami, co daje czas na zapoznanie się z nimi. W trakcie lekcji uczymy nowego słownictwa, umiejętności mówienia i słuchania. Poprawa płynności i komunikacji to nasze główne cele.  Dodatkowo, zagadnienia gramatyczne są wprowadzane w klasie, a następnie ćwiczone po zajęciach w aplikacji e-learningowej Three Lions. Odwiedź  naszą platformę, aby rozwiązywać ćwiczenia, które umocnią język poznany na zajęciach. Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne zajęcia, podczas których zachęcamy ich do mówienia i mają możliwość poznania studentów z innych grup. Semestr kończy się egzaminem w wersji online obejmującym zagadnienia z całego kursu, po którym uczniowie otrzymują certyfikaty.

Jakie są korzyści związane z nauką języka angielskiego?


Język angielski jest on językiem oficjalnym aż w 55 krajach. Obecnie posługuje się nim już ponad 2 miliardy ludzi na świecie. Stał się on dominujący w takich branżach jak lotnictwo, media, rozrywka, biznes, nauka czy transport morski. Jest też niezbędny do realizacji kariery naukowej, działalności międzynarodowej lub pracy za granicą.


Opanowanie języka angielskiego otwiera wiele możliwości, szczególnie gdy łączymy przyszłość z dziedzinami takimi jak biznes, nauka, turystyka czy technologia. Biegła znajomość języka angielskiego niewątpliwie daje nam przewagę na rynku pracy. Umożliwia rozwój międzynarodowej kariery oraz nawiązywanie kontaktów z ludźmi z różnych kultur. Daje także dostęp do bogatej literatury, filmów, czy muzyki.


Ponadto obcy język dobrze jest znać dla ułatwienia i uprzyjemnienia sobie podróży oraz dla własnej satysfakcji i samorozwoju.

Kurs angielskiepo to świetna pomoc dla osób, które pragną nauczyć się języka.

Co lepsze kurs angielskiego czy samodzielna nauka?

Wrzesień i październik to rozpoczęcie zajęć w szkołach językowych. Wówczas zaczynamy się zastanawiać, czy zapisanie się na dodatkowy kurs angielskiego mogłoby okazać się dla nas korzystne. Samodzielna nauka w domu wiąże się bowiem z wieloma trudnościami. Łączy się z problemami ze zmobilizowaniem się, systematycznością. Kłopotliwa jest także samodzielna nauką mówienia. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, by samodzielnie uczyć się słownictwa czy gramatyki, konwersowanie tylko z samym sobą nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Po pierwsze motywacja

Wiele osób ma problem z motywacją do nauki. Zapisanie się na kurs ogromnie w tym pomaga, Uiszczenie opłaty powoduje, że na ogół szkoda jest zrezygnować w trakcie semestru, bo szkoda nam wydanych pieniędzy. Ponadto regularne zajęcia prowadzą do przyzwyczajeń i zmuszają do systematycznego kontaktu z językiem oraz samodzielnej pracy w domu. Obecność innych osób również wpływa na to, że staramy się przyswajać wiedzę, gdyż – nikt nie lubi źle wypadać na tle swojej grupy.

Kurs angielskiego – profesjonalni lektorzy



Na kursie języka angielskiego można skorzystać z pomocy osób, które nie tylko doskonale znają język zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej ale mają dużą wiedzę z zakresu metodyki i dydaktyki, a także umieją uczyć w przystępny, efektywny i ciekawy sposób. Ponadto kursy oferują kompleksowe podejście do nauki języka, koncentrując się na wszystkich jego aspektach: słownictwie, gramatyce, rozumieniu ze słuchu, czy mówieniu.

Kurs językowy – dodatkowe zalety


Kurs z reguły kończy się testem semestralnym lub certyfikatem językowym, a to oznacza, że będziemy musieli się do niego przygotować. Fakt ten wpływa na systematyczną naukę i sprawia, że nabiera ona tempa.

Natomiast świadectwu ukończenia kursu daje poczucie postępu. Jeśli z poziomu A2, robi się bowiem B1, a potem B2, odczuwamy satysfakcję.

Kurs języka angielskiego obejmuje też możliwość poprawy wyników z tego przedmiotu w szkole lub na uczelni, a także rozwijania się i poznania nowej kultury.

Na kursie stacjonarnym można poznać również ciekawych ludzi, którzy dzielą nasze zainteresowania, Z kolei dzięki kursom online możemy uczyć się języka angielskiego z własnego domu lub dowolnego miejsca, bez konieczności przemieszczania się.

?