ul. Krupnicza 12/5, Kraków
791 034 343

Język angielski dla firm

W zlokalizowanej w samym sercu krakowskiego Starego Miasta szkole, oferujemy kompleksowe kursy językowe dla firm oparte na interesujących i aktywnych lekcjach, które dodatkowo uzupełniamy darmowym pakietem e-learningowym, aby jeszcze lepiej zapamiętać i utrwalić materiał zaprezentowany podczas lekcji.

Native speaker lub Polak

Oferujemy zajęcia w Krakowie z native speakerem lub Polakiem. Uczniowie na niższych poziomach zaawansowania zwykle wolą naukę z polskim nauczycielem, jednak na poziomach średniozaawansowanym i zaawansowanym zachęcamy do nauki wyłącznie z nativem.

Pełne wsparcie online

Nasi klienci mają pełny dostęp do unikalnej platformy e-learningowej. Udostępniane są tam Uczniom dodatkowe materiały i statystyki. Menedżerowie z kolei uzyskują poprzez nią informacje o obecności, aktywności i postępie Uczniów.

Ukierunkowane kursy angielskiego dla firm

Możemy zbadać potrzeby Twojej firmy i zapewnić indywidualne lekcje języka angielskiego, które zaspokoją wszystkie wymagania. Nie trać czasu i pieniędzy na nieprzynoszące efektów lekcje i nauczanie. Ucząc się u nas, łatwo zauważysz postępy.

Nacisk na komunikację
Podczas naszych kursów językowych dla firm z Krakowa i okolic największy nacisk kładziemy na komunikację, tak aby zachęcić pracowników firm do nauki języków obcych. Ćwiczenia zwiększą ich płynność, wzbogacą słownictwo oraz pomogą przełamać barierę w mówieniu. Sprawimy, że używanie języka angielskiego będzie przyjemne i bezstresowe.
Przygotowanie do konkretnych sytuacji
Każda firma ma własne potrzeby. Negocjacje, pisanie e-maili czy użycie języka formalnego i nieformalnego - pomożemy Twoim pracownikom w każdej z tych sytuacji. Oferujemy krótko i długoterminowe szkolenia językowe dla pracowników firm, ukierunkowane na określone sytuacje i umiejętności.
Maksymalne korzyści
Wykraczamy poza sale lekcyjne. Dzięki platformie e-learningowej uczniowie mogą uczyć się wszędzie: w pracy, na wycieczce czy w domu. Mogą tam znaleźć mnóstwo unikalnych materiałów do nauki oraz komentarze od nauczycieli. Dostęp do platformy jest całkowicie darmowy dla każdego uczestnika kursu angielskiego.
Staranna organizacja
Cechują nas starannie zaplanowane kursy o przejrzystej strukturze. Nadzór nad organizacją wszystkich lekcji i kursów językowych sprawuje nasz Dyrektor, który przed dołączeniem do Three Lions był odpowiedzialny za szkolenie nauczycieli w British Council. Wszystkie lekcje są przygotowane z wyprzedzeniem, aby nauczyciele mogli skupić się wyłącznie na efektywnym prowadzeniu zajęć.
Skontaktuj się z nami

Umów Twoją firmę na lekcję pokazową!