ul. Krupnicza 12/5, Kraków
791 034 343

Język angielski dla firm Kraków

Ciesz się angielskim w biznesie w perfekcyjnym wydaniu.
Satysfakcjonujące zajęcia skupiające się na mówieniu i słownictwie.
Starannie zaplanowane lekcje na terenie Krakowa i okolic
z wykwalifikowanymi native speakerami.

Profesjonalne szkolenia językowe dla firm

check

Native speaker lub Polak 


Oferujemy zajęcia w Krakowie z native speakerem lub Polakiem. Uczniowie na niższych poziomach zaawansowania zwykle wolą naukę z polskim nauczycielem, jednak na poziomach średniozaawansowanym
i zaawansowanym zachęcamy do nauki wyłącznie z nativem

check

Pełne wsparcie online

 

Nasi klienci mają pełny dostęp do unikalnej platformy e-learningowej. Udostępniane są tam Uczniom dodatkowe materiały i statystyki. Menedżerowie z kolei uzyskują poprzez nią informacje o obecności, aktywności
i postępie Uczniów.

check

Ukierunkowany kurs języka angielskiego dla firm

 

Możemy zbadać potrzeby Twojej firmy
i zapewnić indywidualne lekcje języka angielskiego, które zaspokoją wszystkie wymagania.
Nie trać czasu i pieniędzy na nieprzynoszące efektów lekcje
i nauczanie. Ucząc się u nas, łatwo zauważysz postępy

Dymki

Nacisk na komunikację

Podczas naszych kursów językowych dla firm z Krakowa i okolic największy nacisk kładziemy na komunikację, tak aby zachęcić pracowników firm do nauki języków obcych . Ćwiczenia zwiększą ich płynność, wzbogacą słownictwo oraz pomogą przełamać barierę w mówieniu. Sprawimy, że używanie języka angielskiego będzie przyjemne i bezstresowe. 

rakieta

Przygotowanie do konkretnych sytuacji 

Każda firma ma własne potrzeby. Negocjacje, pisanie e-maili czy użycie języka formalnego (business english) i nieformalnego - pomożemy Twoim pracownikom w każdej z tych sytuacji.  Oferujemy krótko i długoterminowe szkolenia językowe z języka angielskiego dla firm z Krakowa i okolic, ukierunkowane na określone sytuacje i umiejętności.

tablica

Maksymalne korzyści SZKOLEŃ JĘZYKOWYCH

Wykraczamy poza sale lekcyjne. Dzięki platformie e-learningowej pracownicy twojej firmy mogą uczyć się angielskiego wszędzie: w pracy, na wycieczce czy w domu.  Mogą tam znaleźć mnóstwo unikalnych materiałów do nauki oraz komentarze od nauczycieli. Dostęp do platformy jest całkowicie darmowy dla każdego uczestnika kursu angielskiego.

wykres

Staranna organizacja 

Cechują nas starannie zaplanowane kursy językowe dla firm o przejrzystej strukturze. Nadzór nad organizacją wszystkich lekcji i kursów językowych sprawuje nasz Dyrektor, który przed dołączeniem do Three Lions był odpowiedzialny za szkolenie nauczycieli w British Council. Wszystkie lekcje są przygotowane z wyprzedzeniem, aby nauczyciele mogli skupić się na wyłącznie efektywnym prowadzeniu zajęć.

skontaktuj się z nami Umów Twoją firmę na lekcję pokazową

Three Lions Kraków
ul. Krupnicza 12/5
31-123 Kraków

Telefon: 791 034 343, (12) 429 14 57
Email: [email protected]