ul. Krupnicza 12/5, Kraków
info@3lions.pl
791 034 343
Poznaj nasze metody nauczania

Ponieważ uczymy wyłącznie angielskiego, możemy zaoferować najbardziej autentyczne oraz efektywne środowisko do nauki języka, które pomoże Ci osiągnąć postępy w przyjaznej i wspierającej atmosferze.
Nasze kursy zostały starannie zaplanowane, aby zmaksymilizować motywację i zainteresowanie oraz zagwarantować szybkie postępy. Materiały i ćwiczenia były wcześniej przetestowane, a Twoi nauczyciele są aktywni i zaangażowani. 

Przede wszystkim konswersacja!
Mówimy! Mówimy! Mówimy!
Mowa staje się łatwiejsza, im częściej się nią posługujesz. Zajęcia będą skoncentrowane na mówieniu, słownictwie i słuchaniu. Możemy zagwarantować pełne zabawy lekcje i tematy warte poruszenia. Wraz ze wzrostem pewności siebie, blokady i stres, których doświadczyłeś wcześniej, szybko zanikną.
Zajęcia wyłącznie z native speakers
Prawdziwy, użyteczny, współczesny angielski
Native speaker i autentyczne materiały,
z których korzystamy w klasie oraz nasz system on-line, pozwoli Ci poznać tylko prawdziwy, użyteczny i nowoczesny język. Słownictwo, którego będziesz się uczył, pochodzi z autentycznych tekstów
i najbardziej aktualnych publikacji. Jest ono przekazywane przez nauczycieli, którzy urodzili się i wychowywali w Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii, Kanadzie czy Australii.
Chcemy by nauka była dla Ciebie przyjemnością
Interesujące lekcje w przyjaznej atmosferze
Kiedy lekcja jest interesująca, a Ty jesteś zadowolony, uczysz się znacznie szybciej.
To takie proste. Atmosfera w klasie jest przyjazna i sprzyjająca współpracy. Mamy ten sam cel, do którego dążymy wspólnie.
Nauczymy Cię prawdziwego angielskiego
Profesjonalni, zmotywowani native speakerzy
Naszą zaletą jest to, że każda grupa ma dwóch native speakerów. Są zawsze dobrze przygotowani, gotowi do pomocy w czasie lekcji i poza nimi - on-line. Angielski jest ich językiem ojczystym, dzięki czemu masz możliwość poznania języka takim, jakim jest on naprawdę oraz zdobycia umiejętności posługiwania się nim.
Uczymy bez książek i skupiamy się na praktyce
Pokażemy Ci „nieksiążkowy” angielski
Dla naszych mocniejszych uczniów (B2 +, C1, C2), przygotowaliśmy całe kursy w oparciu
o autentyczne materiały. Będziesz korzystać ze stymulujących i prowokujących artykułów, tekstów i filmów, ze 100% oryginalnym językiem. Tematy w nich poruszane pomogą Ci mówić, myśleć oraz argumentować. Ponieważ wszystkie materiały są opracowywane przez Three Lions, nie musisz kupować książki.
Nauka nie kończy się na lekcjach
Feedback od nauczyciela oraz
e-learning

Nasz unikalny system nauki on-line pomoże Ci zmaksymalizować swoje postępy. Po lekcjach, otrzymasz od Twojego nauczyciela, pisemną informację dotyczącą Twoich mocnych stron oraz wskazówki, jak wyeliminować błędy. Będziesz miał wgląd do wszystkich statystyk, co ułatwi mierzenie postępów i pomoże Ci skupić się na najważniejszych dla Ciebie obszarach. Po każdych zajęciach otrzymasz pracę domową, a ponadto, co pewien czas, zapewniamy ćwiczenia egzaminacyjne, idiomy i tematy wypracowań. Dzięki naszemu systemowi online, wszystko to jest dostępne dla Ciebie w każdej chwili.
Poznaj naszych nauczycieli
Daniel
Melbourne, Australia
 Ukończone studia:
 


Ulubiona kuchnia:
 


Dlaczego Polska?:
 


Ciekawostka:
 


Rozmiar buta:
 


Ross czy Chandler?
 


Kto wybudował piramidy? Egipcjanie czy obcy?:
 


Tracey
Anglesey, Wales
Nie jesteś pewny swojego poziomu?
Rozwiąż test online!
Uczymy wyłącznie języka angielskiego dlatego robimy to najlepiej :)
Kursy angielskiego
dla osób indywidualnych

Poznaj rodzaje kursów
Kursy angielskiego
dla firm i instytucji

Zapoznaj się z ofertą

Three Lions Kraków
ul. Krupnicza 12/5
31-123 Kraków

Telefon:  791 034 343, (12) 429 14 57
Email: info@3lions.pl

Three Lions Katowice
Mickiewicza 22/4
40-092 Katowice

Telefon: 32 203 70 80
Email: biuro@3lions.pl