Kursy angielskiego $HORT - ONLINE

Wersje CONTACT – dbaj o swój angielski także podczas wakacji

Kursy $HORT – Konwersacje lub Biznes

Wykorzystaj letni czas i nie trać kontaktu z angielskim. Przełam barierę językową, zacznij mówić płynnym bogatym w słownictwo angielskim.
Słynna renomowana krakowska szkoła językowa Three Lions od kilku lat prowadzi także zajęcia online.

Od poprzednich wakacji organizujemy także kursy w wersji SHORT CONTACT. To wygodna i wyjątkowo atrakcyjna cenowo oferta nauki angielskiego.

Konwersacje SHORT CONTACT Online to rozwiązanie dla osób, które chcą poszerzyć słownictwo, poprawić wymowę, mówić płynnie.

Short Business CONTACT Online  to propozycja dla osób, które w pracy posługują się językiem angielskim i powinny dbać o ciągły jego rozwój: poszerzyć słownictwo, poprawić wymowę, mówić płynnie.

 

Dlaczego warto zapisać się na kursy SHORT?

  • Kursy $HORT to świetna okazja do intensywnej i wydajnej nauki angielskiego
  • Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów. Każda lekcja koncentruje się wyłącznie na płynności mówienia, dokładności i nowym słownictwie.
  • Odwiedź naszą platformę e-learningową, na której po każdych zajęciach znajdziesz nowe materiały do nauki. Będziesz mieć również dostęp do dodatkowych ćwiczeń online, koncentrujących się na czasownikach frazowych i idiomach.
  • Wszystkie materiały i konta pozostają dostępne także po zakończeniu kursu.
  • Tylko do końca maja zapłacisz za kurs wakacyjny mniej o 30%. Nie zwlekaj!

Zapisz sie na kurs

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

google

Uczęszczam na lekcję do ThreeLions od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele są zaangażowani, tworzą przyjazną atmosferę, zawsze starają się wszystko dobrze wytłumaczyć, a lekcje prowadzą na tyle kreatywnie, że oprócz nauki, można się dobrze bawić. Polecam!

Marcel Drwięga 30 marca, 2023
google

Super szkoła, rewelacyjni nauczyciele-kompetentni i pomocni, sami native speakerzy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam😄

Paulina Broniewska 17 lutego, 2023
google

Ciekawa szkoła oparta na trochę innych zasadach niż typowe szkoły angielskiego. Jedna z nielicznych gdzie na zajęciach grupowych można przełamać barierę komunikacyjną. Lekcje ciekawe, lektorzy sympatyczni. Ale są też minusy: czasami sporo chaosu w szkole i w organizacji zajęć. Niestety często też na lekcjach i w materiałach do nauki jest bałagan. Lektorzy bardziej lub mniej profesjonalni, zależy na kogo się trafi. Grupy nie do końca dobrze dobrane pod względem poziomu, co utrudnia naukę. Nad tym przydałoby się popracować. Przystępna cena jak za zajęcia z nativami. Bardziej odpowiadałaby mi formuła dłuższych zajęć raz w tygodniu niż dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Generalnie nie jest źle na tle innych szkół, ale np. gramatyki może być ciężko się tu nauczyć, choć oczywiście ćwiczenia gramatyczne się robi. Można poćwiczyć płynność rozmowy, ale już niekoniecznie poprawność. Plus za możliwość wyboru formy stacjonarnej lub on-line.

Katarzyna W 12 października, 2022
google

Super szkoła. Polecam 🙂

Józef Derus 1 października, 2022
google

Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole💜

Agnieszka Wojcik 22 września, 2022
google

Super kursy, świetna kadra, przestępne ceny. Gorąco polecam

Karolina Kwiek 20 września, 2022
Zobacz wcześniejsze

Zajęcia Online

Już dzisiaj możesz kupić kurs SHORT w wyjątkowej cenie – dajemy -30% rabat. To absolutnie najniższa cena(tylko do końca maja).

Łączymy się na ZOOM-ie 🙂 Każdorazowo przed zajęciami dostaniesz na maila zaproszenie z linkiem.

Grupy są niewielkie: liczą 7 – 8 osób. Dzięki temu masz możliwość swobodnych rozmów, słuchania i mówienia jednocześnie „wyłapywania” nowych słów, a także ewentualnych błędów oraz poprawionych przez nauczyciela wersji.

Kurs jest oparty o materiały przygotowane specjalnie na jego potrzeby. Mówimy żywym, użytecznym językiem angielskim, który będziesz mógł wykorzystać komunikując się po angielsku, jak i w angielskim dla biznesu. Poruszamy tematy interesujące, wciągające, aby każdy student mógł się w nich swobodnie odnaleźć i aktywnie uczestniczyć w dyskusji. Nie ma możliwości żebyś się nudził 🙂