KURS Angielskiego $HORT
Konwersacje CONTACT w Szkole

UWAGA – lwia część wiedzy dla Ciebie?  w maju tylko 279 zł

SHORT SUMMER COURSE – Conversation Contact w Szkole

Jeśli chcesz pozostać w kontakcie z językiem angielskim tego lata, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę.

Dołącz do kursu CONVERSATION SUMMER „CONTACT” w wersji stacjonarnej (w Krakowie) i osiągnij maksymalne postępy w mówieniu i poszerzaniu słownictwa.

  • Kursy są przeznaczone zarówno dla tych, którzy wypoczywają jak i dla tych mocno zapracowanych. Kursy SHORT w wersji „CONTACT” pozwalają na pozostanie w kontakcie z językiem angielskim przez kilka tygodni. Zajęcia trwają 180 minut w tygodniu.
  • Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych nauczycieli native speakerów. Podczas lekcji skupiamy się na płynności mówienia i nowym słownictwie. Zostały zaprojektowane tak, aby były zabawne i stymulujące. Będziesz chętnie mówić i wyrażać swoje opinie.

Specjalna oferta tylko w maju 2023,
cena to nie wszystko …

Krótko, intensywnie, a przede wszystkim skutecznie. Tak właśnie wyglądają nasze kursy $HORT prowadzone wyłącznie przez native speakerów. Dzięki temu ten rodzaj zajęć  jest tak ceniony przez studentów.

  • Uczysz się wyłącznie z dedykowanych dla potrzeb kursu materiałów. Nie korzystamy z podręczników, więc nie musisz ponosić żadnych dodatkowych opłat. Kursy konwersacyjne to przede wszystkim autentyczny, użyteczny angielski. Poruszane tematy są przygotowane tak, aby wciągały Cię w dyskusję, dzięki temu cały czas aktywnie uczestniczysz w zajęciach.
  • Przed zajęciami otrzymujesz od nas wszystkie materiały, które będą używane w ich trakcie. Mówimy o tematach ciekawych, nierzadko kontrowersyjnych i wywołujących skrajne emocje 🙂

SHORT SUMMER COURSE – to realny kontakt z angielskim

  • Uczysz się nie tylko na zajęciach. Aby Twoja nauka była efektywna, masz stały dostęp do platformy e-learningowej. Możesz do nich zaglądać w dowolnym momencie i kontynuować naukę samodzielnie. Materiały, do których masz dostęp to odnoszą się do słownictwa, gramatyki.
  • Konwersacje CONTACT w Krakowie to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie spotkania na żywo, realny kontakt z lektorem i innymi studentami. Przy okazji można nawiązać ciekawe znajomości. Poza zajęciami doświadczysz ich w trakcie letnich
Krótsza forma pozwala na utrzymanie niskiej ceny dla uczestników tego typu kursów.
Ponadto tylko teraz – do 31 maja 2023 kursy SHORT są jeszcze tańsze w przedsprzedaży. -30% Rabat dla kursów SHORT to rewelacyjna cena. Dlatego, jeśli potrzebujesz ciągłego kontaktu z językiem pospiesz się i kup dzisiaj zapisz się – startujemy od początku lipca.

Zapisz sie na kurs

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

google

Uczęszczam na lekcję do ThreeLions od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele są zaangażowani, tworzą przyjazną atmosferę, zawsze starają się wszystko dobrze wytłumaczyć, a lekcje prowadzą na tyle kreatywnie, że oprócz nauki, można się dobrze bawić. Polecam!

Marcel Drwięga 30 marca, 2023
google

Super szkoła, rewelacyjni nauczyciele-kompetentni i pomocni, sami native speakerzy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam😄

Paulina Broniewska 17 lutego, 2023
google

Ciekawa szkoła oparta na trochę innych zasadach niż typowe szkoły angielskiego. Jedna z nielicznych gdzie na zajęciach grupowych można przełamać barierę komunikacyjną. Lekcje ciekawe, lektorzy sympatyczni. Ale są też minusy: czasami sporo chaosu w szkole i w organizacji zajęć. Niestety często też na lekcjach i w materiałach do nauki jest bałagan. Lektorzy bardziej lub mniej profesjonalni, zależy na kogo się trafi. Grupy nie do końca dobrze dobrane pod względem poziomu, co utrudnia naukę. Nad tym przydałoby się popracować. Przystępna cena jak za zajęcia z nativami. Bardziej odpowiadałaby mi formuła dłuższych zajęć raz w tygodniu niż dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Generalnie nie jest źle na tle innych szkół, ale np. gramatyki może być ciężko się tu nauczyć, choć oczywiście ćwiczenia gramatyczne się robi. Można poćwiczyć płynność rozmowy, ale już niekoniecznie poprawność. Plus za możliwość wyboru formy stacjonarnej lub on-line.

Katarzyna W 12 października, 2022
google

Super szkoła. Polecam 🙂

Józef Derus 1 października, 2022
google

Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole💜

Agnieszka Wojcik 22 września, 2022
google

Super kursy, świetna kadra, przestępne ceny. Gorąco polecam

Karolina Kwiek 20 września, 2022
Zobacz wcześniejsze

Renomowana szkoła – Nowoczesne metody

Zajęcia  Konwersacje SHORT odbywają się w naszej szkole przy ul. Krupniczej na Starym Mieście blisko krakowskiego Rynku.

Dla „ambitnych” studentów mamy dużą ilość dodatkowej nauki w domu, uzupełniając wiedzę zdobytą w klasie. Po lekcji odwiedź naszą platformę e-learningową, na której znajdziesz nowe materiały do ​​nauki po każdych zajęciach.

Wszystkie materiały i konta pozostają dostępne po zakończeniu kursu. Zajęcia trwają 90 minut, i odbywają się dwa razy w tygodniu.

Kurs rozpocznie się we wtorek 4 lipca 2023