Short – Konwersacje contact online

Utrzymaj kontakt. Nie zapominaj języka przez wakacje

SHORT SUMMER COURSE – Conversation Contact Online

Wakacje to czas kiedy udaje nam się znaleźć więcej czasu dla siebie. Czemu nie wykorzystać go na własny rozwój i CONTACT z angielskim. Kiedy przestajemy się uczyć, łatwo zapominamy. Jak mieć stały kontakt z językiem angielskim?

Zapisz się na kurs CONVERSATION SUMMER „CONTACT”. Dołącz do nas w wersji online i osiągnij maksymalne postępy w zakresie mówienia i poszerzania słownictwa bez wychodzenia z domu.

Zajęcia trwają 180 minut tygodniowo.

Kursy są przeznaczone zarówno dla tych którzy wypoczywają jak i dla zapracowanych. Wystarczy, że znajdziesz  trochę czasu dla siebie. Kursy SHORT w wersji „CONTACT ONLINE” pozwalają na realny kontakt z językiem angielskim przez kilka tygodni.

Lekcje podczas wakacyjnych SHORT kursów prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych nauczycieli native speakerów.  Skupiamy się wyłącznie na płynności mówienia i nowym słownictwie.

Wyjątkowa cena tylko w maju, ale co powiesz jeszcze na …

  • Uczysz się tylko z native speakerami, a nie ma lepszej metody na contakt z angielskim
  • Podczas zajęć wykorzystujemy opracowane specjalnie dla potrzeb kursu materiały. Skupiamy się na żywym, użytecznym języku angielskim. Poruszamy tematy interesujące, wciągające, aby każdy student mógł się w nich swobodnie odnaleźć i aktywnie uczestniczyć w dyskusji.
  • Nie korzystamy z podręczników, więc nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat.
  • Przed zajęciami otrzymujesz od nas pakiet materiłów, które będą używane w trakcie zajęć. Nie będziesz zaskoczony, możesz już wcześniej się z nimi zapoznać, a nawet nauczyć 🙂

Zapisz sie na kurs

SHORT SUMMER COURSE – Twój kontakt z angielskim

  • Dla wytrwałych, którzy chcą wykorzystać ten czas intensywnie dodatkowo zachęcamy do korzystania z platformy e-learningowej. Znajdziesz tam nowe materiały do nauki dodawane po każdych zajęciach. Wszystkie materiały i konta pozostają dostępne po zakończeniu kursu.
  • Konwersacje Short CONTACT Online, to rozwiązanie dla oosób, które chcą poszerzyć słownictwo, poprawić wymowę, mówić płynnie. To możliwe w komunikacji z native speakerami i w małych grupach: 7-9 osobowych

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

google

Uczęszczam na lekcję do ThreeLions od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele są zaangażowani, tworzą przyjazną atmosferę, zawsze starają się wszystko dobrze wytłumaczyć, a lekcje prowadzą na tyle kreatywnie, że oprócz nauki, można się dobrze bawić. Polecam!

Marcel Drwięga 30 marca, 2023
google

Super szkoła, rewelacyjni nauczyciele-kompetentni i pomocni, sami native speakerzy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam😄

Paulina Broniewska 17 lutego, 2023
google

Ciekawa szkoła oparta na trochę innych zasadach niż typowe szkoły angielskiego. Jedna z nielicznych gdzie na zajęciach grupowych można przełamać barierę komunikacyjną. Lekcje ciekawe, lektorzy sympatyczni. Ale są też minusy: czasami sporo chaosu w szkole i w organizacji zajęć. Niestety często też na lekcjach i w materiałach do nauki jest bałagan. Lektorzy bardziej lub mniej profesjonalni, zależy na kogo się trafi. Grupy nie do końca dobrze dobrane pod względem poziomu, co utrudnia naukę. Nad tym przydałoby się popracować. Przystępna cena jak za zajęcia z nativami. Bardziej odpowiadałaby mi formuła dłuższych zajęć raz w tygodniu niż dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Generalnie nie jest źle na tle innych szkół, ale np. gramatyki może być ciężko się tu nauczyć, choć oczywiście ćwiczenia gramatyczne się robi. Można poćwiczyć płynność rozmowy, ale już niekoniecznie poprawność. Plus za możliwość wyboru formy stacjonarnej lub on-line.

Katarzyna W 12 października, 2022
google

Super szkoła. Polecam 🙂

Józef Derus 1 października, 2022
google

Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole💜

Agnieszka Wojcik 22 września, 2022
google

Super kursy, świetna kadra, przestępne ceny. Gorąco polecam

Karolina Kwiek 20 września, 2022
Zobacz wcześniejsze