ul. Krupnicza 12/5, Kraków
791 034 343

KURSY ONLINE

Rozpoczęliśmy zapisy na marzec 2021
Świetne ceny w naszej noworocznej ofercie
Ograniczona ilość miejsc. Oferta potrwa do 31 stycznia
Pricing

Platforma e-learningowa

E-platforma do nauki w domu
 
XMAS OFFER - Oferta kończy się 26 grudnia!
Opinie naszych uczniów
Three Lions to znakomite metody dydaktyczne,fantastyczni ludzie oraz efektywna i szybka nauka angielskiego dla osób w każdym wieku. Wyjątkowi i świetnie przygotowani native speakerzy sprawiają,że język przestaje być obcy. Zajęcia mijają w mgnieniu oka w przyjaznej atmosferze. Nie żałuję ani minuty:)
Monika Nabożny
Znakomici nauczyciele i interesujące lekcje. Dzięki wielu ćwiczeniom na komunikację możesz nauczyć się praktycznego użycia języka. Zdecydowanie polecam!
Gosia Makowska
Nauka z native speakerem była dla mnie nowością,ale też miłym zaskoczeniem. Przede wszystkim od razu przestawiamy się na myślenie po angielsku. Co więcej,osłuchujemy się z akcentami z różnych zakątków Wielkiej Brytanii. Nie mamy do czynienia jedynie z idealną wymową,jaką posiadają polscy nauczyciele w szkołach,co jest wielkim plusem.
Ewelina Witko
Zajęcia w Three Lions działają jak magnes! W dużej mierze to zasługa native speakerów – są nie tylko profesjonalnymi nauczycielami,ale przede wszystkim ciekawymi,młodymi ludźmi i pasjonatami tego,co robią! Dzięki nim zajęcia są niebanalnym spotkaniem z językiem angielskim. Na plus zaliczam także dobór tematyki zajęć - dotyczy wszystkiego,co aktualne w globalnej wiosce!
Marta Dendys
W Szkole Three Lions uczę się języka angielskiego od 3 semestrów. Bardzo podobają mi się zajęcia z native speakerami,którzy bardzo angażują się w swoją pracę,a dodatkowo zapewniają że zajęcia odbywają się w bardzo sympatycznej atmosferze.
Karolina Szopa
W Three Lions uczę się od roku. Po dwóch semestrach nauki widzę zdecydowaną poprawę w porozumiewaniu się językiem angielskim. Dużym plusem szkoły jest organizowanie dodatkowych zajęć tematycznych,jednak jej największą siłą są lektorzy - native speakerzy,którzy w ciekawy i zabawny sposób prowadzą kursy.
Agnieszka Markewycz
Zajęcia konwersacyjne są rewelacyjne! Wspaniali nauczyciele native speakerzy - zaangażowani,profesjonalni,zabawni. Tematy i materiały są ciekawe - zawsze na czasie,często kontrowersyjne. Dyskusje są ożywione i zajmujące. Zadania domowe pomagają utrwalić poznane słownictwo. Gorąco polecam Szkołę Three Lions - sama nie mogę się doczekać kolejnego semestru!
Gabriela Iwasyk
Szkołę Three Lions wybrałem ze względu na profesjonalizm działania Szkoły i szeroki zakres merytoryczny proponowanej nauki wybranego języka. Dobrze dobrane podręczniki do nauki języka oraz duża ilość ćwiczeń otrzymywanych online na pewno są atutem tej szkoły. Jednym słowem,warto uczyć się w tej Szkole języków obcych!
Rafał
Zajęcia odbywają w dogodnych godzinach popołudniowych. Moja grupa została idealnie dobrana pod względem poziomu zaawansowania. Otrzymywane materiały są ciekawe i różnorodne,na zajęciach poruszane są interesujące tematy z życia codziennego. Prowadzący dbają o integrację grupy,jak uczestnicy czujemy się swobodnie i dobrze się bawimy. Jestem niezwykle zadowolona z nauki w szkole Three Lions.
Katarzyna Kawończyk
Ogromnym plusem tej szkoły jest to,że zajęcia odbywają się z native speakerami. Nauczyciele pochodzą z różnych zakątków świata,więc możliwe jest obcowanie z różnymi akcentami. Mają świetne podejście do Uczniów,nie ma tej typowej szkolnej atmosfery. Między nauczycielami a Uczniami nie ma dużego dystansu,dzięki czemu zajęcia przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze:)
Patrycja Kosiaty

Kontakt z nami

Zrób test online

Zapisz się online

Kontakt
z nami
Zrób test
online
Zapisz się
online