ul. Krupnicza 12/5, Kraków
791 034 343

Proficiency C2 (bez książki)


Nasze kursy Proficiency przygotowane są wyłącznie w oparciu o autentyczne materiały. Nie korzystamy z podręcznika, zatem słownictwo jest prawdziwe i aktualne. Zajęcia  skupione są na mówieniu, słownictwie i słuchaniu, a kazda lekcja wzbogacona jest o element gramatyczny. Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych native speakerów.

p
Grupa Godziny zajeć CENA ZA 2 SEMESTRY
CENA ZA 1 SEMESTR
Proficiency 1 Wt + Czw
17.30 - 19.00
1699,00zł
1399,00zł   (112h)
Oszczędzasz 300zł
849,00zł
749,00zł   (56h)
Oszczędzasz 100zł
Nie jesteś pewny swojego poziomu?
Rozwiąż test online!
Dla kogo jest ten kurs?
Świetnie znasz język angielski :) Czasami jednak popełniasz błędy, dlatego chciałbyś poprawniej się wypowiadać oraz poszerzyć zasób słownictwa pracując wyłącznie na autentycznych materiałach. Zajęcia prowadzone są wyłącznie po angielsku,
z naciskiem na mówienie, rozwój umiejętności słuchania i przyswajanie słownictwa.

Co zawiera kurs?
 Test diagnostyczny na początku kursu
 Lekcje wyłącznie z native speakerem
 Lekcje oparte w 100% na autentycznych materiałach, zapewnianych przez szkołę
Zadanie on-line po każdej 
Dodatkowe materiały (przygotowanie do egzaminu, Idiomy, Phrasal Verbs oraz zadania pisemne) udostępniane on-line co 6 lekcji
 Regularny feedback i porady od nauczycieli
 Powtórka co 6 lekcji z testem on-line ułatwiającym zapamiętywanie
 Test końcowy, certyfikat i raport po zakończeniu kursu
Opinie naszych uczniów:
Three Lions to znakomite metody dydaktyczne, fantastyczni ludzie oraz efektywna i szybka nauka angielskiego dla osób w każdym wieku. Wyjątkowi i świetnie przygotowani native speakerzy sprawiają, że język przestaje być obcy. Zajęcia mijają w mgnieniu oka w przyjaznej atmosferze. Nie żałuję ani minuty :)
- Monika Nabożny
W Three Lions uczę się od roku. Po dwóch semestrach nauki widzę zdecydowaną poprawę w porozumiewaniu się językiem angielskim. Dużym plusem szkoły jest organizowanie dodatkowych zajęć tematycznych, jednak jej największą siłą są lektorzy - native speakerzy, którzy w ciekawy i zabawny sposób prowadzą kursy.
- Agnieszka Markewycz
Fantastyczny pakiet do nauki.
Lekcje i metoda nauki
Podczas zajęć stosujemy metodę Komunikatywną, kładąc nacisk na mówienie, słownictwo oraz umiejętności rozumienia ze słuchu. Lekcje oparte są w 100% na niepodręcznikowych, autentycznych materiałach z Wielkiej Brytanii i USA. Nauczyciele, którymi są native speakerzy, pomogą Ci zmaksymalizować postępy.
System oceniania online
Podczas trwania kursu, w Student Zone masz dostęp do informacji, ocen oraz statystyk. Od początku do końca monitorujemy Twój rozwój, zapewniamy feedback i porady nauczycieli. Zawsze też możesz napisać do nich z pytaniem.
Test diagnostyczny
Pierwszym zadaniem domowym będzie Test Diagnostyczny przygotowany na podstawie materiału, który będziesz przerabiał w czasie kursu. Da Ci to wskazówki, na czym powinieneś się skupić, a nauczycielowi pomoże jak najlepiej dostosować lekcje do Twoich potrzeb.
Lekcje powtórkowe
Co 6 lekcji następuje lekcja powtórkowa. Ma ona na celu przećwiczenie i utrwalenie przerobionego dotychczas materiału. Angażujące ćwiczenia i gry pomagają rozwiać wszelkie niejasności oraz ułatwić zapamiętywanie. Dodatkowe materiały on-line w Student Zone są uzupełnieniem lekcji.
Utrwalenie materiału
Każda lekcja zaczyna się od krótkiej powtórki z poprzednich zajęć. Zadania domowe on-line pomagają przećwiczyć nowy materiał, a regularne lekcje powtórkowe zapewniają jego utrwalenie. Testy powtórkowe udostępniane są on-line w Student Zone.
Indywidualne konsultacje 
W każdej chwili możesz napisać do nauczyciela wiadomość za pomocą Student Zone, tam też otrzymasz regularny feedback dotyczący aktywności na lekcjach. Organizujemy również indywidualne konsultacje, podczas których możesz zadawać pytania oraz dowiedzieć się więcej o swoich postępach.
Test końcowy
Zakończeniem kursu jest test sprawdzający umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania, gramatykę oraz słownictwo. Zostanie Ci on zwrócony po sprawdzeniu przez Twojego nauczyciela i wystawieniu oceny.
Certyfikat
Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat, wystawiony przez nauczyciela na podstawie wyniku testu końcowego, statystyk on-line oraz aktywności na zajęciach. Znajdą się na nim Twoje oceny, opinia nauczyciela oraz wskazówki na dalszą naukę. 

Three Lions Kraków
ul. Krupnicza 12/5
31-123 Kraków

Telefon: 791 034 343, (12) 429 14 57
Email: [email protected]