ul. Krupnicza 12/5, Kraków
791 034 343

Kursy dla młodzieży


Młodzieży zapewniamy zajęcia w przyjaznej atmosferze sprzyjającej nauce. Rozwijane są wszystkie najważniejsze umiejętności, szczególnie mówienie, gramatyka i rozumieniu ze słuchu. Nasz kurs dla młodzieży został zaprojektowany tak, aby zainteresować i zmotywować Kursantów. Chcemy, aby nauka była przyjemnością, dlatego wprowadziliśmy gry i aktywności ruchowe, które gwarantują angażujące zajęcia. Jest to kurs nastawiony na maksymalne przyswajanie słownictwa oraz “przełamanie bariery” w mówieniu. Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez native speakerów,  którzy uczą w pełni “codziennego” angielskiego.
 
p
Grupa Godziny zajeć CENA ZA 2 SEMESTRY
Cena za 1 semestr
Intermediate 1 (B1) Pon + Śr
15.45 - 17.15
1699,00zł
1399,00zł   (112h)
Oszczędzasz 300zł
849,00zł
749,00zł   (56h)
Oszczędzasz 100zł
Upper-Intermediate 1 (B2) Wt + Czw
15.45 - 17.15
1699,00zł
1399,00zł   (112h)
Oszczędzasz 300zł
849,00zł
749,00zł   (56h)
Oszczędzasz 100zł
FCE 1 (B2+) Pon + Śr
15.45 - 17.15
1699,00zł
1399,00zł   (112h)
Oszczędzasz 300zł
849,00zł
749,00zł   (56h)
Oszczędzasz 100zł
Nie jesteś pewny swojego poziomu?
Rozwiąż test online!
Dla kogo jest ten kurs?
Język angielski jest ważny dla Ciebie ze względu na dalszą naukę lub przyszłą pracę. Potrzebujesz pewniej się wypowiadać, opanować gramatykę oraz poszerzyć zasób słownictwa. Chcesz nauczyć się “naturalnego języka i wymowy” dzięki zajęciom z native speakerami.
Co zawiera kurs?
 Test diagnostyczny na początku kursu
 Lekcje wyłącznie z native speakerami
Praca w oparciu o podręcznik i materiały uzupełniające (w przypadku poziomu FCE B2+ jest to kurs bez książki)
 Zadanie on-line po każdej lekcji
 Powtórka co 6 lekcji z testem on-line 
 Regularny feedback i porady od nauczycieli
 Test końcowy, certyfikat i raport po zakończeniu kursu
Opinie naszych uczniów:
Three Lions to znakomite metody dydaktyczne, fantastyczni ludzie oraz efektywna i szybka nauka angielskiego dla osób w każdym wieku. Wyjątkowi i świetnie przygotowani native speakerzy sprawiają, że język przestaje być obcy. Zajęcia mijają w mgnieniu oka w przyjaznej atmosferze. Nie żałuję ani minuty :)
- Monika Nabożny
W Three Lions uczę się od roku. Po dwóch semestrach nauki widzę zdecydowaną poprawę w porozumiewaniu się językiem angielskim. Dużym plusem szkoły jest organizowanie dodatkowych zajęć tematycznych, jednak jej największą siłą są lektorzy - native speakerzy, którzy w ciekawy i zabawny sposób prowadzą kursy.
- Agnieszka Markewycz
Fantastyczny pakiet do nauki.
Lekcje i metoda nauki
Podczas zajęć stosujemy metodę Komunikatywną, skupiając się całkowicie na mówieniu i poszerzaniu słownictwa. Nauczyciele, którymi są native speakerzy, pomogą Ci zmaksymalizować postępy, przełamać bariery w mówieniu oraz zachęcą Cię do jak najczęstszego mówienia po angielsku.
System oceniania online
Podczas trwania kursu, w Student Zone masz dostęp do informacji, ocen oraz statystyk. Od początku do końca monitorujemy Twój rozwój, zapewniamy feedback i porady nauczycieli. Zawsze też możesz napisać do nich z pytaniem.
Test diagnostyczny
Pierwszym zadaniem domowym będzie Test Diagnostyczny przygotowany na podstawie materiału, który będziesz przerabiał w czasie kursu. Da Ci to wskazówki, na czym powinieneś się skupić, a nauczycielowi pomoże jak najlepiej dostosować lekcje do Twoich potrzeb.
Lekcje powtórkowe
Dla poziomu FCE (B2+), co 6 lekcji następuje lekcja powtórkowa.  Ma ona na celu przećwiczenie i utrwalenie przerobionego dotychczas materiału. Angażujące ćwiczenia i gry pomagają rozwiać wszelkie niejasności oraz ułatwić zapamiętywanie.
Utrwalenie materiału
Każda lekcja zaczyna się od krótkiej powtórki z poprzednich zajęć. Zadania domowe on-line pomagają przećwiczyć nowy materiał, a regularne lekcje powtórkowe zapewniają jego utrwalenie. Testy powtórkowe udostępniane są on-line w Student Zone
Indywidualne konsultacje 
W każdej chwili możesz napisać do nauczyciela wiadomość za pomocą Student Zone, tam też otrzymasz regularny feedback dotyczący aktywności na lekcjach. Organizujemy również indywidualne konsultacje, podczas których możesz zadawać pytania oraz dowiedzieć się więcej o swoich postępach.
Test końcowy
Zakończeniem kursu jest test sprawdzający umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania, gramatykę oraz słownictwo. Zostanie Ci on zwrócony po sprawdzeniu przez Twojego nauczyciela i wystawieniu oceny.
Certyfikat
Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat, wystawiony przez nauczyciela na podstawie wyniku testu końcowego, statystyk on-line oraz aktywności na zajęciach. Znajdą się na nim Twoje oceny, opinia nauczyciela oraz wskazówki na dalszą naukę. 

Three Lions Kraków
ul. Krupnicza 12/5
31-123 Kraków

Telefon: 791 034 343, (12) 429 14 57
Email: [email protected]