ul. Krupnicza 12/5, Kraków
791 034 343

Kursy maturalne


Planujesz zdać egzamin maturalny na poziomie rozszerzonym i chcesz osiągnąć jak najlepszy wynik, aby móc dostać się na wymarzone studia.  Potrzebujesz rozwinąć umiejętności czytania i pisania oraz zwiększyć swój zasób słownictwa, zgodny z wymogami maturalnymi. Lekcje nastawione są naukę języka egzaminacyjnego, umiejętności i techniki potrzebne do zdania egzaminu. Pracujemy też nad mówieniem, gramatyką oraz słownictwem. Zajęcia trwają 90 minut i są prowadzone przez wykwalifikowanego i doświadczonego nauczyciela polskiego pochodzenia. 

p
Grupa Godziny zajeć CENA ZA 2 SEMESTRY
CENA ZA 1 SEMESTR
Matura rozszerzona a Wt + Czw
15.45 - 17.15


999,00zł   (80h)
Nie jesteś pewny swojego poziomu?
Rozwiąż test online!
Dla kogo jest ten kurs?
Kurs przeznaczony jest dla osób, które chciałyby przystąpić do rozszerzonej matury z języka angielskiego. 
Cenisz swój czas i chcesz szybko zobaczyć efekty nauki. Większą część lekcji zajmują gramatyka, słownictwo oraz przyswojenie formy egzaminu. 
Co zawiera kurs?
 Test diagnostyczny na początku kursu
Lekcje wyłącznie z doświadczonym polskim nauczycielem
 Nacisk na najbardziej problematyczne części egzaminu i gramatykę
 Zadanie domowe on-line 
Dodatkowe materiały (Idiomy oraz Phrasal Verbs) udostępniane co 6 lekcji
 Regularny feedback i porady od nauczycieli 
 Certyfikat po zakończeniu kursu
Opinie naszych uczniów:
Three Lions to znakomite metody dydaktyczne, fantastyczni ludzie oraz efektywna i szybka nauka angielskiego dla osób w każdym wieku. Wyjątkowi i świetnie przygotowani native speakerzy sprawiają, że język przestaje być obcy. Zajęcia mijają w mgnieniu oka w przyjaznej atmosferze. Nie żałuję ani minuty :)
- Monika Nabożny
W Three Lions uczę się od roku. Po dwóch semestrach nauki widzę zdecydowaną poprawę w porozumiewaniu się językiem angielskim. Dużym plusem szkoły jest organizowanie dodatkowych zajęć tematycznych, jednak jej największą siłą są lektorzy - native speakerzy, którzy w ciekawy i zabawny sposób prowadzą kursy.
- Agnieszka Markewycz
Fantastyczny pakiet do nauki.
Lekcje i metoda nauki
Podczas zajęć stosujemy metodę Komunikatywną skupiamy się na tych częściach egzaminu, które sprawiają Uczniom najwięcej trudności. Lekcje wzbogacone są dodatkowymi ćwiczeniami na mówienie. Twoim nauczycielem będzie Polak, ale wszystkie lekcje będą odbywały się po angielsku.
System oceniania online
Podczas trwania kursu, w Student Zone masz dostęp do informacji, ocen oraz statystyk. Od początku do końca monitorujemy Twój rozwój, zapewniamy feedback i porady nauczycieli. Zawsze też możesz napisać do nich z pytaniem.
Egzamin Próbny
W trakcie kursu będziesz mógł napisać egzamin próbny, odwzorowujący warunki właściwego egzaminu. Zostanie Ci on zwrócony po sprawdzeniu przez Twojego nauczyciela, dzięki czemu dowiesz się dokładnie jakie błędy popełniłeś. Pozwoli Ci to zobaczyć, ile brakuje Ci do pełnego sukcesu.
Lekcje powtórkowe
Co kilka lekcji następuje lekcja powtórkowa. Ma ona na celu przećwiczenie i utrwalenie przerobionego dotychczas materiału. Angażujące ćwiczenia i gry pomagają rozwiać wszelkie niejasności oraz ułatwić zapamiętywanie. Dodatkowe materiały on-line w Student Zone są uzupełnieniem lekcji.
Utrwalenie materiału
Każda lekcja zaczyna się od krótkiej powtórki z poprzednich zajęć.  Podczas lekcji poznasz nowe słownictwo, a po zajęciach - przećwiczysz nowy materiał. Regularnie dodawane zadania domowe on-line pomagają utrwalić materiał.
Indywidualne konsultacje 
W każdej chwili możesz napisać do nauczyciela wiadomość za pomocą Student Zone, tam też otrzymasz regularny feedback dotyczący aktywności na lekcjach. Organizujemy również indywidualne konsultacje, podczas których możesz zadawać pytania oraz dowiedzieć się więcej o swoich postępach.
Test końcowy
Na zakończenie kursu odbywa się test końcowy, który bazuje na egzaminacyjnych zadaniach maturalnych. Będziesz miał okazję, aby sprawdzić to czego nauczyłeś się w trakcie semestru. 
Dyplom
Na koniec kursu nauczyciel wręczy Ci imienny dyplom poświadczający ukończenie przygotowania do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym.

Three Lions Kraków
ul. Krupnicza 12/5
31-123 Kraków

Telefon: 791 034 343, (12) 429 14 57
Email: [email protected]