ul. Krupnicza 12/5, Kraków
791 034 343

IELTS


Kurs IELTS nastawiony jest na język, umiejętności i techniki potrzebne do zdania egzaminu. Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez native speakerów. Po każdej lekcji zapewniamy zadanie on-line oraz regularny feedback od nauczycieli.  Jeśli myślisz o pracy czy nauce w kraju anglojęzycznym,
a pracodawca lub instytucja wymaga określonego wyniku na teście - te zajęcia są dla Ciebie. Jest to krótki, intensywny kurs nastawiony na maksymalne postępy. Większą część lekcji zajmują gramatyka, oraz przyswojenie formy egzaminu.
 
p
Grupa Godziny zajeć CENA ZA 2 SEMESTRY
CENA ZA 1 SEMESTR
IELTS (Academic) Sob 9.30 - 12.45

899,00zł   (36h)
Nie jesteś pewny swojego poziomu?
Rozwiąż test online!
Dla kogo jest ten kurs?
Myślisz o pracy lub nauce w kraju anglojęzycznym
i musisz zdać egzamin IELTS. Chcesz rozwijać umiejętności językowe, aby swobodnie i płynnie się wypowiadać.
Większą część lekcji zajmują gramatyka, słownictwo oraz przyswojenie formy egzaminu. 
Co zawiera kurs?
 Test diagnostyczny na początku kursu
 Egzamin próbny w siedzibie szkoły
 Lekcje wyłącznie z native speakerem
 Nacisk na najbardziej problematyczne części egzaminu i gramatykę
 Zadanie on-line po każdej lekcji
 Regularny feedback i porady od nauczycieli
Test końcowy, certyfikat i raport po zakończeniu kursu Opinie naszych uczniów:
Three Lions to znakomite metody dydaktyczne, fantastyczni ludzie oraz efektywna i szybka nauka angielskiego dla osób w każdym wieku. Wyjątkowi i świetnie przygotowani native speakerzy sprawiają, że język przestaje być obcy. Zajęcia mijają w mgnieniu oka w przyjaznej atmosferze. Nie żałuję ani minuty :)
- Monika Nabożny
W Three Lions uczę się od roku. Po dwóch semestrach nauki widzę zdecydowaną poprawę w porozumiewaniu się językiem angielskim. Dużym plusem szkoły jest organizowanie dodatkowych zajęć tematycznych, jednak jej największą siłą są lektorzy - native speakerzy, którzy w ciekawy i zabawny sposób prowadzą kursy.
- Agnieszka Markewycz
Fantastyczny pakiet do nauki.
Lekcje i metoda nauki
Podczas zajęć stosujemy metodę Komunikatywną, skupiając się na gramatyce, czytaniu oraz tych częściach egzaminu IELTS, które zwykle sprawiają Uczniom najwięcej trudności. Nauczyciele, którymi są native speakerzy, pomogą Ci zmaksymalizować postępy i uzyskać najlepszy możliwy wynik na egzaminie.
System oceniania online
Podczas trwania kursu, w Student Zone masz dostęp do informacji, ocen oraz statystyk. Od początku do końca monitorujemy Twój rozwój, zapewniamy feedback i porady nauczycieli. Zawsze też możesz napisać do nich z pytaniem.
Test diagnostyczny
Pierwszym zadaniem domowym będzie Test Diagnostyczny przygotowany na podstawie materiału, który będziesz przerabiał w czasie kursu. Da Ci to wskazówki, na czym powinieneś się skupić, a nauczycielowi pomoże jak najlepiej dostosować lekcje do Twoich potrzeb.
Lekcje powtórkowe
Co 6 lekcji następuje lekcja powtórkowa. Ma ona na celu przećwiczenie i utrwalenie przerobionego dotychczas materiału. Angażujące ćwiczenia i gry pomagają rozwiać wszelkie niejasności oraz ułatwić zapamiętywanie. Dodatkowe materiały on-line w Student Zone są uzupełnieniem lekcji.
Utrwalenie materiału
Każda lekcja zaczyna się od krótkiej powtórki z poprzednich zajęć. Zadania domowe on-line pomagają przećwiczyć nowy materiał, a regularne lekcje powtórkowe zapewniają jego utrwalenie. Testy powtórkowe udostępniane są on-line w Student Zone.
Indywidualne konsultacje 
W każdej chwili możesz napisać do nauczyciela wiadomość za pomocą Student Zone, tam też otrzymasz regularny feedback dotyczący aktywności na lekcjach. Organizujemy również indywidualne konsultacje, podczas których możesz zadawać pytania oraz dowiedzieć się więcej o swoich postępach.
Test końcowy
Zakończeniem kursu jest test sprawdzający umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania, gramatykę oraz słownictwo.  Ma on na celu praktyczną ocenę Twoich postępów.
Certyfikat
Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat, wystawiony przez nauczyciela na podstawie wyniku testu końcowego, statystyk on-line oraz aktywności na zajęciach. Znajdą się na nim Twoje oceny, opinia nauczyciela oraz wskazówki na dalszą naukę. 

Three Lions Kraków
ul. Krupnicza 12/5
31-123 Kraków

Telefon: 791 034 343, (12) 429 14 57
Email: [email protected]