ul. Krupnicza 12/5, Kraków
info@3lions.pl
791 034 343

Elementary A1
 

Posiadasz już pewne podstawy języka angielskiego, znasz kolory, liczby i trochę słownictwa. Lekcje prowadzone są naprzemiennie przez polskiego lektora i native speakera.
Przyswoisz dużo nowego materiału oraz rozwiniesz umiejętności słuchania i czytania. Poznasz najważniejsze zagadnienia gramatyczne, czasowniki i przedimki. Przy pomocy różnorodnych ćwiczeń, nauczyciel pomoże Ci swobodnie się wypowiadać oraz pozbyć się “bariery w mówieniu”.  
Nowy semestr startuje już 15 października.Grupa Godziny zajeć CENA ZA 2 semestry
CENA ZA 1 SEMESTR
Elem 1a Pon + Śr 
9.30 - 11.00
1699,00zł
1199,00zł (112h)
Oszczędzasz 500zł
849,00zł
649,00zł (56h)
Oszczędzasz 200zł
Elem 1b
Wt + Czw
17.30 - 19.00
1699,00zł
1199,00zł (112h)
Oszczędzasz 500zł
849,00zł
649,00zł (56h)
Oszczędzasz 200zł
Nie jesteś pewny swojego poziomu?
Rozwiąż test online!
Dla kogo jest ten kurs?
Kurs jest przeznaczony dla osób, które znają już pewne podstawy języka angielskiego.
Przyswoisz dużo nowego materiału, słownictwa oraz rozwiniesz umiejętności słuchania
i czytania. 
Poznasz najważniejsze zagadnienia gramatyczne, czasowniki czy przyimki.
Co zawiera kurs?
 Test diagnostyczny na początku kursu 
 Lekcje z polskim lektorem i native speakerem
 Praca w oparciu o podręczniki i materiały uzupełniające
Zadanie on-line po każdej lekcji
 Regularny feedback i porady od nauczycieli
 Powtórka on-line co 6 lekcji
 Test końcowy, certyfikat i raport po zakończeniu kursu
Opinie naszych uczniów:
Three Lions to znakomite metody dydaktyczne, fantastyczni ludzie oraz efektywna i szybka nauka angielskiego dla osób w każdym wieku. Wyjątkowi i świetnie przygotowani native speakerzy sprawiają, że język przestaje być obcy. Zajęcia mijają w mgnieniu oka w przyjaznej atmosferze. Nie żałuję ani minuty :)
- Monika Nabożny
W Three Lions uczę się od roku. Po dwóch semestrach nauki widzę zdecydowaną poprawę w porozumiewaniu się językiem angielskim. Dużym plusem szkoły jest organizowanie dodatkowych zajęć tematycznych, jednak jej największą siłą są lektorzy - native speakerzy, którzy w ciekawy i zabawny sposób prowadzą kursy.
- Agnieszka Markewycz
Żeby osiągnąć efekty musisz się uczyć regularnie
Lekcje i metoda nauki
Podczas zajęć stosujemy metodę Komunikatywną, dodatkowo na tym poziomie kładziemy nacisk na słownictwo, umiejętności rozumienia ze słuchu oraz czytania. Polski nauczyciel i native speaker pomogą Ci przełamać wszelkie bariery językowe.
System oceniania online
Podczas trwania kursu, w Student Zone masz dostęp do informacji, ocen oraz statystyk. Od początku do końca monitorujemy Twój rozwój, zapewniamy feedback i porady nauczycieli. Zawsze też możesz napisać do nich z pytaniem.
Test diagnostyczny
Pierwszym zadaniem domowym będzie Test Diagnostyczny przygotowany na podstawie materiału, który będziesz przerabiał w czasie kursu. Da Ci to wskazówki, na czym powinieneś się skupić, a nauczycielowi pomoże jak najlepiej dostosować lekcje do Twoich potrzeb.
Lekcje powtórkowe
Co 6 lekcji następuje lekcja powtórkowa. Ma ona na celu przećwiczenie i utrwalenie przerobionego dotychczas materiału. Angażujące ćwiczenia i gry pomagają rozwiać wszelkie niejasności oraz ułatwić zapamiętywanie. Dodatkowe materiały on-line w Student Zone są uzupełnieniem lekcji.
Utrwalenie materiału
Każda lekcja zaczyna się od krótkiej powtórki z poprzednich zajęć. Zadania domowe on-line pomagają przećwiczyć nowy materiał, a regularne lekcje powtórkowe zapewniają jego utrwalenie. Testy powtórkowe udostępniane są on-line w Student Zone.
Indywidualne konsultacje 
W każdej chwili możesz napisać do nauczyciela wiadomość za pomocą Student Zone, tam też otrzymasz regularny feedback dotyczący aktywności na lekcjach. Organizujemy również indywidualne konsultacje, podczas których możesz zadawać pytania oraz dowiedzieć się więcej o swoich postępach.
Test końcowy
Zakończeniem kursu jest test sprawdzający umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania, gramatykę oraz słownictwo. Zostanie Ci on zwrócony po sprawdzeniu przez Twojego nauczyciela i wystawieniu oceny.
Certyfikat
Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat, wystawiony przez nauczyciela na podstawie wyniku testu końcowego, statystyk on-line oraz aktywności na zajęciach. Znajdą się na nim Twoje oceny, opinia nauczyciela oraz wskazówki na dalszą naukę. 

Three Lions Kraków
ul. Krupnicza 12/5
31-123 Kraków

Telefon: 791 034 343, (12) 429 14 57
Email: info@3lions.pl