ul. Krupnicza 12/5, Kraków
791 034 343

CPE Exam C2


Ten kurs skoncentrowany jest na języku będącym częścią egzaminu CPE. Studenci uczą się techniki egzaminacyjnej, a dalsza praktykę zapewnia platforma e-learningowa. Przed założeniem Three Lions, nasz dyrektor pełnił funkcję egzaminatora Cambridge (CAE, CPE, IELTS), a ktory obecnie odpowiada za przygotowanie wszystkich lekcji oraz materiałów. Lekcje prowadzone są wyłącznie przez doświadczonych native speakerów. 

p
Grupa Godziny zajeć CENA ZA 2 SEMESTRY
CENA ZA 1 SEMESTR
CPE Exam 1 Pon + Śr
19.15 - 20.45
1699,00zł
1399,00zł   (112h)
Oszczędzasz 300zł
849,00zł
749,00zł   (56h)
Oszczędzasz 100zł
Nie jesteś pewny swojego poziomu?
Rozwiąż test online!
Dla kogo jest ten kurs?
Kurs przeznaczony jest dla osób, które chciałyby przystąpić do egzaminu Cambridge CPE. Lekcje nastawione są na naukę języka egzaminacyjnego, umiejętności i techniki potrzebne do zdania egzaminu. Jesteś gotowy na zajęcia wyłącznie po angielsku, skupiając się na tych częściach egzaminu CPE, które sprawiają najwięcej trudności.

Co zawiera kurs?
 Test diagnostyczny na początku kursu
 Egzamin próbny w siedzibie szkoły
 Lekcje wyłącznie z native speakerem
Nacisk na najbardziej problematyczne części egzaminu i gramatykę
 Zadanie on-line po każdej lekcji 
 Dodatkowe materiały (Exam practice, Idiomy, Phrasal Verbs i zadania pisemne) udostępniane on-line co 6 lekcji 
 Regularny feedback i porady od nauczycieli 
 Test końcowy, certyfikat i raport po zakończeniu kursu
Opinie naszych uczniów:
Three Lions to znakomite metody dydaktyczne, fantastyczni ludzie oraz efektywna i szybka nauka angielskiego dla osób w każdym wieku. Wyjątkowi i świetnie przygotowani native speakerzy sprawiają, że język przestaje być obcy. Zajęcia mijają w mgnieniu oka w przyjaznej atmosferze. Nie żałuję ani minuty :)
- Monika Nabożny
W Three Lions uczę się od roku. Po dwóch semestrach nauki widzę zdecydowaną poprawę w porozumiewaniu się językiem angielskim. Dużym plusem szkoły jest organizowanie dodatkowych zajęć tematycznych, jednak jej największą siłą są lektorzy - native speakerzy, którzy w ciekawy i zabawny sposób prowadzą kursy.
- Agnieszka Markewycz
Fantastyczny pakiet do nauki.
Lekcje i metoda nauki
Podczas zajęć stosujemy metodę Komunikatywną, skupiając się na gramatyce oraz tychczęściach egzaminu CPE, które zwykle sprawiają uczniom najwięcej trudności.Nauczyciele native speakerzy pomogą Ci uzyskać najlepszy możliwy wynik oraz zachęcądo tego, abyś używał wyłącznie języka angielskiego w trakcie zajęć.
System oceniania online
Podczas trwania kursu, w Student Zone masz dostęp do informacji, ocen oraz statystyk. Odpoczątku do końca monitorujemy Twój rozwój, zapewniamy feedback i porady nauczycieli. Zawszeteż możesz napisać do nich z pytaniem.
Test diagnostyczny
Pierwszym zadaniem domowym będzie Test Diagnostyczny przygotowany na podstawie materiału,który będziesz przerabiał w czasie kursu. Da Ci to wskazówki, na czym powinieneś się skupić, anauczycielowi pomoże jak najlepiej dostosować lekcje do Twoich potrzeb.
Egzamin próbny
Na początku kursu będziesz mógł napisać egzamin próbny, odwzorowujący warunkiwłaściwego egzaminu. Zostanie Ci on zwrócony po sprawdzeniu przez Twojegonauczyciela, dzięki czemu dowiesz się dokładnie jakie błędy popełniłeś. Pozwoli Ci tozobaczyć ile brakuje Ci do pełnego sukcesu.
Utrwalenie materiału
Każda lekcja zaczyna się od krótkiej powtórki z poprzednich zajęć. Nowy materiałbędziesz mógł przećwiczyć on-line oraz utrwalić go dzięki regularnym ćwiczeniompowtórkowym. Wzmacniamy również Twoje umiejętności komunikacyjne i zrozumieniezagadnień gramatycznych.
Indywidualne konsultacje 
W każdej chwili możesz napisać do nauczyciela wiadomość za pomocą Student Zone, tam teżotrzymasz regularny feedback dotyczący aktywności na lekcjach. Organizujemy równieżindywidualne konsultacje, podczas których możesz zadawać pytania oraz dowiedzieć się więcej oswoich postępach.
Test końcowy
Zakończeniem kursu jest test sprawdzający umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania, gramatykęoraz słownictwo. Zostanie Ci on zwrócony po sprawdzeniu przez Twojego nauczyciela iwystawieniu oceny.
Certyfikat
Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat, wystawiony przez nauczyciela na podstawie wynikutestu końcowego, statystyk on-line oraz aktywności na zajęciach. Znajdą się na nim Twoje oceny,opinia nauczyciela oraz wskazówki na dalszą naukę. 

Three Lions Kraków
ul. Krupnicza 12/5
31-123 Kraków

Telefon: 791 034 343, (12) 429 14 57
Email: [email protected]