ul. Krupnicza 12/5, Kraków
info@3lions.pl
791 034 343

CAE Exam C1


Chciałbyś przystąpić do egzaminu Cambridge CAE lub wybrać kurs z naciskiem na gramatykę. Bardzo dobrze znasz język angielski, posługujesz się większością czasów oraz wieloma konstrukcjami gramatycznymi i bogatym słownictwem. Lekcje nastawione są naukę języka egzaminacyjnego, umiejętności i techniki potrzebne do zdania egzaminu. Pracujemy też nad mówieniem, gramatyką oraz słownictwem. Zadania egzaminacyjne oraz materiały gramatyczne będą głównie zamieszczane jako zadanie domowe on-line.  Zajęcia trwają 90 minut i są prowadzone wyłącznie przez native speakerów. 
Nowy semestr startuje już 15 października.

p
Grupa Godziny zajeć CENA ZA 2 SEMESTRY
CENA ZA 1 SEMESTR
CAE Exam a Wt + Czw
9.30 - 11.00
1699,00zł
1199,00zł (112h)
Oszczędzasz 500zł
849,00zł
649,00zł (56h)
Oszczędzasz 200zł
CAE Exam b Sob
9.30 - 12.45
1699,00zł
1199,00zł (112h)
Oszczędzasz 500zł
849,00zł
649,00zł (56h)
Oszczędzasz 200zł
CAE Exam c Pon + Śr
19.15 - 20.45
1699,00zł
1199,00zł (112h)
Oszczędzasz 500zł
849,00zł
649,00zł (56h)
Oszczędzasz 200zł
Nie jesteś pewny swojego poziomu?
Rozwiąż test online!
Dla kogo jest ten kurs?
Kurs przeznaczony jest dla osób, które chciałyby przystąpić do egzaminu Cambridge CAE. Lekcje nastawione są na naukę języka egzaminacyjnego, umiejętności i techniki potrzebne do zdania egzaminu.
Jesteś gotowy na zajęcia wyłącznie po angielsku, skupiając się na tych częściach egzaminu CAE, które sprawiają najwięcej trudności.
Co zawiera kurs?
 Test diagnostyczny na początku kursu
 Egzamin próbny w siedzibie szkoły
 Lekcje wyłącznie z native speakerem 
 Nacisk na najbardziej problematyczne części egzaminu i gramatykę
 Zadanie on-line po każdej lekcji
Dodatkowe materiały (Exam practice, Idiomy, Phrasal Verbs i zadania pisemne) udostępniane co 6 lekcji
 Regularny feedback i porady od nauczycieli
 Test końcowy, certyfikat i raport po zakończeniu kursu
Opinie naszych uczniów:
Three Lions to znakomite metody dydaktyczne, fantastyczni ludzie oraz efektywna i szybka nauka angielskiego dla osób w każdym wieku. Wyjątkowi i świetnie przygotowani native speakerzy sprawiają, że język przestaje być obcy. Zajęcia mijają w mgnieniu oka w przyjaznej atmosferze. Nie żałuję ani minuty :)
- Monika Nabożny
W Three Lions uczę się od roku. Po dwóch semestrach nauki widzę zdecydowaną poprawę w porozumiewaniu się językiem angielskim. Dużym plusem szkoły jest organizowanie dodatkowych zajęć tematycznych, jednak jej największą siłą są lektorzy - native speakerzy, którzy w ciekawy i zabawny sposób prowadzą kursy.
- Agnieszka Markewycz
Żeby osiągnąć efekty musisz się uczyć regularnie
Lekcje i metoda nauki
Podczas zajęć stosujemy metodę Komunikatywną, skupiając się na gramatyce oraz tych częściach egzaminu CAE, które zwykle sprawiają Uczniom najwięcej trudności. Nauczyciele native speakerzy pomogą Ci uzyskać najlepszy możliwy wynik oraz zachęcą do tego, abyś używał wyłącznie języka angielskiego w trakcie zajęć.
System oceniania online
Podczas trwania kursu, w Student Zone masz dostęp do informacji, ocen oraz statystyk. Od początku do końca monitorujemy Twój rozwój, zapewniamy feedback i porady nauczycieli. Zawsze też możesz napisać do nich z pytaniem.
Test diagnostyczny
Pierwszym zadaniem domowym będzie Test Diagnostyczny przygotowany na podstawie materiału, który będziesz przerabiał w czasie kursu. Da Ci to wskazówki, na czym powinieneś się skupić, a nauczycielowi pomoże jak najlepiej dostosować lekcje do Twoich potrzeb.
Egzamin próbny
Na początku kursu będziesz mógł napisać egzamin próbny, odwzorowujący warunki właściwego egzaminu. Zostanie Ci on zwrócony po sprawdzeniu przez Twojego nauczyciela, dzięki czemu dowiesz się dokładnie jakie błędy popełniłeś. Pozwoli Ci to zobaczyć, ile brakuje Ci do pełnego sukcesu.
Utrwalenie materiału
Każda lekcja zaczyna się od krótkiej powtórki z poprzednich zajęć. Nowy materiał będziesz mógł przećwiczyć on-line oraz utrwalić go dzięki regularnym ćwiczeniom powtórkowym. Wzmacniamy również Twoje umiejętności komunikacyjne i zrozumienie zagadnień gramatycznych.
Indywidualne konsultacje 
W każdej chwili możesz napisać do nauczyciela wiadomość za pomocą Student Zone, tam też otrzymasz regularny feedback dotyczący aktywności na lekcjach. Organizujemy również indywidualne konsultacje, podczas których możesz zadawać pytania oraz dowiedzieć się więcej o swoich postępach.
Test końcowy
Zakończeniem kursu jest test sprawdzający umiejętności rozumienia ze słuchu, czytania, gramatykę oraz słownictwo. Zostanie Ci on zwrócony po sprawdzeniu przez Twojego nauczyciela i wystawieniu oceny.
Certyfikat
Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat, wystawiony przez nauczyciela na podstawie wyniku testu końcowego, statystyk on-line oraz aktywności na zajęciach. Znajdą się na nim Twoje oceny, opinia nauczyciela oraz wskazówki na dalszą naukę. 

Three Lions Kraków
ul. Krupnicza 12/5
31-123 Kraków

Telefon: 791 034 343, (12) 429 14 57
Email: info@3lions.pl