ul. Krupnicza 12/5, Kraków
791 034 343

Zajęcia indywidualne (1 - 2 - 1)
 

Twój czas jest dla nas ważny, dlatego dostosujemy się do Twoich potrzeb. Pomożemy poszerzyć słownictwo, “przełamać bariery” w mówieniu oraz nabrać pewności siebie podczas używania języka angielskiego - w pracy i poza nią. Po każdej lekcji zapewniamy opcjonalne zadanie na indywidualnym koncie on-line oraz dodatkowe materiały (przygotowanie do egzaminu, Idiomy i Phrasal Verbs).
Z przyjemnością przygotujemy idealny kurs zaprojektowany specjalnie dla Ciebie. 

p
Nie jesteś pewny swojego poziomu?
Rozwiąż test online!
Dla kogo jest ten kurs?
Cenisz swój czas i sam chcesz kontrolować kiedy
i czego się uczysz. Zależy Ci na poprawie komunikacji,  a przede wszystkim na nauce “naturalnego języka
i wymowy” z native speakerami.

Co zawiera kurs?
 Konsultacja z nauczycielem w celu dostosowania kursu do Twoich potrzeb
 Test diagnostyczny na początku kursu
 Lekcje wyłącznie z native speakerami
 Zadanie on-line po każdej lekcji
 Powtórka co 6 lekcji z testem on-line ułatwiającym zapamiętywanie
 Certyfikat po zakończeniu kursu

Opinie naszych uczniów:
Three Lions to znakomite metody dydaktyczne, fantastyczni ludzie oraz efektywna i szybka nauka angielskiego dla osób w każdym wieku. Wyjątkowi i świetnie przygotowani native speakerzy sprawiają, że język przestaje być obcy. Zajęcia mijają w mgnieniu oka w przyjaznej atmosferze. Nie żałuję ani minuty :)
- Monika Nabożny
W Three Lions uczę się od roku. Po dwóch semestrach nauki widzę zdecydowaną poprawę w porozumiewaniu się językiem angielskim. Dużym plusem szkoły jest organizowanie dodatkowych zajęć tematycznych, jednak jej największą siłą są lektorzy - native speakerzy, którzy w ciekawy i zabawny sposób prowadzą kursy.
- Agnieszka Markewycz
Fantastyczny pakiet do nauki.
Lekcje i metoda nauki
Podczas zajęć stosujemy metodę Komunikatywną, skupiając się całkowicie na mówieniu i poszerzaniu słownictwa. Lekcje mogą być oparte na podręczniku lub nieksiążkowych, autentycznych materiałach. Zajęcia prowadzone są przez native speakerów, w swobodnej i przyjaznej atmosferze.
System oceniania online
Podczas trwania kursu, nauczyciel będzie dodawał oceny oraz statystyki na Twoim koncie on-line. Dzięki nim oraz wynikom z wykonanych zadań domowych, zobaczysz jakich postępów już dokonałeś i co jeszcze wymaga pracy.
Test diagnostyczny
Pierwszym zadaniem domowym będzie Test Diagnostyczny przygotowany na podstawie materiału, który będziesz przerabiał w czasie kursu. Da Ci to wskazówki, na czym powinieneś się skupić, a nauczycielowi pomoże jak najlepiej dostosować lekcje do Twoich potrzeb.
Lekcje powtórkowe
Co 6 lekcji następuje lekcja powtórkowa. Ma ona na celu przećwiczenie i utrwalenie przerobionego dotychczas materiału. Angażujące ćwiczenia i gry pomagają rozwiać wszelkie niejasności oraz ułatwić zapamiętywanie. Dodatkowe materiały on-line w Student Zone są uzupełnieniem lekcji.
Utrwalenie materiału
Każda lekcja zaczyna się od krótkiej powtórki z poprzednich zajęć. Podczas lekcji poznasz nowe słownictwo, a po zajęciach - przećwiczysz nowy materiał. Regularnie dodawane zadania domowe on-line pomagają utrwalić materiał. Testy powtórkowe udostępniane są on-line w Student Zone.
Indywidualne konsultacje 
Lekcje indywidualne to świetna okazja, aby uzyskać natychmiastowe odpowiedzi na pytania oraz dowiedzieć się więcej o swoich postępach. Zajęcia odbywają się zawsze z tym samym nauczycielem, co pomoże dostosować lekcje do Twoich potrzeb.
Test końcowy
Na zakończeniem semestru jest krótki test sprawdzający gramatykę i słownictwo, którego nauczyłeś się w trakcie kursu. Uczniowie indywidualni mogą wypełnić go w domu. Ma on na celu praktyczną ocenę Twoich postępów.
Certyfikat
Po zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat, wystawiony przez nauczyciela na podstawie wyniku testu końcowego, statystyk on-line oraz aktywności na zajęciach. Znajdą się na nim Twoje oceny, opinia nauczyciela oraz wskazówki na dalszą naukę. 

Three Lions Kraków
ul. Krupnicza 12/5
31-123 Kraków

Telefon: 791 034 343, (12) 429 14 57
Email: [email protected]