Kurs ONLINE: INTERVIEW English

Czeka na Ciebie praca marzeń, ale jedyną barierą jest Twój angielski? Popraw go z nami!

Nasz kurs Interview English przygotowaliśmy tak, aby ułatwić Ci swobodny przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli będzie umiał właściwie zaprezentować swoją osobę, prowadzić płynnie rozmowę- bez blokady językowej, zostaniesz lepiej i precyzyjnie zrozumiany, ale i sam będziesz rozumiał poprawnie wszelkie poruszane kwestie. Swoboda językowa doda Ci także pewności siebie, będziesz mógł skupić się na tym, co chcesz powiedzieć a nie w pośpiechu dobierał najtrafniejsze słowa.

Specjalnie skrojony kurs prowadzony z native speakerami powinien wspomóc Twoją pewność siebie i zwiększyć biegłość w anglojęzycznych rozmowach kwalifikacyjnych. Skupiamy się w 100% na mówieniu i słuchaniu, dzięki temu pomożemy Ci zrozumieć każde pytanie i komentarz.  Jednocześnie jasno nauczysz się wyrażać własny punkt widzenia.

Dlaczego warto skorzystać z naszych kursów przygotowujących do rozmów kwalifikacyjnych?

 • Lekcje prowadzone są wyłącznie przez native speakerów
 • Materiały dydaktyczne starannie przygotowujemy na podstawie próbek wywiadów utworzonych przez znane międzynarodowe koncerny jak Apple, Google, KPMG, Amazon i inne
 • Dostarczamy wszystkie materiały – nie ma potrzeby kupowania podręcznika
 • RODZAJ KURSU

  Stacjonarnie w  Krakowie. Zajęcia odbywają się w naszej szkole przy ul. Krupniczej

 • RODZAJ KURSU

  Zajęcia  ONLINE. Three Lions zapewnia wszystkie materiały do tego kursu – nie potrzebujesz kupować podręcznika. Materiały do konkretnych zajęć trafiają na konto w chmurze na 36 godzin przed zajęciami.

 • LEKCJE

  Spotykamy się 2 razy w tygodniu. Każde spotkanie to 90 minut – Lekcje prowadzą wyłącznie native speakerzy, więc uczysz się prawdziwego angielskiego z poprawną wymową.

 • LEKCJE

  Zajęcia odbywają się w  2 wariantach: 2 razy w tygodniu po 60 minut bądź w wersji intensywnej 4x60min.  Lekcje prowadzą wyłącznie native speakerzy, więc uczysz się prawdziwego angielskiego z poprawną wymową.

 • GRUPY

  Każda grupa zajęciowa liczy do 12 osób, tak aby na sali nie było tłoku, a każdy student miał szansę na swobodną wypowiedź.

 • GRUPY

  W każdej grupie jest maksymalnie 9 uczniów.

 • QUIZ NIGHTS

  Przynajmniej raz w miesiącu poza zajęciami umawiamy się na wieczorny spacer po Krakowie. Nie tylko aby napić się piwa, ale także aby swobodnie porozmawiać po angielsku

 • TECHNOLOGIA

  Na zajęciach uczymy za pośrednictwem platformy ZOOM. Dalsza nauka jest realizowana za pomocą naszej autorskiej platformy do e-learningu.

Interview English

Kurs języka angielskiego przygotowujący do rozmowy kwalifikacyjnej zapewni Ci umiejętności językowe i pewność siebie. Dzięki temu, masz szansę prześcignąć swoich konkurentów podczas rozmowy o pracę w języku angielskim.

Każda lekcja pozwoli Ci skoncentrować się na mówieniu i słuchaniu podczas energicznych, szybkich sesji z udziałem native speakera. Rozwiniesz specyficzne umiejętności przydatne w zrozumieniu i odpowiadaniu na pytania pojawiające się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Nauczysz się udzielać jasnych i konkretnych odpowiedzi-wszystko w języku angielskim. Na bieżąco będziesz korygował swoją wymowę, podczas pracy z native speakerem.  Dzięki temu będziesz mówić w sposób poprawny i zrozumiały.

Co najważniejsze, pozbędziesz się blokady w komunikacji po po angielsku. Po tym kursie powinieneś mówić szybciej i wypowiadać się bardziej precyzyjnie. Z czasem powinna wzrosnąć Twoja pewność siebie w mówieniu. Będziesz w stanie wyrażać swobodnie własne myśli-i to po angielsku.

Popełniane przez Ciebie błędy: w gramatyce, słownictwie lub wymowie Twój lektor będzie poprawiał na bieżąco podczas zajęć. Dla uporządkowania Twojej wiedzy przygotuje również  i prześle do Ciebie uwagi wraz ze wskazówkami w formie pisemnej. Za pomocą komentarzy zamieszczanych online na naszej platformie wskaże co i jak powinieneś poprawić.

Każda lekcja składa się z zestawu pytań do interview najczęściej używanych przez firmy odnoszące największe sukcesy na świecie. Pracujemy na próbkach z rozmów kwalifikacyjnych znanych graczy rynkowych jak Amazon, Google, KPMG czy Tesla.

Wykonamy audyt Twojego CV w języku angielskim. Skorygujemy literówki, błędy słownictwa i gramatyki. Dopracujesz swoje Curriculum Vitae, aby mogło zrobić świetne wrażenie na pracodawcy.

Three Lions zapewnia wszystkie materiały do tego kursu – w ofercie nie ma żadnych ukrytych dodatkowych kosztów. Wiedza potrzebna do zajęć jest dostarczana na Twoje konto w chmurze na 36 godzin przed lekcją. Po zajęciach możesz poszerzać słownictwo i gramatykę dzięki specjalnym ćwiczeniom umieszczonym na platformie e-learningowej.

Dołącz do Three Lions Interview English. Naucz się specyficznego języka, jaki jest potrzebny na rozmowach kwalifikacyjnych prowadzonych po angielsku.

Nie masz pewności czy ten poziom jest dla Ciebie? Wykonaj test

Rzeczywiście czasami dość trudno określić na jakim poziomie językowym jesteś. Dlatego przygotowaliśmy test który pozwala odpowiedzieć na to pytanie i wybrać odpowiedni kurs

test

Zapisz sie na kurs

Kursy krótkie – INTERVIEW English organizujemy w dwóch trybach: zwykłym gdzie przez 4 kolejne tygodnie uczysz się 2 razy na tydzień oraz INTENSIVE, gdzie lekcje są prowadzone przez kolejne 4 dni w tygodniu w cyklu dwutygodniowym. Chcemy w ten sposób umożliwić pracę z językiem dając Wam elastyczne podejście do czasu zajęć.

Jak uczymy

Każda lekcja jest wciągająca i produktywna, a my dbamy zarówno o poziom dydaktyczny jak i dynamikę samych zajęć.

 • Nowe materiały są dostarczane na 36 godzin przed rozpoczęciem zajęć – masz czas na przygotowanie się. Zaczniesz zajęcia z poczuciem pewności siebie.
 • Dostarczamy wszystkie materiały – uczestnictwo w kursie nie wymaga zakupu książek
 • Lekcje prowadzą wyłącznie przez native speakerzy, więc uczysz się prawdziwego angielskiego z poprawną wymową.
 • Twoi nauczyciele podczas lekcji utrzymują tempo i zainteresowanie dzięki szerokiej gamie pomysłowych zadań i czynności
 • Nauczyciele regularnie dostarczają spersonalizowanych informacji zwrotnych z korektami podczas zajęć oraz w formie pisemnych opiniami wraz ze wskazówkami wysyłanymi na Twoje konto Three Lions.

NASI NAUCZYCIELE

Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Wszyscy native speakerzy pochodzą z państw, w których angielski jest językiem ojczystym. Wszyscy posługują się “pięknym stylistycznie” angielskim, jednak rożni ich akcent i sposób prowadzenia zajęć. Każdy z nich ma bowiem inny temperament, metody , jest inną osobowością. Wszyscy mają jednak tą samą umiejętność – potrafią nauczyć języka angielskiego!

Chcesz wiedzieć więcej czym jest CEFR?

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

Dostęp do darmowych materiałów

Obserwuj nas! Już wkrótce będziesz mógł dołączyć do naszego
Three Lions English Club

Co tydzień będziesz dostawał na swoją skrzynkę mailową artykuły, ciekawostki wyszukane specjalnie dla Ciebie  z The Guardian, BBC.com, huffpost.com, Daily beast.com, Daily Mail, The Economist …