Kursy języka angielskiego online i stacjonarne - Three Lions

Angielski w Krakowie i ONLINE. Uczymy języka na każdym poziomie

Three Lions - kursy języka angielskiego online i stacjonarne

Skutecznie, nowocześnie, zawsze w miłej atmosferze i w przystępnej cenie – kursy języka angielskiego w naszej szkole mają wiele zalet. Uczymy języka angielskiego podczas kursów zorganizowanych w naszej szkole przy ul. Krupniczej w Krakowie oraz online. Szkoła Three Lions powstała z myślą o dostarczaniu praktycznej wiedzy językowej dla osób dorosłych. Mamy blisko 20-letnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego na wszystkich poziomach. Pomogliśmy już ponad 15000 kursantom dotrzeć do miejsca, w którym chcieli się znaleźć. Jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności językowe, to świetna okazja, by zapisać się na sekestr jesienno-zimowy, który wystartuje 17 października. Zapraszamy Cię do przejrzenia naszych kursów, do kontaktu i skorzystania z naszej unikalnej oferty. Zapisz się już dziś!

729 zł

Kursy Angielskiego Online

Tylko native speakerzy

Materiały w cenie

Darmowy e-learning

Kup teraz – osczędzaj!

929 zł

Kursy Angielskiego W Szkole

Tylko native speakerzy

Dodatkowy e-learning

Dostarczamy wszystkie materiały

Spotkania towarzyskie

729 zł

Business English Jesień 2022

Nauczyciele typu native speaker

Wszystkie materiały w cenie

Nowoczesne, interesujące tematy

Kurs tylko w wersji online

od 90 zł

Lekcje indywidualne – Online

Wyłącznie native speakerzy

Materiały wliczone w cenę

Ekscytujące tematy

Pełna elastyczność terminów

Native speakerzy w akcji! Zobacz jak wyglądają nasze lekcje

Kursy języka angielskiego

„Każde zajęcia prowadzone są wyłącznie przez native speakerów, którzy zaznajomią Was z prawdziwym angielskim. Wszystkie materiały, w tym podręczniki, są wliczone w cenę Twojego kursu. Materiały są całkowicie interaktywne, co pozwala na lekcje bez użycia papieru, zarówno online i w szkole. a dostarczane są na Twoje konto w chmurze przed zajęciami. Dodatkowo nauka jest wzmacniana przez naszą wyjątkową platformę e-learningową, powiązaną z tym czego uczysz się na zajęciach.”

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

Język angielski – kursy online

Jeśli chcesz poprawić swoją znajomość języka angielskiego, odświeżyć sobie wiedzę ze szkolnych lat, albo po prostu zacząć naukę angielskiego od podstaw, warto postawić na kursy z języka angielskiego online. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych. Nauka angielskiego z lektorem online jest komfortowa i równie skuteczna co w tradycyjnej szkole, a przy tym pozwala zaoszczędzić czas i można zaplanować ją w taki sposób, że nie koliduje z codziennymi obowiązkami. Nasza szkoła angielskiego przygotowała efektywne kursy w pełni dopasowane do potrzeb i oczekiwań kursantów, a znaczące postępy w posługiwaniu się językiem dowodzą, że można w prosty sposób zdobyć nowe umiejętności.

Kurs języka angielskiego online – zalety

W zmieniającym się świecie, szkoły angielskiego muszą wyjść poza swoje mury i docierać wszędzie tam, gdzie są jej uczniowie. Wśród szeregu atutów, jakie ma zdalna nauka angielskiego, przede wszystkim należy wskazać na:

  • możliwość nauki z dowolnego miejsca – domu, pracy, kawiarni, plaży – w lekcjach można uczestniczyć z każdego miejsca na świecie, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób często przebywających na delegacjach lub pracujących do późnych godzin wieczornych,
  • pełna elastyczność programu i grafiku w przypadku zajęć 1 na 1,
  • dostęp do platformy e-learningowej i możliwość powtarzania materiałów po zajęciach,
  • kontakt z żywym językiem bez wychodzenia z domu,
  • mówienie po angielsku w komfortowych warunkach – na własnym fotelu, we własnym ogrodzie, a nie w sali lekcyjnej, która może powodować stres i blokadę,
  • brak kolizji zajęć z codziennymi obowiązkami,
  • tylko użyteczne słownictwo i potrzebne zasady gramatyczne.

Kurs online języka angielskiego – dla kogo?

Zdalna nauka języka angielskiego otwiera możliwość poznania nowego języka przed osobami, które nie mają możliwości uczęszczania na zajęcia stacjonarne. To komfort i wygoda dla uczestników, którzy z jednej strony mogą korzystać ze wsparcia i motywującego współzawodnictwa grupy kursantów, ale jednocześnie potrzebują niezależności. Angielski online dla dorosłych w Three Lions jest stworzony z myślą o osobach zapracowanych, chcących osiągnąć szybki postęp w nauce, osób o ograniczonej mobilności, ciężarnych lub młodych mam, stale podróżujących, osób starszych, które mają opory przed uczęszczaniem do szkoły. Wszyscy oni, jeśli tylko wygospodarują 60 lub 90 minut czasu, mają szansę zrealizować kurs języka angielskiego online, który podniesie ich kwalifikacje na kolejny poziom. Pamiętaj – na naukę języka angielskiego nigdy nie jest za późno, zawsze warto znaleźć na nią czas. Jeśli Twoje wnuki mieszkają w Anglii lub Irlandii i nie znają języka polskiego, kurs z języka angielskiego online pomoże Ci zbudować rodzinne więzi.

Angielski dla dorosłych online – jak wyglądają lekcje?

Zajęcia, jakie proponuje nasza szkoła angielskiego, są pod wieloma względami lepsze i bardziej atrakcyjne dla kursanta niż liczne materiały video dostępne w sieci. Przede wszystkim tutaj uczestnik bierze udział w kursie prowadzonym na żywo, w czasie rzeczywistym. Ma możliwość komunikowania się z prowadzącym oraz innymi kursantami. Słyszy, dyskutuje i zadaje pytania w trakcie lekcji, a także ma możliwość wymiany spostrzeżeń. Połączenie zdalne umożliwia obserwację tablicy, lektora oraz udostępnianych przez niego materiałów. Z doświadczenia wiemy, że w domowych warunkach łatwiej przełamać się do aktywnego mówienia, dlatego nasi uczniowie aktywnie uczestniczą w zajęciach już od pierwszego spotkania.

Nauka angielskiego online z lektorem

W przypadku kursów indywidualnych spotykasz się z native speakerem 1 na 1. Wspólnie ustalacie program zajęć oraz grafik. Nasza kadra to sprawdzeni nauczyciele, którzy mają osiągnięcia w nauczaniu, a swoje zajęcie wykonują z pasją. Dlatego możesz być pewny, że otrzymasz wiedzę językową w obszarze, którego najbardziej potrzebujesz. Jeśli chcesz przełamać barierę językową, wybierz konwersacje. Jeżeli zależy Ci na awansie lub zmianie ścieżki zawodowej – postaw na angielski biznesowy. W przypadku zajęć indywidualnych uwaga lektora skupia się wyłącznie na Tobie i Twoich potrzebach.

Język angielski kurs online – wymagania sprzętowe

By uczyć się angielskiego z dowolnego miejsca na świecie, potrzebujesz komputera z dostępem do Internetu, wyposażonego w kamerę oraz słuchawki. Część naszych uczniów korzysta z lekcji za pomocą smartfonów i jest to również dobre rozwiązanie, zwłaszcza jeśli przebywają oni na wakacjach. Nasi lektorzy są zachwyceni, mogąc prowadzić zajęcia dla uczniów łączących się z plaży!

Kursy angielskiego Kraków – tanio

Three Lions oferuje naukę języka angielskiego w przystępnych cenach. Dla naszych kursantów przygotowaliśmy promocyjne pakiety godzinowe oraz dodatkowe bonusy do zajęć, tj. bezpłatne zajęcia oparte na konwersacjach lub gramatyce. Warto podkreślić, że nasze zajęcia trwają 60 lub 90 minut, a cena pojedynczej lekcji jest konkurencyjna wobec standardowej jednostki 45-minutowej, zazwyczaj stosowanej w innych szkołach.

Szkoła angielskiego Kraków

Kraków od zawsze był miastem, w którym spotykali się ludzie z różnych krajów i kultur. Od zawsze uczono się tutaj języków obcych. Dziś zapotrzebowanie na znajomość języka angielskiego w Krakowie stale rośnie, wraz z licznymi turystami i międzynarodowymi firmami przybywającymi do miasta. Three Lions w okresie blisko 20-letniej działalności wykształciło grono zadowolonych kursantów, a polecenia wśród znajomych potwierdzają, że dobrze wykonujemy swoje zadanie. Kursy online pozwalają uczestniczyć w naszych zajęciach również osobom niemieszkającym w Krakowie i cieszyć się ich skutecznością. Z pomocą Internetu docieramy w każdy zakątek świata. Wybieraj spośród naszych kursów języka angielskiego online na wszystkich poziomach zaawansowania (A2, B1, B2, B2+, C1, Bussines English) i przeskocz na wyższy poziom językowy.

ODWIEDŹ NASZEGO BLOGA

Three Lions-brytyjskie doświadczenie w sercu Krakowa! Sprawdź jak nas znaleźć