Wakacyjne kursy języka angielskiego online i stacjonarne - Three Lions

Angielski W Krakowie i Online – dostępne W trybach INTENSIVE i CONTACT

 

Three Lions - kursy języka angielskiego online i stacjonarne

Skutecznie, nowocześnie, zawsze w miłej atmosferze i w przystępnej cenie – kursy języka angielskiego w naszej szkole mają wiele zalet. Uczymy języka angielskiego podczas kursów zorganizowanych w naszej szkole przy ul. Krupniczej w Krakowie oraz online. Szkoła Three Lions powstała z myślą o dostarczaniu praktycznej wiedzy językowej dla osób dorosłych. Mamy blisko 20-letnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego na wszystkich poziomach. Pomogliśmy już ponad 15000 kursantom dotrzeć do miejsca, w którym chcieli się znaleźć. Jeśli masz czas by podczas Wakacji 2022 i chcesz podnieść swoje umiejętności językowe, zapisz się  na kurs w przyspieszonym trybie INTENSIVE lub pragniesz pozostać przez wakacje z językiem angielskim w kontakcie zapraszamy na CONVERSATION CONTACT. Zapraszamy Cię do przejrzenia naszych kursów, do kontaktu i skorzystania z naszej unikalnej oferty. Zapisz się już dziś!

Three Lions - konwersacje

Zdalnie

KONWERSACJE W SZKOLE

Wyłącznie native speakerzy

Interesujace tematy

Kurs „CONTACT” 199 zł

III Tura startuje 16/08

business english - Three Lions

Zapisz się

KONWERSACJE ONLINE

Wyłącznie native speakerzy

Kurs „CONTACT” 199 zł

Materiały  przed lekcjami

III Tura startuje 16/08

lekcje indywidualne - Three Lions

Zdalnie

LEKCJE INDYWIDUALNE ONLINE

Wyłącznie native speakerzy

Duże zniżki

Materiały przed lekcją

Maksymalny postęp

zajęcia w szkole - Three Lions

Zapisz się

LEKCJE INDYWIDUALNE W SZKOLE

Wyłącznie native speakerzy

Materiały w cenie

Platforma E-learningowa

Ty wybierasz terminy

Native speakerzy w akcji! Zobacz jak wyglądają nasze lekcje

Kursy języka angielskiego podczas wakacji 2022

Kursy języka angielskiego w wersji SUMMER odbywają się w trybie INTENSIVE -3 razy w tygodniu, każde po 180 min + 15 minut przerwy, a Konwersacje także w wersji krótszej CONTACT- 2 razy w tygodniu po 90 minut każde. Zajecia prowadzimy zarówno w szkole w Krakowie jak i ONLINE. Nasi native speakerzy prowadzą zabawne i efektywne lekcje dla wszystkich naszych uczniów. Materiały są dostarczane przed zajęciami, a nasza platforma e-learningowa stanowi idealne uzupełnienie nauki przekazanej przez nauczycieli.

Sprawdź nasze kursy stacjonarne na semestr jesienno-zimowy

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

[show-testimonials taxonomy=’testowa-grupa’ orderby=’menu_order’ order=’ASC’ layout=’slider’ options=’transition:fade,adaptive:false,controls:pager,pause:4000,auto:on,columns:2,theme:speech,info-position:info-left,text-alignment:left,rating:on,quote-content:full,charlimitextra: (…),display-image:on,image-size:thumbnail,image-shape:circle,image-effect:shadow-highlight,image-link:on’]

Kursy języka angielskiego Kraków

Jeśli chcesz poprawić swoją znajomość języka angielskiego, odświeżyć sobie wiedzę ze szkolnych lat, albo po prostu zacząć naukę angielskiego od podstaw, warto postawić na kursy z języka angielskiego online. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych. Nauka angielskiego z lektorem online jest komfortowa i równie skuteczna co w tradycyjnej szkole, a przy tym pozwala zaoszczędzić czas i można zaplanować ją w taki sposób, że nie koliduje z codziennymi obowiązkami. Nasza szkoła angielskiego przygotowała efektywne kursy w pełni dopasowane do potrzeb i oczekiwań kursantów, a znaczące postępy w posługiwaniu się językiem dowodzą, że można w prosty sposób zdobyć nowe umiejętności.

Kursy angielskiego Kraków – tanio

Three Lions oferuje naukę języka angielskiego w przystępnych cenach. Dla naszych kursantów przygotowaliśmy promocyjne pakiety godzinowe oraz dodatkowe bonusy do zajęć, tj. bezpłatne zajęcia oparte na konwersacjach lub gramatyce. Warto podkreślić, że nasze zajęcia trwają 60 lub 90 minut, a cena pojedynczej lekcji jest konkurencyjna wobec standardowej jednostki 45-minutowej, zazwyczaj stosowanej w innych szkołach.

Szkoła angielskiego Kraków

Kraków od zawsze był miastem, w którym spotykali się ludzie z różnych krajów i kultur. Od zawsze uczono się tutaj języków obcych. Dziś zapotrzebowanie na znajomość języka angielskiego w Krakowie stale rośnie, wraz z licznymi turystami i międzynarodowymi firmami przybywającymi do miasta. Three Lions w okresie blisko 20-letniej działalności wykształciło grono zadowolonych kursantów, a polecenia wśród znajomych potwierdzają, że dobrze wykonujemy swoje zadanie. Kursy online pozwalają uczestniczyć w naszych zajęciach również osobom niemieszkającym w Krakowie i cieszyć się ich skutecznością. Z pomocą Internetu docieramy w każdy zakątek świata. Wybieraj spośród naszych kursów języka angielskiego online na wszystkich poziomach zaawansowania (A2, B1, B2, B2+, C1, Bussines English) i przeskocz na wyższy poziom językowy.

ODWIEDŹ NASZEGO BLOGA

Rozprawka to jedna z trudniejszych prac pisemnych.

Rozprawka po angielsku

Pisaliśmy już o ogólnych zasadach pisania wypracowań angielskich. Ich szczególną odmianą może być rozprawka, czyli essay. Zadanie napisania rozprawki możemy...

Three Lions-brytyjskie doświadczenie w sercu Krakowa! Sprawdź jak nas znaleźć