Kurs angielskiego stacjonarny: Egzamin Maturalny

Przygotuj się na najważniejszy egzamin z języka angielskiego

KURS ANGIELSKIEGO – PRZYGOTOWANIE DO MATURY w Krakowie

Kurs realizowany jest zgodnie z aktualnymi wymaganiami egzaminacyjnymi. Kurs ma na celu poszerzenie znajomości słownictwa i gramatyki języka angielskiego oraz zapoznanie i oswojenie z formą egzaminu.

Wykwalifikowani lektorzy przeprowadzą uczniów przez różne części egzaminu maturalnego. Uczniowie rozwijają świadomość egzaminacyjną, zarządzanie czasem oraz umiejętności koncentracji na zadaniach.

 • Lekcje prowadzone są wymiennie przez polskich lektorów, którzy są zaznajomieni z formami i wymaganiami, jak i native speakerów, dzięki czemu szybciej oswajasz się z językiem.
 • Książka oraz wszystkie materiały są w cenie kursu.
 • Każda lekcja jest zbilansowana. Lekcje koncentrują się na mówieniu, słownictwie, gramatyce i umiejętnościach egzaminacyjnych.
 • LEKCJE

  Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej odbywają się w małych grupach 7-9 osób, prowadzą wyłącznie wykwalifikowani lektorzy wymiennie z native speakerami. Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut, w szkole przy ul. Krupniczej 12.

 • TECHNOLOGIA

  • Materiały pojawiają się na kontach uczestników przed lekcjami, co pozwala się do nich przygotować.
  • Po zajęciach nauka języka może być kontynuowana na naszej autorskiej platformie e-learningowej, dzięki aktualnym ćwiczeniom skupionych wokół autentycznych zagadnień z uwzględnieniem słownictwa i gramatyki. Zadania  są aktualizowane po każdej lekcji.

Jak przygotowujemy do egzaminu ?

Wiemy jak ważne są wyniki na egzaminie maturalnym, dlatego każdą lekcję starannie planujemy, aby była angażująca i efektywna.

 • Kursy przygotowujące do matury stawiają przede wszystkim na systematyczną pracę i dużą liczbę godzin (40 lekcji x 90 minut każda). Daje to gwarancję zrealizowania 100% wymaganego na egzaminie materiału.Lekcje prowadzimy częściowo z polskimi lektorami, którzy wyjaśnią Ci gramatykę i udzielą porad egzaminacyjnych. Native speaker natomiast, pomoże Ci zmaksymalizować Twoje umiejętności mówienia po angielsku.
 • Nauczyciele z Three Lions podczas zajęć dbają o ciągłe zaangażowanie uczniów, używają autorskich metod, gier, zabaw –po to aby podtrzymać tempo pracy i osiągać efekty na właściwym poziomie.
 • Kursanci na bieżąco dostają spersonalizowane informacje zwrotne (korekty, wskazówki) zarówno podczas zajęć, jak i w wersji  pisemnej wysyłane na ich osobiste konto Three Lions.

GWARANTUJEMY

 • Wykwalifikowanych nauczycieli
 • Naukę w małych grupach
 • Wysoką zdawalność
 • Materiały dydaktyczne w cenie kursu

Ucz się angielskiego i chroń planetę

Czy wiesz, że na wszystkich lekcjach w klasie wykorzystujemy w 100% interaktywne materiały – nie musisz ich drukować. Twoje materiały, notatki, prace domowe, zadania pisemne i testy są dostępne przez 24h na dobę i gdziekolwiek się znajdujesz

SEKCJA EGZAMINACYJNA – ZAKRES

Ważne jest, abyś zaznajomił się z formatami i wymaganiami różnych obszarów egzaminu maturalnego. Dlatego w odniesieniu do każdego z nich skupiamy się na poszczególnych częściach egzaminu.

 • Kurs egzaminacyjny rozbuduje Twoje słownictwo.
 • Czytanie – Nabierzesz biegłości podczas czytania i rozumienia języka pisanego. Przerobisz z Nami wiele typów zadań i usprawnisz swoją znajomość języka.
 • Słuchanie -realizowane jest w trakcie trwania lekcji. Dodatkowo udostępniamy materiały na Twoim koncie w chmurze, abyś mógł dalej doskonalić się w słuchaniu.
 • Mówienie – Zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Wybrane ćwiczenia podniosą Twoje kwalifikacje językowe, a dzięki temu będziesz mówić płynniej i bezbłędnie.
 • Pisanie – Podczas zajęć uwzględniamy język z zagadnień maturalnych. Poza tym udostępniamy zadania pisemne online do samodzielnej pracy w domu. Twoi nauczyciele sprawdzą je i poprawią Twoją pracę.

Z ramatyką wymaganą podczas egzaminu maturalnego zaznajmiasz się na każdych
zajęciach. Następnie możesz ją praktykować online na naszej platformie e-learningowej. Proponujemy również bezpłatne lekcje organizowane raz w tygodniu dla wszystkich naszych uczniów.

Podczas trwania kursu przygotowującego do rozszerzonej matury z języka angielskiego wzbogacisz swoją wiedzę w różnych obszarach gramatycznych, w tym:

 • Bierna forma czasownika: A man was murdered last night
 • Zdania względne: The house where I grew up has been sold.
 • Trzeci tryb warunkowy: If you had arrived on time, Jim wouldn’t have been angry
 • Stopniowanie przymiotników: fast, faster, the fastest
 • Czasowniki modalne: Every child has to go to school
 • Rzeczowniki policzalne i niepoliczalne: A little time, very few people
 • Zaimki zwrotne: I hurt myself
 • Formy there i it: There is a mountain, it is very tall
 • Przedimki: a, an, the, – (zero)
 • Przyimki: depend on someone
 • Składnia czasowników: I’ve stopped smoking, The friends stopped to talk
 • Konstrukcje hypotheticals: I wish, if only…
 • inwersja stylistyczna i inne formy emfatyczne.

Zadania pisemne koncentrują się na zagadnieniach występujących na egzaminie.

Ze względu na ograniczenia czasowe przygotowanie odbywa się na zajęciach, a zadania pisemne wykonywane są przez uczniów w domu i odsyłane poprzez platformę do nauczycieli.

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

google

Uczęszczam na lekcję do ThreeLions od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele są zaangażowani, tworzą przyjazną atmosferę, zawsze starają się wszystko dobrze wytłumaczyć, a lekcje prowadzą na tyle kreatywnie, że oprócz nauki, można się dobrze bawić. Polecam!

Marcel Drwięga 30 marca, 2023
google

Super szkoła, rewelacyjni nauczyciele-kompetentni i pomocni, sami native speakerzy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam😄

Paulina Broniewska 17 lutego, 2023
google

Ciekawa szkoła oparta na trochę innych zasadach niż typowe szkoły angielskiego. Jedna z nielicznych gdzie na zajęciach grupowych można przełamać barierę komunikacyjną. Lekcje ciekawe, lektorzy sympatyczni. Ale są też minusy: czasami sporo chaosu w szkole i w organizacji zajęć. Niestety często też na lekcjach i w materiałach do nauki jest bałagan. Lektorzy bardziej lub mniej profesjonalni, zależy na kogo się trafi. Grupy nie do końca dobrze dobrane pod względem poziomu, co utrudnia naukę. Nad tym przydałoby się popracować. Przystępna cena jak za zajęcia z nativami. Bardziej odpowiadałaby mi formuła dłuższych zajęć raz w tygodniu niż dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Generalnie nie jest źle na tle innych szkół, ale np. gramatyki może być ciężko się tu nauczyć, choć oczywiście ćwiczenia gramatyczne się robi. Można poćwiczyć płynność rozmowy, ale już niekoniecznie poprawność. Plus za możliwość wyboru formy stacjonarnej lub on-line.

Katarzyna W 12 października, 2022
google

Super szkoła. Polecam 🙂

Józef Derus 1 października, 2022
google

Serdecznie polecam - wspaniali nauczyciele i uczniowie. Świetna atmosfera na kursach w szkole💜

Agnieszka Wojcik 22 września, 2022
google

Super kursy, świetna kadra, przestępne ceny. Gorąco polecam

Karolina Kwiek 20 września, 2022
Zobacz wcześniejsze

Test poziomujacy nie jest konieczny, jeśli jednak masz ochotę na sprawdzenie swojej wiedzy to serdecznie zachęcamy !

Rozwiąż nasz test złożony z 35 pytań. Na koniec dodaj swój adres e-mail, a wyślemy Ci informację zwrotną dotyczącą popełnionych błędów

Zapisz sie na kurs

Promocja do: 2023/09/30

1499

Promocja!

Matura w Szkole

 • Kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do matury z języka angielskiego
 • Nasz kurs maturalny obejmuje 40 x 90 minut zajęć – maksymalna wielkość grupy to 10 osób
 • Wszystkie materiały (w tym podręcznik) zapewnia Three Lions
 • Po zajęciach nauka jest kontynuowana dzięki świeżym ćwiczeniom językowym na platformie e-learningowej Three Lions oraz dodatkowym autentycznym ćwiczeniom ze słownictwa i gramatyki, które są aktualizowane po każdej lekcji
 • Ciesz się najbardziej efektywną nauką dzięki naszym zajęciom w szkole w samym sercu krakowskiego Starego Miasta

SKU: Brak danych Kategoria:

Zapisz się do grupy

Nazwa grupy Dni i godziny Start Koniec Cena Kup
Matura Rozszerzona Wt+Czw 15:45-17:15 17.10.23 28.03.24 1499 Zamawiam

Czytaj więcej

Opis

Czas lekcji jest podzielony między nowe słownictwo, mówienie i ćwiczenia gramatyczne, budujące ogólną znajomość języka angielskiego; oraz zajęcia z techniki egzaminacyjnej, pomagające opanować wymagania poszczególnych sekcji egzaminu maturalnego

Lekcje prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych polskich lektorów i native speakerów. Oprócz materiałów szkoleniowych, kursanci MATURA EXAM otrzymują obszerne materiały do nauki po zajęciach, które mogą wykorzystać w domu

Wszystkie materiały są wliczone w cenę – Materiały do nauki są interaktywne, więc nie wymagają drukowania

Materiały do nauki są udostępniane uczniom przed zajęciami, dając im czas na przygotowanie, dzięki czemu uczniowie przychodzą na zajęcia przygotowani i pewni siebie

Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem bezpłatnej platformy e-learningowej Three Lions

Nowe materiały są dodawane do naszej platformy e-learningowej po każdych zajęciach, aby dalej rozwijać i konsolidować język nauczony w klasie

Co tydzień studenci są zapraszani na dodatkowe, bezpłatne zajęcia w wersji online, podczas których rozwijają swoje umiejętności i poznają studentów z innych grup

Spotkania towarzyskie – dołącz do naszego Pub Quizu, aby poznać innych studentów i naszych nauczycieli

Semestr kończy się egzaminem w wersji online obejmującym zagadnienia z całego kursu, po którym uczniowie otrzymują certyfikaty

Jak uczymy

Wiemy, jak ważny dla Ciebie jest egzamin maturalny. Dlatego każdą lekcję starannie planujemy, aby była angażująca i produktywna.

 • Zestawy nowych materiałów do ​​nauki dostarczamy przed rozpoczęciem lekcji. Dzięki temu masz czas na zapoznanie się  z nimi. Zaczniesz każdą lekcję pewniejszy siebie.
 • Lekcje prowadzimy częściowo z polskimi lektorami, którzy wyjaśnią Ci gramatykę i udzielą porad egzaminacyjnych. Native speaker natomiast, pomoże Ci zmaksymalizować Twoje umiejętności mówienia po angielsku.
 • Nauczyciele z Three Lions podczas zajęć dbają o ciągłe zaangażowanie studentów, używają autorskich metod, gier, zabaw – aby podtrzymać tempo pracy i osiągać efekty na właściwym poziomie
 • Dostajesz na bieżąco  spersonalizowane informacje zwrotne (korekty, wskazówki) zarówno podczas zajęć, jak i w wersji  pisemnej wysyłane na Twoje osobiste konto Three Lions.
 • Aby wspomóc zapamiętywanie języka z kursu, udostępniamy również  dodatkowe materiały online.
 • Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych studentów na dodatkowe, darmowe piątkowe lekcje, uczestnictwo w nich na pewno wpłynie na lepszą zdawalność egzaminu.

NASI NAUCZYCIELE

Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Wszyscy native speakerzy pochodzą z państw, w których angielski jest językiem ojczystym. W każdym jednak przypadku akcent oraz sposób wypowiedzi jest zróżnicowany i specyficzny zarówno dla dla samego regionu jak i temperamentu nauczyciela. Poznaj ich i dowiedz się więcej o ludziach ktrzy nauczą Cię mówić po angielsku…

OPINIE

[show-testimonials taxonomy=’testowa-grupa’ orderby=’menu_order’ order=’ASC’ layout=’slider’ options=’transition:fade,adaptive:false,controls:pager,pause:4000,auto:on,columns:2,theme:speech,info-position:info-left,text-alignment:left,rating:on,quote-content:full,charlimitextra: (…),display-image:on,image-size:thumbnail,image-shape:circle,image-effect:shadow-highlight,image-link:on’]

NASI NAUCZYCIELE

Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Wszyscy native speakerzy pochodzą z państw, w których angielski jest językiem ojczystym. W każdym jednak przypadku akcent oraz sposób wypowiedzi jest zróżnicowany i specyficzny zarówno dla samego regionu, jak i temperamentu nauczyciela. Poznaj ich i dowiedz się więcej o ludziach, którzy „nauczą Cię mówić po angielsku…”

Chcesz wiedzieć więcej czym jest CEFR?

Kurs angielskiego b1 online

Dostęp do darmowych materiałów

Obserwuj nas! Już wkrótce będziesz mógł dołączyć do naszego
Three Lions English Club

Co tydzień będziesz dostawał na swoją skrzynkę mailową artykuły, ciekawostki wyszukane specjalnie dla Ciebie  z The Guardian, BBC.com, huffpost.com, Daily beast.com, Daily Mail, The Economist …