Darmowe Lekcje

Popraw swój angielski i poznaj nowych ludzi. Skorzystaj z darmowych lekcji dla każdego poziomu

Ucząc się języka angielskiego w szkole Three Lions, zarówno stacjonarnie w Krakowie czy zdalnie – online możesz dostać od nas coś EXTRA. To nie tylko extra kurs, to także extra (dodatkowe) zajęcia.  Proponujemy szereg bezpłatnych zajęć, które pomogą Ci zmaksymalizować postęp w najważniejszych dla Ciebie obszarach językowych.

Konwersacje

Uczestniczysz aktywnie w zaplanowanych zajęciach, ale ciągle jeszcze masz barierę językową? Czujesz, że swobodna, spontaniczna komunikacja to nadal Twoja słaba strona? Skorzystaj z dodatkowych darmowych lekcji, które oferujemy. Dzięki nim rozwiniesz swoją płynność mówienia, usuniesz „blokady”.

Co ważne – prawdopodobnie na dodatkowych zajęciach pojawi się ktoś inny niż native speaker z jakim masz regularne lekcje. Poznasz kolejny akcent i styl nauki. Ponadto masz szansę poznać także kursantów  z innych grup. Wszystkie poziomy wiedzy językowej są na tym kursie mile widziane.

Gramatyka

Braki gramatyczne to Twoja zmora? – Cóż „Trening czyni mistrza”. Dlatego oprócz gramatyki, którą rozwijasz na Twoich zajęciach lub ćwicząc na platformie -„ucz się extra” – czyli skorzystaj z darmowych lekcji gramatyki.

Co tydzień wybieramy jeden lub więcej punktów gramatycznych, na których się skupiamy. Pracujesz z nauczycielem i innymi kursantami i usprawniasz swoją znajomość gramatyki w spokojnym, przyjaznym otoczeniu.

PANDEMIA COVID-19

W trakcie obostrzeń związanych z pandemią wszystkie lekcje darmowe prowadzimy w trybie ONLINE. Sprawdź rozkład darmowych lekcji na najbliższy czas TUTAJ.

Umiejętności egzaminacyjne

Jeżeli przygotowujesz się do egzaminów Cambridge w ramach naszych kursów:

  • FCE EXAM
  • CAE EXAM
  • CPE EXAM

oferujemy Ci dodatkowe lekcje, które jeszcze bardziej efektywnie przygotują Cię do zdania egzaminu. Przygotuj się do egzaminów Cambridge  pracując z autentycznymi arkuszami egzaminacyjnymi i materiałami. W ten sposób zwiększasz swoją świadomość egzaminacyjną i pewność siebie.

Umów się na kawę z….

Każdego tygodnia dołączysz do innego native speakera na poranne zajęcia polegające na swobodnej pogawędce i przyjaznej dyskusji. Bezstresowa praktyka płynności w profesjonalnej atmosferze przy kawie. Taki wariant dodatkowych lekcji docenia wielu naszych kursantów.

Dzięki swobodnej atmosferze studenci przełamują bariery językowe i chętniej ośmielają się wypowiadać na różne tematy.

Pogadajmy o muzyce

Niemal każdego fascynuje coś w muzyce. Muzyka to poza językiem angielskim drugi międzynarodowy „kod” pozwalający na porozumienie między ludźmi rożnych kultur.

Poznaj naszą okazjonalną serię darmowych zajęć. Od Lennona przez Depeche Mode po Radiohead – ucz się angielskiego poprzez swoje ulubione angielskie grupy i piosenki.

Wielu z naszych native speakerów to pasjonaci muzyki, więc rozmowy na pewno będą pełne emocji. Kto wie, może nawet uda w Wam się wspólnie zagrać i zaśpiewać.

Skontaktuj się z nami i zapisz się na darmowe lekcje z angielskiego

    Three Lions- brytyjskie doświadczenie w sercu Krakowa! Sprawdź jak nas znaleźć