Kurs ONLINE: C1 - CAE EXAM

Przygotuj się do egzaminu CAE Cambridge. Pomogą Ci w tym Native Speakerzy. Rozwiniesz swoją wymowę, gramatykę i umiejętności egzaminacyjne.

EGZAMIN CAE Cambridge

Kursy Angielskiego C1 – CAE EXAM Online jakie prowadzimy w Three Lions przygotują Cię do zaliczenia egzaminu. Nasz program nauczania skupia się na każdym z obszarów ujętych w egzaminie.

Mamy długoletnie, bo ponad 20-letnie, doświadczenie w tworzeniu i dostosowywaniu kursów egzaminacyjnych z języka angielskiego. Dzięki temu masz pewność, że potrafimy z powodzeniem Cię do niego przygotować.

 • Skupiamy się na najbardziej problematycznych obszarach egzaminu – w ten sposób pracujemy nad słabymi punktami koncentrując się na jak najszybszym efekcie
 • Lekcje są prowadzone wyłącznie przez doświadczonych native speakerów
 • Wszystkie materiały potrzebne podczas zajęć dostarcza Three Lions – nie wymagamy podręcznika
 • Gramatyka i słownictwo oparte są na wymaganiach egzaminacyjnych Cambridge CAE
 • RODZAJ KURSU

  Stacjonarnie w Krakowie. Nie wymagamy podczas kursu podręcznika. Wszystkie materiały są dostarczane przez Three Lions – w tym autentyczne materiały egzaminacyjne Cambridge

 • RODZAJ KURSU

  ONLINE. Ten kurs nie wymaga podręcznika. Wszystkie materiały są dostarczane przez Three Lions – w tym autentyczne materiały egzaminacyjne Cambridge

 • LEKCJE

  Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu. Każde spotkanie  trwa 90 minut. Prowadzą je  wyłącznie wykwalifikowani lektorzy native speakerzy

 • LEKCJE

  Lekcje trwają 2×60 minut w tygodniu lub 1×120 min. Prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych lektorów native speakerów.

 • GRUPY

  Każda grupa zajęciowa liczy do 12 osób. W ten sposób nasi studenci czują się swobodnie, mają też pewność aktywnego uczestnictwa w zajęciach

 • GRUPY

  W każdej grupie jest maksymalnie 9 uczniów.

 • QUIZ NIGHTS

  Przynajmniej raz w miesiącu poza zajęciami umawiamy się na wieczorny spacer po Krakowie. Nie tylko po to, aby napić się piwa, ale także aby swobodnie porozmawiać po angielsku.

 • TECHNOLOGIA

  Nowe materiały szkoleniowe dodajemy do Twojego konta w chmurze na 36 godzin przed rozpoczęciem zajęć. Lekcje odbywają się z wykorzystaniem platformy Zoom.

Bądź gotów na egzamin CAE

Przygotowujesz się do egzaminu Cambridge CAE? Nasi doświadczeni nauczyciele mogą Ci w tym pomóc. Skupiamy się na najbardziej problematycznych obszarach, poprawiając Twoją wiedzę językową  i pomagając Ci uniknąć pułapek egzaminacyjnych.

Każda lekcja skoncentrowana jest na określonym obszarze egzaminu i towarzyszącym mu zagadnieniu gramatycznym. W taki sposób szybko zdobędziesz pewność siebie i pewność, że zdasz egzamin.

W trakcie kursu przygotowującego do egzaminu CAE EXAM

 • Uczysz się z dwoma native speakerami – skorzystasz z zalet dwóch stylów nauczania
 • Zajęcia oparte są na autentycznych materiałach egzaminacyjnych Cambridge
 • Otrzymujesz regularne informacje zwrotne i poprawki od swoich nauczycieli – na zajęciach i online.

Nasze kursy zostały starannie zaplanowane przez dyrektora, założyciela szkoły. Przygotowując program i plan kursów wykorzystuje on swoją wiedzę i doświadczenie jako egzaminatora Cambridge (CAE, CPE, IELTS) oraz nauczyciela w British Council. Stale nadzoruje wszystkie materiały, plany i działania, dzięki czemu masz gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego kursu.

Każda lekcja jest przygotowana tak, aby była angażująca i produktywna.

 • Nowe materiały do ​​nauki dostarczamy na 36 godzin przed rozpoczęciem zajęć – dzięki temu możesz przygotować się lekcji, nabierzesz pewności siebie i łatwiej będziesz poruszał się w omawianych podczas zajęć zagadnieniach
 • Lekcje prowadzą wyłącznie native speakerzy, więc uczysz się angielskiego z poprawną wymową
 • Nauczyciele podczas zajęć utrzymują tempo pracy dla jak najlepszych efektów. Jednocześnie, aby stale angażować studentów wprowadzają  różnorodne pomysłowe zadania i aktywności

Kurs CAE EXAM + e-Learning

 • Po zajęciach naukę kontynuujesz przy użyciu naszej platformy e-Learningowej, wypełnionej materiałami edukacyjnymi, które wykorzystasz do samodzielnej nauki i utrwalenia wiadomości. Kursanci, którzy zmierzają zdawać egzamin CAE otrzymują od nas materiały e-learningowe CAE EXAM PRACTICE, idiomy i Phrasal Verbs.
 • Lektorzy regularnie przekazują studentom spersonalizowane informacje zwrotne, zarówno podczas zajęć, jak i za pomocą pisemnych opinii wysyłanych na Twoje osobiste konto Three Lions.
 • Aby pomóc Ci zapamiętać słownictwo z kursu, regularnie odbywają się lekcje powtórkowe z materiałami uzupełniającymi online.

Dwa razy w roku organizujemy  bezpłatne egzaminy próbne.

Zostaniesz zaproszony na darmowy MOCK EXAM. Dzięki temu sprawdzisz się, na jakim etapie przygotowań do egzaminu CAE znajdujesz się obecnie.

Organizujemy także lekcje powtórkowe, które łatwiej pomogą Ci przyswoić nowy język. Ponadto zapewniamy dodatkowe materiały do nauki online.

Raz w tygodniu zapraszamy Cię na bezpłatne zajęcia. Dotyczą one kilku obszarów: konwersacji, gramatyki i umiejętności egzaminacyjnych. W ten sposób możesz nadrabiać, czy też doskonalić swoje umiejętności. Wybierasz obszar, który jest dla Ciebie ważny, aby osiągać progres w nauce.

Kurs kończy się testem online i certyfikatem wewnętrznym zawierającym opinie nauczycieli. Ujmuje także wskazówki, co powinieneś poprawić w przyszłości dla osiągnięcia lepszych rezultatów.

Czas trwania kursu – 1 Semestr

CAE potwierdza wysokie umiejętności. Warto zdać ten egzamin

Egzamin Cambridge CAE ma określone wymagania. Aby zdać go pomyślnie musisz je poznać i nauczyć cię zarządzać nimi. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w egzaminach Cambridge możemy pomóc Ci, udzielając wskazówek jak sobie z nimi poradzić.

 • CZYTANIE I UŻYWANIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO – Szczególnie koncentrujemy się na używaniu języka angielskiego – Nabierzesz biegłości w różnych obszarach znajomości języka – nauczymy Cię specyficznej wiedzy językowej wymaganej w każdej sekcji.
 • SŁUCHANIE – Ta część egzaminu jest analizowana na zajęciach, a materiały są udostępniane na Twoim koncie w chmurze do dalszej praktyki w domu.
 • MÓWIENIE – Zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim, a sprawdzone ćwiczenia służą do poprawy szybkości mówienia, płynności i dokładności. Używamy również materiałów egzaminacyjnych z mówienia Cambridge, które pomagają „ćwiczyć” sytuacje egzaminacyjne.
 • PISANIE – język związany z zadaniami Cambridge CAE omawiamy na zajęciach. Zadania są także udostępniane online do wykonania w domu. Twoi nauczyciele sprawdzą i poprawią Twoją pracę, a także udzielą porad dotyczących tego na co warto zwrócić uwagę, by osiągnąć lepsze wyniki.

Poznasz i powtórzysz obszary gramatyki najczęściej pojawiające się podczas egzaminu Cambridge CAE. Gramatykę wprowadzamy podczas zajęć, a następnie ćwiczysz ją samodzielnie online na naszej platformie e-learningowej. Oferujemy również dodatkowe bezpłatne lekcje gramatyki raz w tygodniu dla wszystkich naszych uczniów.

 • Strona bierna
 • Zdania względne
 • Wszystkie tryby warunkowe
 • Zdania imiesłowowe
 • Budowa czasów
 • Rodzajniki i określniki
 • Składnia czasowników
 • Przymiotniki i przysłówki
 • Użycie: used to, get used to, getting used to
 • Czasowniki modalne
 • Określniki liczbowe
 • Mowa zależna
 • Przyimki
 • Łączenie słów i wyrażeń

Pisanie zadań organizujemy tak aby odbywały się drogą zdalną za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej. Nie prosimy kursantów o wykonywanie zadań pisemnych na zajęciach. Nie testujemy również ich wiedzy podczas lekcji. Platforma e-learningowa zapewnia regularne testy cząstkowe, a na podsumowanie kursu organizujemy test końcowy, który także wypełnisz w domu. Twoi nauczyciele ocenią go i dadzą Ci rekomendacje, w jaki sposób postępować, by osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Nie jesteś pewien czy ten poziom jest dla Ciebie? Wykonaj test

Rzeczywiście czasami dość trudno określić na jakim poziomie językowym jesteś. Dlatego przygotowaliśmy test który pozwala odpowiedzieć na to pytanie i wybrać odpowiedni kurs

Zapisz sie na kurs

Jak uczymy

Pomożemy Ci pokonać lęk przed egzaminem. Będziemy wspierać Twoje umiejętności gramatyczne, językowe oraz pewność siebie, potrzebne do uzyskania jak najlepszego wyniku. Poznasz format egzaminu CAE i wymagania każdej jego sekcji.

Poprzez wspólną pracę wyeliminujemy błędy i nieprawidłowości w Twojej wiedzy gramatycznej. Poprawisz swoją dokładność niezbędną do pomyślnego ukończenia części egzaminu opartej na gramatyce. Ma to związek zarówno w mówionym, jak i pisanym językiem angielskim. Proces Twojego nauczania rozpocznie się na zajęciach, a następnie będzie kontynuowany na naszej platformie e-Learningowej. Po każdych zajęciach znajdziesz na niej nowe, ukierunkowane materiały, które pomogą Ci efektywnie przygotować się do egzaminu.

CAE EXAM – przygotuj się do egzaminu

Wprowadzane podczas kursu słownictwo poszerzy Twój zakres wiedzy słownikowej wymaganej podczas egzaminu. Ciągłe posługiwanie się językiem angielskim podczas zajęć z jego wykorzystaniem, sprawi, że nabierzesz pewności siebie, swobody w wypowiedzi. Mając świadomość, że jesteś precyzyjnie rozumiany bez obaw zaliczysz “część mówioną”.

Twoje umiejętności słuchania będziemy rozwijać poprzez ćwiczenia na każdej lekcji i kontakt z mową nauczycieli native speakerów. Regularne lekcje przeglądowe i testy online pomagają mierzyć postępy i koncentrować wysiłki na obszarach, które należy jeszcze  poprawić

Weź udział w naszych bezpłatnych egzaminach próbnych, aby zmierzyć swoje postępy przy użyciu prawdziwych materiałów egzaminacyjnych Cambridge.

NASI NAUCZYCIELE

Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Wszyscy native speakerzy pochodzą z państw, w których angielski jest językiem ojczystym. W każdym jednak przypadku akcent oraz sposób wypowiedzi jest zróżnicowany i specyficzny zarówno dla dla samego regionu jak i temperamentu nauczyciela. Poznaj ich, to nie tylko świetni nauczyciele, ale także ludzie pełni pasji

Chcesz wiedzieć więcej czym jest CEFR?

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

Dostęp do darmowych materiałów

Obserwuj nas! Już wkrótce będziesz mógł dołączyć do naszego
Three Lions English Club

Co tydzień będziesz dostawał na swoją skrzynkę mailową artykuły, ciekawostki wyszukane specjalnie dla Ciebie  z The Guardian, BBC.com, huffpost.com, Daily beast.com, Daily Mail, The Economist …