Kurs ONLINE: BOOSTER - przyspiesz swój angielski

Krótki, intensywny kurs języka angielskiego. Konwersacje prowadzone wyłącznie przez native speakerów.

Nowe kursy zaczynają się już 5 kwietnia!

Kursy typu CONVERSATION BOOSTER pozwolą Ci opanować nowe słownictwo. Będziesz mówić szybciej i nabierzesz pewności siebie w krótkim czasie.
Ten typ kursu jest zaprojektowany dla osób zapracowanych. Praktycznie cały czas zajęć poświęcony jest na mówienie i słownictwo.

 • Wszystkie materiały do nauki dostarcza Three Lions.
 • Lekcje prowadzą wyłącznie native speakerzy.
 • Poznasz nowe słownictwo na każdych zajęciach.
 • Po lekcji kontynuujesz naukę z użyciem platformy do e-learningu

Kursy, ćwiczenia i materiały przygotował dyrektor i założyciel szkoły, który wcześniej był trenerem nauczycieli w British Council. Dlatego możesz zaufać naszym metodom i materiałom.

Rozumiemy doskonale Twoje potrzeby, Cenimy Twój czas, wiemy jakie efekty chcesz osiągnąć- dlatego nasz program jest skrojony dokładnie na miarę Twoich potrzeb.

 • RODZAJ KURSU

  W Krakowie. Zajęcia na poziomie podstawowym odbywają się stacjonarnie.

 • RODZAJ KURSU

  ONLINE. Aby skorzystać z tego kursu powinieneś być na poziomie B1 / B2 (STARTER) lub B2 / C1 (WYŻSZY). To jest kurs intensywny (łączny czas 8 godzin).

 • LEKCJE

  Spotykamy się 2 razy w tygodniu. Każde spotkanie to 90 minut – głównie mówimy, ale nie tylko

 • LEKCJE

  Zajęcia trwają 2×60 lub 4×60 minut w tygodniu. Są prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych, doświadczonych lektorów native speakerów.

 • GRUPY

  Każda grupa zajęciowa liczy do 12 osób, tak aby na sali nie było tłoku, a każdy student miał szansę na swobodną wypowiedź

 • GRUPY

  W każdej grupie online może być maksymalnie 9 uczniów.

 • QUIZ NIGHTS

  Przynajmniej raz w miesiącu poza zajęciami umawiamy się na wieczorny spacer po Krakowie. Nie tylko aby napić się piwa, ale także aby swobodnie porozmawiać po angielsku

 • TECHNOLOGIA

  Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem platformy ZOOM. Po zajęciach do platformy e-learningowej dodawane są nowe materiały dydaktyczne bezpośrednio związane z lekcją.

BOOSTER – Intensywny szybki postęp w mówieniu

Nasze kursy Conversation Booster są idealnym wyborem dla każdego, kto chce zrobić szybkie postępy w krótkim czasie. Lekcje są nowoczesne i interesujące. Staramy się skupić na tematach, które chcesz omówić.

 • Na zajęciach – cały nacisk kładziemy na praktykowanie mówienia, aby rozwinąć płynność i dokładność
 • Słownictwo jest w 100% autentyczne – nasi native speakerzy nauczą Cię słów używanych na co dzień w brytyjskich i amerykańskich publikacjach.
 • Lekcje opierają się wyłącznie na spersonalizowanych materiałach Three Lions (Kliknij link, aby pobrać lekcję próbną w PDF), więc nie potrzebujesz kupować podręcznika.

Nowe materiały dodajemy do Twojego konta na 36 godzin przed rozpoczęciem zajęć, co daje Ci wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się z nimi.  Omawiane na zajęciach zagadnienia nie są zatem dla ciebie niespodzianką, jesteś w stanie się do nich przygotować swobodnie odnaleźć w konwersacji.

 • Co tydzień zapraszamy Cię na bezpłatne zajęcia z konwersacji, gramatyki i czy obszarów egzaminacyjnych
 • Kursy kończą się testem online i certyfikatem.
 • Po zajęciach nauka jest kontynuowana za pośrednictwem naszej platformy e-learningowej, na której po każdym spotakniu dodajemy nowe materiały. Uzupełniają i wzmacniają one słownictwo jakie poznałeś w trakcie zajęć. Nasi kursanci programu Booster Conversation otrzymują również poprzez e-learning Idiomy i Phrasal verbs.
 • Nauczyciele regularnie przekażą Ci spersonalizowane informacje zwrotne, skorygują Twoje błędy podczas zajęć, ale także przygotują Ci pisemną opinię ze wskazówkami zaleceniami. Abyś miał łatwość w dostępie do takiego feedbacku – wyślą go na Twoje osobiste konto Three Lions.

Nie masz pewności czy ten poziom jest dla Ciebie? Wykonaj test

Rzeczywiście czasami dość trudno określić na jakim poziomie językowym jesteś. Dlatego przygotowaliśmy test który pozwala odpowiedzieć na to pytanie i wybrać odpowiedni kurs

Zapisz sie na kurs

Jak uczymy

Każda lekcja jest wciągająca i produktywna. Utrzymujemy Twoje ciągłe skupienie i zaangażowanie.  Dbamy zarówno o poziom dydaktyczny jak i dynamikę samych zajęć.

 • Nowe materiały są dostarczane na 36 godzin przed rozpoczęciem zajęć – masz czas na przygotowanie się. Zaczniesz zajęcia z poczuciem pewności siebie, wiesz już co będzie się działo, więc możemy „podkręcić” tempo lekcji
 • Dostarczamy wszystkie materiały – uczestnictwo w kursie nie wymaga zakupu książek
 • Lekcje prowadzą wyłącznie przez native speakerzy, więc uczysz się prawdziwego angielskiego z poprawną wymową i akcentem
 • Twoi nauczyciele podczas lekcji utrzymują dynamiczne tempo i stale stymulują Twoje zainteresowani. Wykorzystujemy różnego rodzaju aktywności, wykonujesz pomysłowe zadania, ale w tle cały czas chłoniesz wiedzę
 • Nauczyciele regularnie dostarczają spersonalizowanych informacji zwrotnych z korektami podczas zajęć oraz w formie pisemnych opiniami wraz ze wskazówkami wysyłanymi na Twoje konto Three Lions.

NASI NAUCZYCIELE

Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Wszyscy native speakerzy pochodzą z państw, w których angielski jest językiem ojczystym. W każdym jednak przypadku akcent oraz sposób wypowiedzi jest zróżnicowany i specyficzny zarówno dla samego regionu, jak i temperamentu nauczyciela. Poznaj ich i dowiedz się więcej o ludziach, którzy nauczą Cię swobodnie posługiwać się językiem angielskim

Chcesz wiedzieć więcej czym jest CEFR?

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

[show-testimonials taxonomy=’testowa-grupa’ orderby=’menu_order’ order=’ASC’ layout=’slider’ options=’transition:fade,adaptive:false,controls:pager,pause:4000,auto:on,columns:2,theme:speech,info-position:info-left,text-alignment:left,rating:on,quote-content:full,charlimitextra: (…),display-image:on,image-size:thumbnail,image-shape:circle,image-effect:shadow-highlight,image-link:on’]
Kurs angielskiego b1 online

Dostęp do darmowych materiałów

Obserwuj nas! Już wkrótce będziesz mógł dołączyć do naszego
Three Lions English Club

Co tydzień będziesz dostawał na swoją skrzynkę mailową artykuły, ciekawostki wyszukane specjalnie dla Ciebie  z The Guardian, BBC.com, huffpost.com, Daily beast.com, Daily Mail, The Economist …