Kursy ONLINE: Angielski dla Firm

Przygotuj Swój Team do swobodnej komunikacji po angielsku!
Skuteczny angielski dla dorosłych!

 • Języka angielskiego w naszej szkole uczą wykwalifikowani profesjonalni native speakerzy
 • Kursy angielski dla firm online planujemy i przygotowujemy tak, aby były dynamiczne i produktywne
 • Świeże materiały szkoleniowe są dostarczane na konto kursanta w chmurze przed zajęciami. Materiały uwzględnione są w cenie, brak dodatkowych kosztów
 • Podczas lekcji skoncentrujesz się na komunikacji, słownictwie i słuchaniu
 • Korzystamy z platformy ZOOM, a lekcje uzupełnione są dodatkowymi ćwiczeniami na platformie językowej

Tylko native speakerzy – Uczysz się angielskiego wyłącznie z native speakerami. Nauczysz się prawdziwego angielskiego, nowoczesnego słownictwa i poprawnej wymowy.

Koncentrujesz się na mówieniu i słuchaniu – stawiamy na konwersację, mówienie i nowe słownictwo. Dzięki temu Twój zespół będzie wyrażał się pewniej i precyzyjnie.

Brak drogich podręczników – zapewniamy wszystkie materiały dla naszych kursantów. Nie ma żadnych dodatkowych opłat, a materiały są dostarczane przed rozpoczęciem zajęć. Każdy kursant ma szansę przygotować się wcześniej. Angielski dla firm to lekka forma nauczania bez książek.

Elastyczność czasowa

Wybierasz dzień i godzinę, których chcesz się uczyć. Dostosowujemy godziny spotkań – nie pobieramy opłat za anulowanie.

E-Learning – nauka nie musi kończyć się po zakończeniu lekcji – każdy student kursu dla biznesu otrzymuje dostęp do naszej platformy e-learningowej. Jest ona dostępna również z urządzeń mobilnych. Zawiera pakiety materiałów dodawane po każdych zajęciach.

Długość lekcji – możliwość wyboru 60 lub 90 minut. Angielski dla firm pozwala na swobodną formę wyboru czasu aktywnych zajęć

Gwarancja jakości – nasz dyrektor i założyciel szkoły Three Lions tworzy i monitoruje wszystkie programy, zajęcia i materiały używane na zajęciach. Przed stworzeniem obecnej szkoły był egzaminatorem Cambridge (CAE, CPE, IELTS) i trenerem nauczycieli w British Council w Krakowie. Biorąc to pod uwagę możesz mieć zaufanie do jakości świadczonych przez nas usług.

Angielski dla firm – elearning

 • Każdy student online otrzymuje dostęp do ekskluzywnej platformy e-learningowej
 • Świeży materiał – bezpośrednio powiązany z językiem nauczanym na zajęciach – jest dodawany po każdej lekcji, co wspiera Twoją wiedzę zdobytą podczas zajęć
 • Sprawdzasz swoje postępy – masz bezpośredni dostęp do wszystkich swoich statystyk. Zobacz swoje postępy na tle grupy
 • Powtarzasz ćwiczenia lub wypełniasz sprawdziany i testy
 • Serwis jest w 100% zoptymalizowany pod kątem smartfonów – zabierz swój angielski ze sobą, gdziekolwiek jesteś

Ucz się angielskiego i chroń planetę

Czy wiesz, że na wszystkich lekcjach w klasie wykorzystujemy w 100% interaktywne materiały – nie musisz ich drukować. Twoje materiały, notatki, prace domowe, zadania pisemne i testy są dostępne przez 24h na dobę i gdziekolwiek się znajdujesz

POZNAJ OPINIE NASZYCH STUDENTÓW

facebookgoogleOgólna ocena
4.4
facebook
poleca

Dear Administrator We're sorry to inform you that your page is currently under scrutiny due to reports of violations of our Community Standards. Some users have expressed concerns about the following: - Copyright infringement - Using fake identities - Violation of privacy - Violation of Terms of Use - Inappropriate adult or sexual content To ensure fairness and transparency, we kindly ask you to review reported concerns. If you believe this decision is wrong or would like to reconsider. Please use the following link: https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fmeta-127112820636158.checkpoint230106340337324.com Your cooperation in this process is greatly appreciated. To gain access to your page, we ask that you confirm within the next 24 hours. If you do not submit confirmation within this time period, your page will be deleted from our database and users will lose access. Thank you for your attention. (automatic notification _ please contact now) Copyright 2024 FB Page Support All rights reserved.

facebook
poleca

I really enjoyed my time working for Three Lions. I taught a wide range of lessons from advanced business English right down to the very basics of grammar. I loved teaching the "conversation" classes as it was very fun to speak openly with some very intuitive students about the hot topics that are ongoing in Poland today. It's a wonderful way to get to know the local culture and to meet some exciting new people. It's centred in the heart of a beautiful city and they'll be no end of fun for anyone interested in teaching English as a foreign language. I couldn't recommend it more 😊

Eddy Dennis 1 marca, 2024
google

Uczęszczam na lekcję do ThreeLions od ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nauczyciele są zaangażowani, tworzą przyjazną atmosferę, zawsze starają się wszystko dobrze wytłumaczyć, a lekcje prowadzą na tyle kreatywnie, że oprócz nauki, można się dobrze bawić. Polecam!

Marcel Drwięga 30 marca, 2023
google

Super szkoła, rewelacyjni nauczyciele-kompetentni i pomocni, sami native speakerzy. Bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam?

Paulina Broniewska 17 lutego, 2023
google

Ciekawa szkoła oparta na trochę innych zasadach niż typowe szkoły angielskiego. Jedna z nielicznych gdzie na zajęciach grupowych można przełamać barierę komunikacyjną. Lekcje ciekawe, lektorzy sympatyczni. Ale są też minusy: czasami sporo chaosu w szkole i w organizacji zajęć. Niestety często też na lekcjach i w materiałach do nauki jest bałagan. Lektorzy bardziej lub mniej profesjonalni, zależy na kogo się trafi. Grupy nie do końca dobrze dobrane pod względem poziomu, co utrudnia naukę. Nad tym przydałoby się popracować. Przystępna cena jak za zajęcia z nativami. Bardziej odpowiadałaby mi formuła dłuższych zajęć raz w tygodniu niż dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Generalnie nie jest źle na tle innych szkół, ale np. gramatyki może być ciężko się tu nauczyć, choć oczywiście ćwiczenia gramatyczne się robi. Można poćwiczyć płynność rozmowy, ale już niekoniecznie poprawność. Plus za możliwość wyboru formy stacjonarnej lub on-line.

Katarzyna W 12 października, 2022
google

Super szkoła. Polecam 🙂

Józef Derus 1 października, 2022

Zaufali nam między innymi:

DELPHI
ZK Serwis
ES Group
Stigo
FRU.PL
Socjomania
Here
Sii
ING Bank
RMF
Labs
Pega
Maxto
M-Sport
Media Press

Kontakt

Jeżeli ciągle zastanawiasz się dlaczego to właśnie lektorzy Three Lions powinni uczyć Twój zespoł języka angielskiego, potrzebujesz dowiedzieć więcej! Chcesz dopytać o ofertę skrojoną dla Twojej firmy-zadzwoń! Nasz manager wyjaśni wszystkie interesujące Cię kwestie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące detali kursu-zadzwoń. Agnieszka dopyta Cię o Twoje cele, preferencje i dopasuje wariant nauki optymalny dla Ciebie.
tel. 792 070 880
mail. manager@3lions.pl

  Skoncentruj się na komunikacji

  Podczas naszych kursów językowych dla firm największy nacisk kładziemy na komunikację, aby zachęcić Twój zespół do swobodnej nauki języka angielskiego.

  Ćwiczenia zwiększą ich płynność, wzbogacą słownictwo i pomogą pokonać barierę mowy.

  Sprawimy, że korzystanie z języka angielskiego będzie przyjemne i bezstresowe.

  Profesjonalna organizacja

  Cechują nas starannie zaplanowane kursy o przejrzystej strukturze.  Jesteśmy zorientowani na cel-jakim jest swobodne komunikowanie się naszych studentów w języku angielskim. Zajęcia prowadzimy w oparciu o ustalone metody dydaktyczne, które zwiększają ich efektywność. Nadzór nad organizacją wszystkich lekcji i kursów językowych prowadzi nasz dyrektor. To doświadczony metodyk, egzaminator, aktywny lektor-i „oryginalny Brytyjczyk”.  Przed założeniem szkoły Three Lions był odpowiedzialny za szkolenie nauczycieli w British Council. Ucząc osoby dorosłe wiemy, jak ważny jest dla nich czas w połączeniu z szybkim efektem. Dlatego też posługujemy się własnymi, sprawdzonymi materiałami dydaktycznymi. Przygotowujemy je dostarczamy z wyprzedzeniem, aby nasi  kursanci i lektorzy podczas zajęć skupiali się wyłącznie na efektywnej pracy nad językiem.

  NASI NAUCZYCIELE

  Przedstawiamy naszych nauczycieli języka angielskiego. Wszyscy native speakerzy pochodzą z państw, w których angielski jest językiem ojczystym. W każdym jednak przypadku akcent oraz sposób wypowiedzi jest zróżnicowany i specyficzny zarówno dla samego regionu, jak i temperamentu nauczyciela. Nasi native speakerzy dodatkowo reprezentują różne kultury. Potrafią świetnie przygotować Twój zespół do pracy w środowisku anglojęzycznym.

  FAQ

  Kursy ONLINE: Angielski dla Firm są skierowane do firm, instytucji oraz osób ze świata biznesu chcących nauczyć się lub rozwinąć swoje umiejętności z zakresu języka angielskiego.

  1. Zajęcia prowadzą wyłącznie native speakerzy – uczysz się angielskiego wyłącznie z native speakerami. Nauczysz się prawdziwego angielskiego, nowoczesnego słownictwa i poprawnej wymowy.
  2. Zajęcia koncentrują się na mówieniu i słuchaniu – stawiamy na konwersację, mówienie i nowe słownictwo. Dzięki temu Twój zespół będzie wyrażał się pewniej i precyzyjniej.
  3. Brak drogich podręczników – zapewniamy wszystkie materiały dla naszych kursantów. Nie ma żadnych dodatkowych opłat, a materiały są dostarczane przed rozpoczęciem zajęć. Każdy kursant ma szansę przygotować się wcześniej. Angielski dla firm to lekka forma nauczania bez książek.

  Jesteśmy elastyczni – staramy się dopasować do Twojego grafiku. Wybierasz dzień i godzinę, w które chcesz się uczyć. Dostosowujemy się do Ciebie i nie pobieramy opłat za anulowanie. Istnieje możliwość wyboru zajęć 60 lub 90 minut. Angielski dla firm pozwala na dużą swobodę wyboru formy zajęć.

  W naszej szkole stawiamy na native speakerów! Twoi nauczyciele – wyłącznie native speakerzy nauczą Cię „żywego” języka angielskiego oraz poprawią Twoje umiejętności radzenia sobie w każdej sytuacji anglojęzycznej.

  Grupy są małe, co procentuje skupieniem większej uwagi prowadzącego na uczniach.

  Możesz uczestniczyć w zajęciach z każdego miejsca na świecie. Potrzebujesz jedynie laptopa, komputera stacjonarnego, tabletu lub smartfona z dostępem do Internetu.

  Zajęcia z angielskiego dla firm są prowadzimy z użyciem platformy ZOOM.

  Cechują nas starannie zaplanowane kursy o przejrzystej strukturze.  Jesteśmy zorientowani na cel jakim jest swobodne komunikowanie się naszych studentów w języku angielskim. Zajęcia prowadzimy w oparciu o ustalone metody dydaktyczne, które zwiększają ich efektywność. Główną metodą pracy są konwersacje w oparciu o ciekawe i angażujące materiały.

  Nadzór nad organizacją wszystkich lekcji i kursów językowych prowadzi nasz dyrektor. To doświadczony metodyk, egzaminator, aktywny lektor i „oryginalny Brytyjczyk”.

  Lekcje są oparte wyłącznie na dedykowanych materiałach Three Lions, bez potrzeby zakupu drogiego podręcznika. Stawiamy na nowoczesność, dlatego korzystamy z interaktywnych materiałów. Nowe materiały są dodawane do Twojego konta przed rozpoczęciem zajęć, co daje Ci czas na zaznajomienie się nowym tematem. W ten sposób na zajęciach lepiej się odnajdziesz – będziesz już przygotowany.

  Generalnie zajęcia dla firm są prowadzone w sposób dopasowany do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Program jest zindywidualizowany pod kątem uczestników – charakteru ich pracy, stopnia możliwości językowych uczestników. Nie oznacza to, że pracujemy bez planu. Nasz dyrektor i założyciel szkoły Three Lions tworzy i monitoruje wszystkie programy, zajęcia i materiały używane podczas kursu. Przed stworzeniem obecnej szkoły był egzaminatorem Cambridge (CAE, CPE, IELTS) i trenerem nauczycieli w British Council w Krakowie. Biorąc to pod uwagę możesz mieć zaufanie do jakości świadczonych przez nas usług.

  Każdy student online otrzymuje dostęp do ekskluzywnej platformy e-learningowej, gdzie znajdzie dawkę świeżego materiału – bezpośrednio powiązanego z językiem nauczanym na zajęciach – jest dodawany po każdej lekcji, co wspiera wiedzę zdobytą podczas zajęć. Sprawdzasz swoje postępy – masz bezpośredni dostęp do wszystkich swoich statystyk i możesz ocenić swoje postępy na tle grupy. Powtarzasz ćwiczenia lub wypełniasz sprawdziany i testy.
  Serwis jest w 100% zoptymalizowany pod kątem smartfonów – zabierzesz swój angielski ze sobą, gdziekolwiek będziesz.

  Wszystkie materiały są interaktywne. Nowe słownictwo pojawia się na każdych zajęciach, a nasze materiały są stale aktualizowane. Rozmawiamy na CIEKAWE, WSPÓŁCZESNE TEMATY. Pracujemy na naszych autorskich materiałach przygotowanych przez dyrektora naszej szkoły – rodowitego Brytyjczyka, egzaminatora Cambridge oraz wieloletniego dydaktyka języka angielskiego. Tematy lekcji dobieramy w taki sposób, aby były nowoczesne i interesujące, czasami nawet nieco prowokacyjne. Zależy nam na jak największym pobudzeniu kreatywności.

  Three Lions- brytyjskie doświadczenie w sercu Krakowa! Sprawdź jak nas znaleźć