Zajęcia indywidualne ONLINE: 1to1

Ucz się angielskiego w sposób dopasowany do Ciebie, kiedy możesz i potrzebujesz. Całkowita elastyczność programu i czasu. Zajęcia zdalne

 

Zbuduj Twój własny kurs angielskiego

W Three Lions proponujemy całkowicie oryginalną metodę nauczania języka angielskiego. Sam proces nauki, jaki opracowaliśmy ma swój odrębny charakter i jest odróżnialny od konkurencji na wszystkich poziomach i rodzajach kursów. Ponieważ dotarłeś na tą stronę, prawdopodobnie potrzebujesz czegoś zupełnie bespoke–skrojonego na własną miarę.

Każdy student jest dla nas wyjątkowy. Dlatego też i oferowane przez nas kursy takie są. To Ty decydujesz samodzielnie o zakresie własnego kursu. My natomiast układamy plan dydaktyczny tak, aby przyniósł Ci oczekiwane efekty.

Jeżeli nie znasz swojego poziomu językowego najlepiej wykonaj test, który pozwoli Ci zorientować się na ile znasz już angielski. Po teście najlepiej będzie wypełnić formularz i umówić się na bezpłatną rozmowę telefoniczną, którą przeprowadza nasz dyrektor. Dzięki tej rozmowie poznasz nasze rekomendacje i wybierzesz poziom nauki jaki będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Ty sam zdecydujesz jakie obszary nauki języka będą najlepiej dopasowane do Twoich oczekiwań. Możesz wybierać spośród następujących kategorii:

 • ogólna wiedza językowa – wszystkiego po trochu
 • umiejętności egzaminacyjne na dowolnym poziomie
 • konwersacje
 • angielski biznesowy

Możesz poprawić swój angielski w dowolnym obszarze. Skup się na jednym lub kilku z nich – Ty wybierasz.

Co jeszcze wyróżnia zajęcia 1to1?

 • Elastyczność czasowa – wybierz dzień i godzinę, których chcesz się uczyć. Zmieniaj godziny spotkań, kiedy Ci nie pasuje – Nie pobieramy opłat za anulowanie zajęć.
 • Uwaga nauczyciela – skorzystaj z niepodzielnej uwagi nauczyciela–na zajęciach otrzymasz poprawki i pomysły na ulepszenia, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
 • Brak drogich podręczników – zapewniamy wszystkie materiały dla naszych indywidualnych uczniów. Nie ma żadnych dodatkowych opłat, a materiały są dostarczane przed rozpoczęciem zajęć. Rozpoczniesz każde zajęcia przygotowany i gotowy do nauki.
 • E-learning – nauka nie musi kończyć się po zakończeniu lekcji – każdy kursant 1to1 otrzymuje dostęp do naszej platformy e-learningowej zoptymalizowanej pod kątem urządzeń mobilnych z nowymi materiałami dodawanymi po każdych zajęciach
 • Długość lekcji – możesz wybrać w zależności od preferencji – 60 lub 90 minut
 • Oszczędzasz pieniądze – otrzymuj duże rabaty przy zakupie bloków lekcji
 • Zaufanie – dyrektor i założyciel szkoły tworzy i monitoruje wszystkie plany i materiały używane podczas zajęć. Przed stworzeniem własnej szkoły Three Lions był egzaminatorem Cambridge (CAE, CPE, IELTS) i trenerem nauczycieli w British Council w Krakowie. Możesz zaufać poziomowi merytorycznemu w Three Lions.

Zapisz się na kurs